Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Online Консультация

Спросить у консультанта
135
АДМІНІСТРАТОР(10 мая 2019)
РУБРИКА "ЗАДАТИ ЗАПИТАННЯ", В ЗВ'ЯЗКУ З ТЕХНІЧНИМИ РОБОТАМИ НА САЙТІ, ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ (Д0 19.05.).
!
Тетяна(07 мая 2019)
Скажіть будь ласка, чи може ревматоїдний артрит бути причиною сильно пониженого гемоглобіну — 69 одиниць? Хворію РА протягом 23-х років (захворіла, коли було 8, зараз мені 31), більше 10 років спосіб життя — сидячо-лежачий. Останні 15 років ніяких кортикостеродних чи інших препаратів, що можуть понижувати гемоглобін, не приймаю. Місячні нерегулярні і не рясні, тривають 3-4 дні. За місяць прийому препарату заліза гемоглобін підвищився з 69 до 92. Припинила приймати, пройшло три місяці — впав до 82.
Тетяно, Вам слід звернутися на очну консультацію до гематологв чи хоча б сімейного лікаря. Онлайн ми не можемо визначити причину проблеми. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Марина(07 мая 2019)
Здравствуйте, моему сыну 3 года 7 месяцев,он не говорит,ставили ЗПРР и РАС,приняли очень много ноотропов, результата нету,пошли к другому неврологу,сделали Мрт, которое показало вот что:гипоплазия червя мозжечка,мр-признаки кисты шишковидной железы.Подскажите пожалуйста, заговорит ли ребенок,какие прогнозы на будущее с такими диагнозами (логопед,психолог занимаются 3-4 раза в неделю).Помогите разобраться в ситуации,пожалуйста.
Доброго дня. На жаль, Ваше питання занадто складне, щоб на нього можна було відповісти по інтернету, не бачивши дитини.
Володимир(02 мая 2019)
бробив ногу гвоздьом доякого врача звиртатись?
Володимире, Вам варто звернутися до травматолога чи хірурга.
Олена(02 мая 2019)
Доброго вечера! Сьогодні була у лікаря, діагноз - фолекулярна ангіна. Лікар призначив антибіотик Цефікс 400 - 2 рази на добу. В інструкції написано, що рекомендована добова доза 400, тобто тільки 1 раз на добу. Не підкажете, яке дозування застосовувати?
Олено, Вам слід уточнити дозування антибіотика у лікаря, який Вас оглядав і призначав препарат.
Гаврилів Христина(23 апреля 2019)
Доброго дня))Три дні тому появився висип на руках у вигляді світлих маленьких ,дрібних крапочок......на сьогоднішній день він появився на вухах і почав розповсюджуватися по шиї і по обличчю,супроводжується сильним свербінням.Температури не має.Діазолін не допомагає.....Випила лоратадин після половини дня реакції ніякої...не знаю що робити?Немаю можливості піти у клініку(
Христино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам необхідний огляд та консультація дерматолога.
Ігор(18 апреля 2019)
Чи може безслідно зникнути грижа міжхребцевого диска L3-L4 8,5 мм з розривом фіброзного кільця в поперековому відділі хребта за неповні 4 місяці? Грижу виявили при МРТ-обстеженні в м. Вінниця, клініка ім. Пирогова, 06.12.2018-го, при повторному МРТ-обстеженні вдома, в м. Рівне, 01.04.2019-го, жодних згадок про грижу. Чи можливе таке? І що таке "жирова дегенерація кісткового мозку субхондральних відділів тіл хребців С5-С6" в шийному відділі хребта, і що можна від цього чекати? "Захворювання" - наслідок участі в АТО. Можливо, можна буде надати відповідь і по тел. 067-172-60-81. Дякую.
Доброго дня. На жаль, на Ваше питання кваліфіковано може відповісти лише нейрохірург, а у нас нема в штаті нейрохірурга.
Olesia(15 апреля 2019)
Добрий день! Перехворіла лівосторонньою інфекційною пневмонією. 3 рази протягом семи днів брала антибіотик ауґментин. Пневмонія супроводжувалась дуже сильним кашлем. Тепер як рухаюсь чи під час дихання, чи кашлю дуже болить під лівою груддю і під лівою лопаткою. Лікар зробила повторний рентген і взяла з вени кров на аналіз. Легені чисті, кров інфекції не показала, серце і нирки теж в нормі.Т-ра 37.2. Яка причина болю? Стільки ще може тривати?
Олесю, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Ви можете записатися на прийом до нашого сімейного лікаря. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Аліна(14 апреля 2019)
Доброго дня. Я мала першу вагітність і на 9 тижні плод завмер. Після того пройшло два роки і я неможу завагітніти. Що можете порадить з таблеток чи мазів щоб завагітніти?
Аліно, Вам варто звернутися на очну консультацію до репродуктолога, здати відповідні аналізи, щоб вияснити причину, яка призвела до непліддя. У нас в центрі немає гінеколога, але Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": +38 (0332) 20 07 02 +38 (099) 44 55 404 +38 (067) 851 79 38.
Кіра(02 апреля 2019)
Добрий день. Коли аналіз крові на ХГЛ показує вагітність? Який саме аналіз (1853, 2216, 1149, 1033, 1018) потрібно здавати? Чи точний це спосіб? Після статевого акту було вжито постінор (гормональний препарат, екстрений контрацептив). Коли можна здавати аналіз, щоб точно дізнатися, є вагітність чи ні?
Якщо Ви вжили постинор, то можливість вагітності вкрай низька. У кожної лабораторії своє кодування аналізу. Цей аналіз - один із найточніших методів діагностики вагітності. Аналіз слід здавати через 8 - 10 днів після акту.
Мар'яна(01 апреля 2019)
Доброго дня! В моєї доньки 1рік і 8 міс. з'явилась на тильній поверхні лівої стопи якесь невелике новоутворення у вигляді гулі,десь 1 міс.назад.Недавно трохи збільшилось.Записались до дитячого хірурга,зробили 01.04.2019р.ультразвук.Лікар поставив попередньо діагноз гігрома.Та сказав,що потрібне оперативне втручання. Порадьте та підкажіть на скільки це небезпечно для здоров'я і життя моєї дитини? І чи необхідне справді оперативне втручання? Буду дуже вдячна Вам за пораду та допомогу. Дякую.
Мар'яно, така патологія - не рідкість, вона успішно діагностується та добре піддається лікуванню, звісно, за умови вчасного звернення за медичною допомогою. Гігрома стопи у дитини суттєво знижує якість життя і може сповільнити розвиток, якщо виникла у ранньому віці. В такому випадку видалення утворення - обов'язкове.
Оксана(25 марта 2019)
Добрый день!у меня 23 недели беременности, сегодня заболела поясница с правой стороны,очень сильно . После этого заложило уши и потемнело в глазах,я даже потеряла сознание,прийдя в себя боль в пояснице была, но не такая сильная в ушах продолжало "свистеть" в глазах были блики и к тому же как-то онемели ноги. Всё это длилось минут 10. Давление после этого было 105* 63 и пульс 62.Сейчас спина ноет немного.что это может быть?с чем повязано?
Оксано, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам слід звернутися до гінеколога, який веде Вашу вагітність.
Ольга(25 марта 2019)
Добрий день. Для розуміння питання коротко опишу ситуацію. Дівчинка народилась цілком здорова,у мами під час вагітності відхилень не було. Зараз дівчинці 5 років. У 05 .2018р. після перенесеного вірусу корі почались у нас проблеми. Збільшення лімфовузлів шийних, згущення крові, ШОЕ- 40 мм/год, паличкоядерні нейтр. 13% (нор.1.00-6.00%), а з вересня 2018 р. почало випадати волосся. У листопаді 2018 року було підняття цукру 7,5 - 9 ммол.л, після обстежень діагноз ц/д не підтвердився. Було проведено ще ряд обсежень в.т.ч антитіла до трансглютамінази, , гама - глутамілтранспептидаза, токсоплазма, глюкований гемоглубін, С- Пептид (станом на 11 місяць норма), інсулін, антитіла до капсидного антигену, талій ( з волосся) — все це у межах норми. Цинк - перевищення на 1 мг/л., збільшення лімфовузлів біля сон. сплетіння; УЗД ЩЗ права доля 1.4 см, ліва -1.48; ТТГ3.571 (нор0.4-5.0); Т4 вільн - 14.528(верхня межа норми); АТ до ТРО 707.312 (нор до 300). (призначення еутирокс). Після наших обстежень ми звернулись до інституту ендокринології ім. Коміссаренко. Висновки : Єхографічна картина дифузного зоба 1 ст. , реактивний лімфоаденит. Права доля 1.21, ліва - 1.03. ; Кальцій, фосвор, заг. білок, АТ до тимреопероксидази, АКТГ, Кортізол - норма. Але: Кальцій іоніз -1.24(1.12 - 1.23 за тацієм); С- пептид -0.581(0.9-7.1); Паратгормон -7.43 (12.0-97.0); АТ до тиреглобуліну - 367 (мен. 115 (тобто збільшення ) Призначено - Альфа Д3 тева, Кальцемін - незнаю чи доречно, а також імуномодулятор Ербісол (поки що без гормонів). Д / З - аутоімунне захворювання. Обстеження лікаря - генетика : здати кров на Імунограму, ДНК ектодермальна дисплазія; скрінінг сполучної тканини. На думку генетика це відбулася мутація гена, збій у роботі Х хромосоми. На даний час у дівчинки тотальна алопеція. За час обстеження відвідували : гасто-генетика-імунолога-тріхолога-психолога-ендокринолога. Питання : як Ви вважаєте чи могли часті вірусні захворювання, а також вірус корі, періодичні інгаляції ліками, які у своєму складі мають грмон, призвести до змін у структурі ДНК, генів, хромосом. Якщо це так, то які медичні обстеження на генетичному рівні можна зробити, щоб вони були інформативні. Дали змогу розібратись, що призвело до аутоімунного захворювання? Чи дасть дослідження імоногами, або скрінінг сполучної ткании можливість лікарю розібрати у даному питані? Чи є доцільність робити обстеження Ектодермальна гідротична дісплазія: пошук мутацій в гені GJB6; Аналіз клінічного екзома.Можливо Ви моглои б мені порадити куди ще можна звернутися. При потребі мій мобільний 096-5087236 Як найшвидше чекаю на Вашу відповідь. Завчасно дякую.
Ольго, на жаль, ми не можемо Вам надати компетентної відповіді, оскільки у нашому штаті немає імунолога та генетика.
Аліна(21 марта 2019)
Доброго дня! Доньці 20 років, лікар-гінеколог направив на МРТ гіпофізу (т.я. пролактин дуже підвищен). Після проведення МРТ гіпофізу дали висновок: нативно МР-ознак вогнищевої патології гіпофізуна момент огляду не візуалізується, МР-ознаки супратенторіальних вогнищевих змін паренхіми головного мозку susp початкові прояви демієлінізуючого процесу, диференціювати з резидуальними змінами. Поясніть будь ласка що це? Чи можна це рахувати початковими проявами розсіяного склерозу?
Аліно, Вам слід звернутися на очну консультацію до невропатолога, оскільки консультувати з такого серйозного приводу онлайн надто велика відповідальність.
Сергій(18 марта 2019)
У сина 17 років при здачі біохімічног аналізу білірубін 38 при повторному 40 решта показників в нормі гіпатити в нормі узд внутрішніх органів в нормі інфекціоніст консультував гастроантенолог ставить жульберна порадьте що робити дитина ні нащо не скариться почувається добре дякую
Сергію, слід дотримуватися рекомендацій гастроентеролога і тримати ситуацію на контролі.
Олег(16 марта 2019)
Доброго дня , після поїздки в Київ з`явилась висока температура більше 39 , кашлю та нежитю немає ! Температуру збиваю німесилом , чи потрібно в такому випадку звертатись до лікаря ?
Звичайно, Олеже, обов'язково слід звернутися до лікаря.
юлия(16 марта 2019)
доброго дня,ми хворіли десь три тижні тому,тоді одужали,зараз знову дитина захворіла( 7 років),кашель ,але вже потрохи відкашлюється і температура скачить,то є 37.4 то немає,можливо щось порадите
Юліє, слід провести аускультацію легень дитини. Зверніться на очну консультацію до педіатра. Онлайн ми не можемо діагностувати проблему Вашої дитини. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Світлана(12 марта 2019)
Доброго дгя. Чи иожна робити повторну вакцинацію від кору якщо немає ще 6 років
Ні, Оксано, не можна.
Микола(02 марта 2019)
В мене еритематозна гастропатія,але я ще не почав курс лікування і в мене дуже болить жилудок ( одним словом в середині щось пече,колить) А до лікаря я маю йти в понеділок. Може підкажете якісь обизболююче?
Миколо, на жаль, онлайн ми не можемо надавати рекомендацій подібного характеру. Якщо дуже сильний біль - викличте швидку допомогу.
Уляна(02 марта 2019)
тому здавала аналізи на гормони АТПО був 459 а ТТГ 5.9 і тепер здала повторний аналіз який показав збільшення показників АТПО 600 а ТТГ 49!весь цей час приймала Л тироксин! Звичайно буду йти до лікаря але чи можете пояснити чому так сильно підвищився ТТГ чи є причина хвилюватись?
Уляно, ми не ознайомлені ні з Вашим анамнезом, ні з результатами інших аналізів, тому не можемо робити висновків про причини гормональних коливань. Так, звичайно, Ви правильно вирішили звернутися на очну косультацію до ендокринолога, ймовірно, він надасть Вам усі пояснення після огляду та відповідних обстежень.
Ваш вопрос: