Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Online Консультация

Спросить у консультанта
225
Олег(29 декабря 2021)
Добрий вечір, у дворічної дитини пронос, рвота, втрата апетиту, холодні кінцівки рук та ніг, що порадите.
Iнформації, яку Ви надали, мало для надання кваліфікованої консультації. Як мінімум, відпоювати розчинами електролітів і бажано звернутись на консультацію до лікаря.
Ірина(26 декабря 2021)
Доброго вечора! В бабусі (85 років) погана циркуляція крові в ногах, німіють кінцівки, часто холодні та важко нагріти, болі в ногах, порадили приймати таблетки "Билобил форте". Чи допомагає цей припарат при таких симптомах?
Щоб розуміти, як лікувати Вашу бабусю, потрібно поставити правильий діагноз. Вашого опису мало для постановки точного діагнозу, з опису, подібно на атеросклероз нижніх кінцявок, він потребує складного комбінованого та тривалого лікування.
Тарас(23 декабря 2021)
Доброго дня! Підкажіть будь ласка. В мене періодичні болі в попереку. Є результат томографії. Поздовжня вісь хребта збережена. Конгруентність та структура тіл хребців не порушена. Фізіологічний лордоз поперекового відділу хребта не змінений. Зниження висоти міжхребцевого диску в сегменті L5-S1. Нерівність гіалінової пластинки каудальної поверхні тіла L5 з чіткими склерозованими контурами. Патологічних змін щільності дурального вмісту не виявлено. Розміри хребетного каналу не змінені. В сегменті L5-S1 нерівномірно виражена циркулярна дорзальна протрузія міжхребцевого диску, розміром 4 мм з деформацією переднього лікворного простору. Крижово здухвинні зчленування без особливостей. Мякі паравертебральні тканини без особливостей. Висновок: Дегенеративно-дистрофічне ураження поперекового відділу хребта. Циркулярна дорзальна протрузії L5-S1 з деформацією переднього лікворного простору . Хрящовий вузол L5 ед=4,0 мзв.
Найкраще прокоментувати резузьтати Вашої томографії може нейрохірург. На жаль, у нас в штаті немає фахівця даної спеціальності.
Аліна(09 декабря 2021)
Доброго ранку Мені потрібна ваша допомога Скажіть будь ласка мені виписали по гінекології пити пробам і орципол Ми з чоловіком пили буквально 4 дня Нам стало погано , тошнить крутиться в голові , що встати з ліжка не можемо , що робити ?
На жаль, не можемо надати Вам консультацію, так як у нас в штаті нема нінеколога, найкраще проконсультуйтесь з лікарем, який робив призначення.
Дзюбяк Михайло(09 декабря 2021)
В мене температура вже шостий день в районі 37-39 градусів,збивається,але потім знову,збиваю препаратом парален 500,що порадите робити,допоможіть будьласка
Найкраще у Вашому випадку здати аналізи і вияснити причину температури і не збивати температуру, а лікувати захворювання, яке її спричинило.
Тамара(26 ноября 2021)
Доброго вечора,хотіла дізнатися,в мене затримка місячних 8 днів я перехворіла ковідом це може вплинути на цикл?
Ковід не повинен був вплинути на місячний цикл, хоча 100% такий вплив відкинути не можна, можливо Ви вагітні, або cлід пошукати іншу причину.
Оля(22 ноября 2021)
Доброго вечора , я перехворіла на ковід ( ну так принаймні показав тест) симптомів не було ніяких , тільки один нюанс , я сильно потіла так як би вийшла з душу , відбула карантин 10 днів , пішла на роботу , три дня поробила а на четвертий знову почало мене кидати в піт , питання , чи можливо таке щоб ковід знову повернувся ??? І чи мені знову потрібно здавати тест
Ні, повернутись ковід не міг, можливо, це такий ослаблений організм після хвороби.
Таня(14 ноября 2021)
Доброго дня. 16 днів тому вакцинувалася астра зеником. Три дні температура до 38.5. Страшна ломота тіла. Ноги спати не мож було. Тошнота біль живота. Попустило на 4 сутку. Але болі ніг є і надалі були ниючі. То одна то дві. Тиждень тому дуже сильно крутило і боліло пила обезболюючі. Протягом тижня ниючі болі ногу на ногу не мож поставити одразу болить сильніше. Сьогодгі дуже болить нога ціла від верху до низу. Друга просто ние Терпне всередені вся холодна по відчуттю. Важко ходити. Куди мені іти що робити. Звязую це тільки після вакцини бо не маю проблем з ногами і венами. Все почалося рівно після вакцинації. Я боюсь навіть уявити що треба колоти другу.
У нас в штаті, на жаль нема флеболога, тому не можемо Вас проконсультувати. Вам варто звернутись до флеболога.
Іванна(09 ноября 2021)
Доброго вечора! Прочитала в статі, що Ваша клініка лікує нервовий гастрит. Чи можлива консультація фахівеця саме з цього питання в онлайн. Яка ціна консультації. Дякую.
На жаль, на разі, з деяких технічних причин консультацій онлайн не проводимо.
Марина(07 ноября 2021)
Добрий вечір. Свекруха, 73 роки впала, отримала травму хребта. Перелом тіла Th12, гематома біля спинного мозку. Лікарі кажуть, що без оперативного (від оперативного категорично відмовилася) втручання ходити не буде. В перші 2 сутки після травми ніг не відчувала. Пройшло вже 2 місяці після падіння, майже відновилася чутливість, є невеличкі, при великих зусиллях рухи великого пальця на нозі, і інколи самовільні нервні рухи, здриги в ногах. Чи є це свідченням того, що вона зможе ходити, і яка ймовірність того, що стане на ноги. Дякую наперед за відповідь!
Якщо є рухи в пальцях, можна сподіватись, що почне ходити, але коли, залежить від докладених зусиль, потрібно працювати над собою, якщо є можливість, з реабілітологом.
Ірина(26 августа 2021)
Доброго дня! Підкажіть,будь ласка, чоловік знайшов на дорозі їжаченя, переніс в траву. Воно облизало йому палець (видимих пошкоджень чи тріщин на руці нема). Чи підлягає цей випадок під обов"язкове щеплення від сказу? Дякую!
Ні, не підлягає.
Лена(14 августа 2021)
Добрий день ,проходила планове узі щитовидки по узі все добре лише в правій долі колоїдна кіста 2мм ,здала аналізи на гормони ТТГ, Т4, АТ-ТПО все в нормі. Лікар ендокринолог сказала що в мене все добре призначила дієту і пропити Альбу 3 місяці,скажіть будь ласка чи насправді мені більше нічого нетреба приймати з ліків при колоїдній кісті в 2 мм. Мені 42 роки ,ріст 154 ,вага 80 головні болі ,втомлюванність ,по жіночому кісти були пройшла лікування все добре,приймаю Регулон. Буду вдячна за відповідь.
Щодо щитовидки при нормальних показниках гормонів цього лікування вистачить, потрібно дообстежуватись, щоб виявити причину поганого самопочуття.
Микола(13 августа 2021)
Доброго вечора! Підкажіть, будь-ласка, чи можу я претендувати на 3 групу інвалідності: у мене вроджена аплазія лівої нирки та хронічний псоріаз більше 30 років, з ураженням 70 % шкіри, без прояву артриту. Права нирка в межах норми, але дещо збільшена. В крові сечовина і креатинін в нормі. Дякую.
На жаль, ми не компетентні у Вашому запитанні.
Богдан(29 июня 2021)
Добрый день, такая ситуация, после отдыха на природе, обгорели ноги, в частности от колена и вверх, когда лежишь просто чувствуется жар, когда встаешь то трудно стоять на ногах, жгучая боль, подскажите пожалуйста как можно уменьшить боль и жар, пробовал средства Пантенол, и Рятивнык, Пантенол не помог особо, Рятивнык мазь немного помогла, но все равно болевое ощущение есть , особенно если посидишь или полежишь немного
Пантенол, у даному випадку найбільш підходящий препарат, але для одужання потрібен час.
Анастасія(16 июня 2021)
Доброго дня, чи може бути таке що під час першого разу немає крові і сильної болі?
Так, Анастасіє, може.
Оля(03 июня 2021)
Доброго дня. Дитині 8 років, дуже сильно заїкається, чи можливо вилікувати це?
Ольго, Вам слід із цією проблемою звернутися на очну консультацію до логопеда.
Оксана(12 апреля 2021)
Доброго вечора!Поставили блокаду хребта,і на другий день після блокади відчув біль у тазі,і затерпання стоп ніг! Скажіть будь ласка,чи пройде само,чи звернутися до лікаря!? Дякую!
Оксано, для вияснення причин проблеми Вам варто якнайшвидше звернутися до лікаря.
Таня(24 марта 2021)
Доброго дня. дитині 4 роки 9 днів 28 день як перенесла інфекційний мононуклеоз. Зробили УЗД. Чи потрібно щось пити для печінки в селезінки. Чи чекати час щоб вони самі прийшли а норму. Селезінка Розміри 86 /40 однорідна. Ехогенність середня. Контури чіткі рівні. V.lienalis 3.7мм прохідна Печінка Контури збережені. Судинний малюнок бо. Права доля 110 мм виступає за край реберної дуги на 6 мм. Ліва доля 46,5. Структура паренхіми однорідна. Ехогенність середня. V.porte 7мм. Холєдох 2.4 мм Підшлункова Однорідна. Ехогенність дещо підвищена. Голівка 18.5.мм Тіло 9 мм. Хві ст 17 мм
Печінка та селезінка мають за кілька тижнів прийти до норми.
Анна(16 марта 2021)
Доброго дня. Нещодавно замітила що у носоглотці збирається густа слизь. Через ніс видути неможливо. Також язик покривається білим налітом, а ближче до кореня язика наліт темнішого відтінку. Слизь відчуваю у горлі, завжди хочеться прокашлятись зайвий раз, адже відчуваю дискомфорт. Слизь також дає неприємний запах з рота (здається ніби він присутній постійно). Підкажіть, симптомом якої хвороби може бути це?
Ганно, онлайн ми не можемо діагностувати причину Вашої проблеми. Вам необхідно звернутися на огляд до отоларинголога.
Катерина(14 марта 2021)
5 днів назад я захворіла (температура 37 і 5, невелика, дуже сильний біль в горлі - боляче ковтати, боліла голова, втома, а нежитю на початку не було). Через 3 дні мені стало полегше, горло вже майже не боліло почався нежить (соплі жовті), мокротиння і кашель - сухий. Ніс продовжила промивати (шприцом з соляним розчином в ніздрі), горло полоскала. 4 день - Зранку прокинулась і в грудях було відчуття ніби кашляла всю ніч. Соплей майже не було. Зараз горло не болить, соплей немає, голова досі болить, але ще іноді чомусь кашляю і температура тримається - 37 і 3 (коливається на 1-2 градуси). Підкажіть будь ласка, чи це просто звичайна застуда чи потрібно таки звернутись до лікаря?
Катерино, для діагностики проблеми Вам варто звернутися до сімейного лікаря.
Ваш вопрос: