Онлайн
Консультация
Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Отзывы о медицинском центре Парацельс

Рейтинг (3): количество отзывов: 8
Пацієнт 2017-12-28 10:15
"Вчора була на прийомі у лікаря цієі клініки.На вході в реєстратурі зустріла чорнява хамка....грубіянка...відразу підпортила настрій!Навіщо підбирати такий персонал....через який більш не хочеться звертатися до закладу!Прошу керівництво відреагувати!"
МинусыХамка в реєстратурі....яку потрібно навчити манерам поведінки...і якій бракує вічливості!ганьба такій людині
Щиро дякуємо за Ваш критичний відгук, обов‘язково приймемо міри.
Наталя 2017-07-13 17:18
"Сьогодні були на прийомі в ортопеда. Уважно оглянув синочка, написав заключення. Я цілком задоволена роботою центра. Персонал привітний, зауважень не має. Єдине, мало місця..дуже вузенький коридор , якщо доводиться чекати, то дитині не має де подітися, так що бажаю центру розширення!"
ПлюсыПрофесійні лікарі
МинусыМало місця
Олеся 2017-07-10 23:25
"Сьогодні вперше потрапила в парацельсій і останній раз. Прийшли на прийом до невролога з маленькою місячною дитиною по запису за вказаним часом, то нам прийшлось чекати ще годину своєю черги, а медсестра напалили і сказала що мене ніхто не заставляє чекати .Я була в шоці ,такого хаміста я ще в жодній приватній поліклініці не зустрічала.....Нікому не рекомендую цей центр, за твої ж гроші можуть і послати"
МинусыЗмініть будьласка персонал і все у вас буде добре
Марія 2017-03-14 14:15
"Медичний заклад сподобався, зручно розтошований можна вийти з лікарні № 2 та без черги пройти УЗД обстеження.Привітний персонал по запису можна потрапити до лікаря , була в сімейного лікаря дуже сподабалось довго приймає та надала консультацію конкретно по проблемі моїй!"
ПлюсыПрацюють хороші лікарі, можна попасти до любого лікаря!!!
МинусыТрішки мало місця!
Алла 2017-03-09 17:42
"Заклад зіпсувався причому настільки що лікарі роблять що хочутьй,приходять і йдуть коли їм вигідно а не тоді коли пацієнту,на фізкультуру неможливо ходити на той час коли ви домовлялись і записувались,вони весь час передзвонюють і пишуть раніше зазначеного часу,пояснюючи тим що ЛІКАРЕВІ НЕ ВИГІДНО ВАС ЧЕКАТИ ПОПЕРЕДНЬО ВАШОГО ЧАСУ ОСКІЛЬКИ В НЕЇ "ВІКНО'!!!!!! Хоча режим роботи до 20год !!! Байдужі лікарі, медсестри і взагалом весь персонал, настроєні лише на аби яке лікування, чим швидше втікти додому!!!Якби не Домка Іларіонівна то заклад би загнувся, дякуйте їй,панове персонал!!"
ПлюсыДомка Іларіонівна
МинусыЛікарська байдужість

Оставьте отзыв о медицинском центре Парацельс

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5