Онлайн
Консультация
Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Отзывы о медицинском центре Парацельс

Рейтинг (3): количество отзывов: 15
Тетяна 2022-01-19 14:10
"Найкращий лікар у Луцьку-Бодак Ольга!!!Хороший спеціаліст (незнаю прізвище )УЗД !!!Привітні адміністратори!!!Рекомендую звертатись сюди по потребі-зекономите час,фінанси а саме головне збережете своє здоров'я!!!"
ПлюсыНайкращі спеціалісти!!!
Лія 2021-12-15 15:29
"Доброго дня, були на УЗД в МЦ"Парацельс" та в сімейного лікаря.Все сподобалося, лікарі кваліфіковані, поставили правильний діагноз та призначили лікування ,яке допомогло. Задоволені відношенням, ввічлива адміністратор."
Плюсылікарі,персонал.
Минусынезамітили
Ірина 2021-11-23 14:23
"Дуже хороша клініка! Обслуговуванням задоволені. Звертались до педіатра Бодак О.І. Лікар від Бога! На прийомі детально вивчила нашу проблему і надала кваліфіковане лікування! Великий плю, що лікар постійно на зв‘язку і надає кваліфіковні рекомедацї по вайберу!!! Дуже дякуємо!!!"
ПлюсыКваліфікований персонал Можливість консультацї по телефону!
Роман Николаевич 2021-07-26 16:19
"Якби не висококваліфіковані лікарі, я б ніколи і нікому не радила цей МЦ. Перше враження про заклад завжди складає адміністрація. І якби мені прийшлось вперше відвідати це місце, то після телефонної розмови з адміністратором, я би цього ніколи не зробила. Адміністратори зверхні, нахабні і навіть у відкритій формі, не приховуючи, стараются тебе принизити і виставити дурнем. Я не знаю хто був у вас на зміні, на рецепції 22.07.21 року, але таким адміністраторам варто шукати роботу у інших структурах. Склалося враження, що я телефоную не в приватний МЦ, а адміністрацію президента. Та напевно в останньому місці мене хоча б вислухали до кінця. Шановна пані адміністратор, що була на зміні 22.07.21, світ дуже круглий і Ви ніколи не знаєте з ким ведете розмову, і тимпаче в телефоному режимі, тому раджу Вам побільше читайте і виховуйте себе, бо навіть така не хитра посада, як адміністратор, точно не для Вас."
ПлюсыВисококваліфіковані лікарі
МинусыАдміністратори. Склалося враження, що на дану посаду, взагалі не підбирають людей. Єдиним критерієм відбору є вміння говорити без діалекту та тримати ручку правою рукою, хоча останнє теж не принципово.
Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалась. Ми проводимо внутрішнє розслідування і приймемо відповідні міри, щоб подібних випадків більше не було.
Ірина 2021-04-06 10:08
"Дуже неприємна адміністратор вагітна з темним волоссям! Замість того, щоб виконувати свою роботу і допомагати з вирішенням проблем- вставляє свої недолугі коментарі і хамить!"
Дуже просимо вибачення. Будемо працювати над тим, щоб на майбутнє подібні ситуації не повторювались.

Оставьте отзыв о медицинском центре Парацельс

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5