Онлайн
Консультация
Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Отзывы о медицинском центре Парацельс

Рейтинг (3): количество отзывов: 11
Ольга 2018-09-10 18:49
"Були на консультації у дитячого педіатра Бодак Ольги Ігорівни. Спеціаліст дуже хороший. Будемо ще звертатися. Дякуюємо"
ПлюсыВсе швидко точно та якісно
МинусыНе виявили
Лариса 2018-07-31 21:31
"Центр так собі. Ті самі лікарі. що і в поліклініках, тільки тут. ЗА ГРОШІ. вони краще прислухаються до пацієнтів, допоможуть як рідним і з посмішкою, а прийди до того ж самого лікаря в поліклініку, то вислухають зверхньо. Гроші правлять світом. Ще я була свідком. як мешканці скаржились на неудобства з їхньої сторони, то побачила як ввічливо розмовляють на рецепції. Так не можна. Ми ж всі люди. Не піду туди більше."
Доброго дня. Це, звичайно, Ваше право, куди Вам звертатись.
Тася 2018-07-19 12:21
"мeдсeсти на рeцeпшині бeзвідповідальні і спихають вину одна на одну..записали до лікаря, нe пeрeзвонили, я сама уточнила чи справді записані як виявилось ні записали однофамільців. я прочитала відгуки багато хто скаржиться на мeдпeрсонал на рeєстратурі, а ніяких мір нeмає, то навіщо писати ці відгуки і що будуть вжиті заходи, якщо нічого нe робиться...напeвно щодо скарг потрібно звeртатись у вищі органи. Рeцeпшин цe лицe клініки має бути,а бажання йти вжe нeмає."
Плюсылікарі
Минусымeдпeрсонал на рeєстратурі
Доброго дня. Дуже шкода, що склалась така ситуація, можливо дівчата помилково Вас не записали, але точно не з умисної байдужості. Обов‘язково ретельно розслідуємо цей випадок і приймемо міри на майбутнє. Вибачте ще раз.
Nasha 2018-07-17 11:42
"Були на прийомі у кардіолога. Це м'яко кажучи жах. Консультації ніякої, бла-бла, те саме можна було отримати у звичайній поліклінніці. А тут здерли 200грн. ще й за кардіограму окремо 50грн. За такі гроші, шановні, кардіограма повинна входити в суму прийому. Ми нічого не отримали, окрім великого розчарування. Нікому не радимо туди йти, лишні розтрати. Шукайте спеціалістів в іншому місці. У нас від цього відвідування тільки розчарування."
Доброго дня. Дуже прикро, що у Вас залишилось таке розчарування після прийому, але кардіолог у нас дійсно грамотний і відповідально відноситься до своєї роботи, дуже багато пацієнтів бажають потрапити до неї на прийом та поважають її думку як лікаря.
КАТЕРИНА 2018-06-18 16:30
"Щиро вітаю колектив Медичного центру\" ПАРАЦЕЛЬС\" з професійним професійним святом!Ви - запорука нашого здоров\'я, Ви - наші рятівники та спасителі у самі найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з\'являється віра та надія на одужання і це найголовніше. Від усієї душі бажаємо Вам здоров\'я, щастя та безхмарного неба. Нехай усе у Вас буде добре!"
ПлюсыБАГАТО
МинусыНЕМАЄ

Оставьте отзыв о медицинском центре Парацельс

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5