Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Online Консультация

Спросить у консультанта
135
ТАРАС(18 июля 2019)
Ніколи не мав проблем з тиском, а це різко зранку вскочив з ліжка, і мене чуть не відкинуло назад, так сильно закрутився світ?! З ЧИМ ЦЕ МОЖЕ БУТИ ЗВЯЗАНО?!.......бо не проходить!!!!!
Тарасе, онлайн ми не в змозі визначити причини Вашого стану. Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Марія(17 июля 2019)
Добрий день! Підкажіть будь ласка яка ціна буде за 3Д УЗД вагітності!
УЗД вагітних виконують наші колеги у МЦ "Боголюби":+38 (0332) 20 07 02 +38 (099) 44 55 404 +38 (067) 851 79 38. УЗД вагітності (І триместр (до 11 тижнів)) 285 грн УЗД вагітності (І триместр (до 11-14 тижнів)) 320 грн УЗД вагітності (ІІ-ІІІ триместр) 405 грн
Юрій(14 июля 2019)
Чи можна приймати одночасно Предуктал та препарати що понижують тиск ?
Юріє, в інструкції до препарату не повідомляється про взаємодію з іншими лікарськими засобами.
Льоля(14 июля 2019)
Доброго дня. В носі росте герпес..ходила на консультацію і приписали мазь вішви..та нічого не допомогло.. Чим можна позбутись цієї інфекції поскільки воно збільшується??
Льольо, Вам варто звернутися на повторну консультацію, повідомити лікаря про відсутність ефекту, щоб було призначено більш дієвай лікарський засіб. Або зверніться до іншого фахівця.
оксана(14 июля 2019)
скажіть будь-ласка,істерика в дитини,вдень неслухняна теж істерить,а в ночі просинається і ще більш агресивно істерить,неможна ніяк заспокоїти,що це може бути,що робити?
Оксано, Ви можете звернутися з дитинкою до сімейного лікаря чи психолога на очну консультацію. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Христина(10 июля 2019)
Доброго дня! Мені 21 рік. Маю таке питання мене протягом деякого часу пеуть зовнішні статеві органи а також вхід і стінки піхвию Аналізи робила і все в порядку. Кажуть що є підозра на вульводинію. Чи це можу бути це діагноз чи сухість піхви? Що мені робити? Дякую за відповідь.
Христино, Вам слід звернутися із результатами обстежень до гінеколога. Лікар огляне Вас, ознайомиться з аналізами, при необхідності призначить додаткові обстеження та визначить дієву терапевтичну стратегію відносно Вашої проблеми. У нашому центрі гінеколога у штаті немає, проте Ви можете записатися до наших колег із МЦ "Боголюби":+38 (0332) 20 07 02 +38 (099) 44 55 404 +38 (067) 851 79 38.
Яна(06 июля 2019)
Доброго дня,вчора здавали кров дитини(5 років) ,сечу,кал в лабораторію,є результати,можу я комусь тут з лікарів кинути на пошту результати,щоб мені розшифрували їх і сказали є якийсь запальний процес,чи все в нормі?
Яно, онлайн ми не консультуємо. Лікар має оглянути дитинку, щоб робити діагностичні висновки та надавати терапевтичні рекомендаці. Ви можете записатися на прийом до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті, та прийти на прийом із результатами Ваших обстежень.
Алла(30 июня 2019)
Здравствуйте !Нарушился менструальный цикл,месяц не было месячных потом шли 14 дней.В следующем месяце пошли опять не по графику и вот уже 17 дней то интенсивно то мажет .Мне 32 года.Болей при этом нет
Алло, онлайн ми не в змозі діагностувати причини Вашого стану. Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога та для дообстежень до наших колег у МЦ "Боголюби": +38 (0332) 20 07 02 +38 (099) 44 55 404 +38 (067) 851 79 38
Софія(26 июня 2019)
Доброго дня! Чи приймає Лор дитячий по суботам?
Ні, в суботу центр не працює.
Катя(24 июня 2019)
Доброго дня. Дитині 14 років, турбує запах гару в носі. Дитина не курить, і сім'ї нічим не пахне. І так триває уже другий день. Що це може бути?
Катерино, поспостерігайте за дитиною, чи справді вона не палить. Або зверніться до сімейного лікаря для дообстеження.
Олега(23 июня 2019)
Доброго дня дитина 4 роки третій день спить. Встає на 5 хв і знов спати. Зранку і ввечері є температура. Але на вигляд дитина здорова. Переживаю щоб не кліщ. Але я дивилась то немає кліща. Якась віруска яи що це?
Олеже, онлайн ми не можемо діагностувати проблему. Дитину слід бачити. Вам потрібно записатися на очну консультацыю до сімейного лікаря. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Сергій(22 июня 2019)
Доброго дня Підскажіть будь-ласка чи можна одночасно поєднувати ліки Тавегіл і Детоксіл.Дякую
Сергію, одночасно приймати препарати не слід. Варто робити хоча б годинний проміжок.
Богдан(21 июня 2019)
Доброго дня!довго шукав роботу,нервував,за останні 4 місяці похудав на 12 кг,апетит добрий,аналіз крові добрий,крім онкотест сеа-6.99,колоноскопія добре,узі всіх органів живота добре,щитовидки сказали добре,мдобре,може в мене гельмінти а лікарі не те шукають?дякую
Богдане, якщо Ви підозрюєте наявність гельмінтів, то щоб підтвердити чи спростувати свої підозри, можете здати відповідні аналізи у МЦ "Парацельс". Також Ви можете попередньо проконсультуватися із нашим сімейним лікарем. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Юлія(21 июня 2019)
Якщо в чоловіка була в дитинстві свинка він може мати дітей
Юліє, щоб оцінити репродуктивну фунцію Вашого чоловіка, йому слід здати спермограму.
Марина(20 июня 2019)
Доброго дня. Страшенно набрякає нога після невідомого укусах. Укус виглядає як два прокола. Є біль і свербіж. На другій нозі теж є але слабший, і менший набряк Що це може бути? Куди звернутись?
Марино, Ви можете звернутися у наш центр на огляд до сімейного лікаря. Запис на прийом - за телефонами, вказании на сайті.
катя(20 июня 2019)
Доброго дня, підкажіть чи можна у вас звернутися до якогось фахівця з проблемою дитячого енурезу
Так, Катерино, Ви можете з цією проблемою звернутися до сімейного лікаря та психолога.
Віталій(20 июня 2019)
Может ли быть так , отравился , вчера сделал узи , зонт , кровь , моча , и т д. Врачи в один голос говорят что все хорошо. Просто отравление . А сегодня болит внизу живота . Апендицинт может быть ? Хотя ещё вчера УЗИ показало что все хорошо
Віталію, якщо обстеження показали, що все в нормі, проте самопочуття у Вас погане, ймовірно, є сенс звернутися до інших фахівців за порадою. Якщо є гострий біль у животі і Ви підозрюєте апендицит - викличте швидку допомогу. Онлайн ми не можемо діагностувати. До наших спеціалістів Ви можете записатися на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Юрій(16 июня 2019)
Після падіння з'явився біль в коліні при: - спробі стати на коліно - присіданні - під'йомі/спуску На дотик підколіном спереду невелике потовщення. Під час ходьби біль практично не відчувається. Лікар помацав і каже "артрит", порадив хондропрепарати, але після курсу прийому Протекта взагалі ніякого покращення.
Юріє, на жаль, у штаті центру немає ортопеда-травматолога, щоб надати Вам вичерпну консультацію з приводу зазначеної проблеми.
Оксана(10 июня 2019)
Підкажіть, будь ласка. Дерматолог приписав Роаккутан. На скільки шкідливим є даний препарат?
Оксано, в інструкції до препарату зазначено ряз протипоказань. Препарат не призначають при печінковій недостатності, гіпервітамінозі вітаміну А. Також не застосовується при одночасній терапії з антибіотиками тетрациклінового ряду. Протипоказаний при гіперчутливості до ізотретиноїну. Слід з обережністю призначати хворим на цукровий діабет як першого, так і другого типів, а також при ожирінні, алкогольній залежності, депресивних станах або схильності до них.
Світлана(07 июня 2019)
Доброго дня. Моєму сину 4 місяці знаходимось на грудному годуванні, ми здавали аналіз на лактозну непереносимість. Отримали такі результати ПЛР. ГЕНЕТИКА. ЛАКТОЗНА НЕПЕРЕНОСИМІСТЬ (БУКАЛЬНИЙ ЗІШКРІБ) Аллель 13910 C/T Коментар: Гетерозиготне носійство (С/Т) - варіабельний рівень лактазної активності, при якій частіше розвивається вторинна лактазна недостатність. Чи потрібно нам додатково приймати якісь препарати, (типу мамалак), чи ні?
Доброго дня. Найкраще перейти на безлактозну суміш.
Ваш вопрос: