Онлайн
Консультация
Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Отзывы о медицинском центре Парацельс

Рейтинг (3): количество отзывов: 11
Тася 2018-07-19 12:21
"мeдсeсти на рeцeпшині бeзвідповідальні і спихають вину одна на одну..записали до лікаря, нe пeрeзвонили, я сама уточнила чи справді записані як виявилось ні записали однофамільців. я прочитала відгуки багато хто скаржиться на мeдпeрсонал на рeєстратурі, а ніяких мір нeмає, то навіщо писати ці відгуки і що будуть вжиті заходи, якщо нічого нe робиться...напeвно щодо скарг потрібно звeртатись у вищі органи. Рeцeпшин цe лицe клініки має бути,а бажання йти вжe нeмає."
Плюсылікарі
Минусымeдпeрсонал на рeєстратурі
Доброго дня. Дуже шкода, що склалась така ситуація, можливо дівчата помилково Вас не записали, але точно не з умисної байдужості. Обов‘язково ретельно розслідуємо цей випадок і приймемо міри на майбутнє. Вибачте ще раз.
Nasha 2018-07-17 11:42
"Були на прийомі у кардіолога. Це м'яко кажучи жах. Консультації ніякої, бла-бла, те саме можна було отримати у звичайній поліклінніці. А тут здерли 200грн. ще й за кардіограму окремо 50грн. За такі гроші, шановні, кардіограма повинна входити в суму прийому. Ми нічого не отримали, окрім великого розчарування. Нікому не радимо туди йти, лишні розтрати. Шукайте спеціалістів в іншому місці. У нас від цього відвідування тільки розчарування."
Доброго дня. Дуже прикро, що у Вас залишилось таке розчарування після прийому, але кардіолог у нас дійсно грамотний і відповідально відноситься до своєї роботи, дуже багато пацієнтів бажають потрапити до неї на прийом та поважають її думку як лікаря.
КАТЕРИНА 2018-06-18 16:30
"Щиро вітаю колектив Медичного центру\" ПАРАЦЕЛЬС\" з професійним професійним святом!Ви - запорука нашого здоров\'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з\'являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Від усієї душі бажаємо Вам здоров\'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!"
ПлюсыБАГАТО
МинусыНЕМАЄ
Оксана 2018-03-29 07:45
"Вчора вперше була у клініці. Прийшли у зазначений час до дитячого невролога і нам сказали чекати, не пояснили, не вибачились, а змусили чекати на прийом матір з восьмимісячною дитиною. Вже коли почала конкретно запитувати чому я маю чекати, адже я прийшла вчасно, медсестра-адміністратор сказала, що так вийшло, бо на один час прийшли двоє. Я на прийом записувалась за півтора місяця, на початку лютого я записалась аж на 28 березня. Передзвонила за день, уточнила час, сказали все вірно. А чому мені не могли передзвонити і повідомити про таку ситуацію і попросити приїхати пізніше. Я змучила і маленьку дитину тим чеканням у коридорі, і пятирічного сина який чекав в машині. Невролог у клініці найкращий, але допоміжний персонал непрофесійний іне вічливий. Погано організована робота по запису, раз такі ситуації трапляються не вперше."
Плюсыспеціалісти
МинусыПогано організована робота по запису на прийом. Медсестра, яка виконує функції адміністратора.
Щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже прикро, що змусили Вас чекати і не попередили, будемо дуже намагатись надалі все робити, щоб уникнути таких організаційних неполадок, просимо окремого вибачення за невічливість адмістратора, проведемо з цього приводу окрему розмову. Сподіваємось, що Ваші дітки будуть здорові.
людмила. 2018-02-16 10:04
"до вас на рецепшин не можливо дозвонитись.ніхто не бере тел."
Доброго дня. Вибачаємось за незручність, зробимо все, щоб відповідати вчасно.

Оставьте отзыв о медицинском центре Парацельс

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5