Онлайн
Консультация
Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Отзывы о медицинском центре Парацельс

Рейтинг (3): количество отзывов: 10
Оксана 2018-03-29 07:45
"Вчора вперше була у клініці. Прийшли у зазначений час до дитячого невролога і нам сказали чекати, не пояснили, не вибачились, а змусили чекати на прийом матір з восьмимісячною дитиною. Вже коли почала конкретно запитувати чому я маю чекати, адже я прийшла вчасно, медсестра-адміністратор сказала, що так вийшло, бо на один час прийшли двоє. Я на прийом записувалась за півтора місяця, на початку лютого я записалась аж на 28 березня. Передзвонила за день, уточнила час, сказали все вірно. А чому мені не могли передзвонити і повідомити про таку ситуацію і попросити приїхати пізніше. Я змучила і маленьку дитину тим чеканням у коридорі, і пятирічного сина який чекав в машині. Невролог у клініці найкращий, але допоміжний персонал непрофесійний іне вічливий. Погано організована робота по запису, раз такі ситуації трапляються не вперше."
Плюсыспеціалісти
МинусыПогано організована робота по запису на прийом. Медсестра, яка виконує функції адміністратора.
Щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже прикро, що змусили Вас чекати і не попередили, будемо дуже намагатись надалі все робити, щоб уникнути таких організаційних неполадок, просимо окремого вибачення за невічливість адмістратора, проведемо з цього приводу окрему розмову. Сподіваємось, що Ваші дітки будуть здорові.
людмила. 2018-02-16 10:04
"до вас на рецепшин не можливо дозвонитись.ніхто не бере тел."
Доброго дня. Вибачаємось за незручність, зробимо все, щоб відповідати вчасно.
Олена 2018-02-05 22:55
"Просто жахливе враження!!! Медсестра, яка проводитб забір крові (вона ж адміністратор) мабуть ніколи не чула про стерильність або ж просто про елементарну гігієну. Брала кров без рукавичок, продезинфікувала місце над веною не одноразовою стерильною серветкою а шматком невідомо звідки принесеної голими руками вати. В мене немає слів. Я просто обурена."
ПлюсыНе розгледіла
МинусыВізьміть на роботу кваліфіковану медсестру.
Пацієнт 2017-12-28 10:15
"Вчора була на прийомі у лікаря цієі клініки.На вході в реєстратурі зустріла чорнява хамка....грубіянка...відразу підпортила настрій!Навіщо підбирати такий персонал....через який більш не хочеться звертатися до закладу!Прошу керівництво відреагувати!"
МинусыХамка в реєстратурі....яку потрібно навчити манерам поведінки...і якій бракує вічливості!ганьба такій людині
Щиро дякуємо за Ваш критичний відгук, обов‘язково приймемо міри.
Наталя 2017-07-13 17:18
"Сьогодні були на прийомі в ортопеда. Уважно оглянув синочка, написав заключення. Я цілком задоволена роботою центра. Персонал привітний, зауважень не має. Єдине, мало місця..дуже вузенький коридор , якщо доводиться чекати, то дитині не має де подітися, так що бажаю центру розширення!"
ПлюсыПрофесійні лікарі
МинусыМало місця

Оставьте отзыв о медицинском центре Парацельс

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5