Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Online Консультация

Спросить у консультанта
169
Софія(11 октября 2020)
Опухли малі статеві губи. Напевно через фізичний контакт і збудження. Вже неспухають 5 годин. Що це може бути? Чи вони спласнут? Через скільки? Чи потрібно звертатись до лікаря? Чи це є серйозно? Дуже чекаю відповіді, дякую)
Софіє, Вам потрібна консультація гінеколога. У штаті центру немає такого спеціаліста. Можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Ната(08 октября 2020)
Доброго дня! Дізналися ,що дочка, 15 років вже має статеві стосунки . Які КОК можно приймати у 15 років,що б запобігти небажаній вагітності? Дівчина фізично розвинута в нормі, палить, в анамнезі : абсансна епілепсія( лікувались Депакін Хроно 3 роки тому).Наразі ніяких ліків не приймає. Дякую.
Наталіє, у штаті центру немає дитячого гінеколога.
Аня(07 октября 2020)
Чи виліковується сколіоз???
Ганно, все залежить від причин, виду та ступеня захворювання. Зверніться на очну консультацію до ортопеда для призначення дієвої терапії.
Діана(26 сентября 2020)
базальна температура 37 біль в грудях пульсує низ живота,до менструації ще 8-9 днів …може це свідчити про можливу вагітність?читала багато щодо пульсуючих відчуттів в низу живота що це кріпиться яйце клітина
Діано, для діагностики вагітності скористайтеся високочутливим аптечним тестом, який покаже результат уже на 8 день запліднення.
Олександр(26 сентября 2020)
Малюк 8 днів. Після годування груддю постійно плаче і не спить. Смокче молоко 40-60 хвилин десь. Також вчора минут 40 смоктав грудь і потім все відригнув,можливо воздуха наковтався. Жінка використовує на груди силіконові накладки. Після годування носим на руках щоб відригнув повітря. Також турбує те що після годування малюк дихає носом і ротом,і іде хрип із рота. Чи нормально це?
Вам найкраще звернутись на очну консультацію до педіатра-неонатолога, можемо порекомендувати Нагорну Ірину Василівну. У нас в штаті педіатра немає.
Олесь(13 сентября 2020)
Добрий день дитині два роки зранку проснулась началось чхання і сомплі температури немає що робити в дані ситуації?
Олесю, Ви можете викликати лікаря на дім або звернутися на прийом, якщо дозволяє стан дитини. Запис чи виклик спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Ярослав(13 сентября 2020)
Добрый день. Уже 2 недели болею, Насморк как вода, не густой, Горло не болит, кашель мокрый, Температура 37.2-37.5, Лимфоузлы воспалённые, Пазухи возле носа болят, Хрипы в трахеях. Подскажите что делать, пожалуйста.
Япорлаве, онлайн ми не можемо діагностувати причину проблеми чи призначати лікування. Зверніться на прийом до сімейного лікаря. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Соломія(10 сентября 2020)
Доброго дня, затримка місячних вже 6 днів, сексу не було ще ніколи, окрім анального пару разів, але почала перед місячними користуватись протигрипковим гелем клотримазол чи може від нього бути затримка місячних?
Ні, Соломіє, клотримазол не викликає затримки менструації. З приводу проблеми Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. У штаті центру немає такого спеціаліста, проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 067 85-17-938.
Михайло(02 сентября 2020)
Добрий день підскажіть буль ласка ,дитині 4 роки і вона коли хоче наприклад сказати слово ,то повторює склади наприклад колодязь то виходить так ,( ко ко ко колодязь ) це не з кожним словом так але з 10 3під,скажіть чи це нормально ,чи як діяти в такому випадку
Дитині необхідна консультація логопеда. У штаті центру немає такого спеціаліста.
Анастасія(30 августа 2020)
Доброго вечора. Чи приймає у вас уролог діток? ( нам 4 роки)
Ні, у штаті центру немає уролога.
Наталя(26 августа 2020)
Добрий день, скажіть будь-ласка чи можна дитині робити прививки: КПК, дифтирія, поліоміеліт, коли має насмарк і легкий кашель, якщо можна то з яким проміжком часу
Ні, не можна. Наталіє, щеплення слід робити лише абсолютно здоровій дитині, без жодних ознак якого б то не було захворювання.
Анжеліка(25 августа 2020)
Доброго дня. Здавала у гінеколога аналіз на цитологію. Лікар сказав, що все добре, тип l. Але потім побачила, що в бланку дописано - " епітелій без змін з елементами крові". Скажіть, будь ласка, що це означає, чи є привід для хвилювань?
Анжеліко, у штаті центру немає гінеколога, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь. Ви можете звернутися на очну консультацію до наших колег у МЦ "Боголюби": 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Алекса(25 августа 2020)
Добрий день! Мені 15 і у затримка два дні... помітила білі кремоподібні виділення та деякі симптоми вагітності(головний біль, тошнота, чутливі груди), але я цнотлива і ніякого виду статевого акту не мала. Також у мене в цьому місяці був стрес та приймала антибіотики. Чому у мене затримка і симптоми вагітності? Коли слід звернутись до гінеколога
Можливо затримку спровокувавав емоційний стрес. Для діагностики зверніться до дитячого гінеколога, коли Вам зручно. У штаті центру немає такого спеціаліста.
Ліда(23 августа 2020)
Часто відчуваю дискомфорт в області серця(стискає або навпаки здається що вистрибне). Загальна слабкість, тиск падає до 100на 50. Нудить та крутиться в голові. Не вистачає повітря. Що це може бути?
Лідіє, онлайн ми не можемо діагностувати причину Вашої проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря, зробити ЕКГ. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Павло(17 августа 2020)
Можете мені будь ласка сказати. Чи заторможує фізичний розвиток дитини мастурбація ?Якщо вона це робить часто. Дитина 15 років а ріст є дуже маленьким і плечі є дуже вузькі. І як ставитися до цього батькам.
Ні, Павло, фізичний розвиток мастурбація не заторможує. Батькам не варто в жодному разі загострювати увагу на мастурбації, це природній процес в такому віці, через який проходять усі підлітки.
Олена(17 августа 2020)
Скажіть мені будь ласка 17 років дитині а в неї досі багато прищиків на лиці . Що може бути причиною такого. Він дуже комплексує через це. Висапання почалося приблизно в 13 років.
Олено, таке явище може мати місце у підлітків через гормональні зміни, які відбуваються у цьому віці. Зазвичай висипання проходять після стабілізації гормонального фону. Якщо висипання приносять психологічний дискомфорт, Ви можете із сином звернутися на консультацію до дерматолога для призначення лікування. У штаті центру немає такого спеціаліста. Проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Ольга(11 августа 2020)
Три місяці тому видалили кісту ендометріоїдну лапароскопічно,прописали індол ф,але місячні не приходять в норму і болючі.що робити?
Ольго, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога з приводу проблеми. У штаті центру немає такого спеціаліста. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 0332 20-07-02, 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Руслана(07 августа 2020)
Я дуже боюся що можу бути вагітна.я зі своїм хлопцем лежала міцно обіймалася ну і звичайно цілувалися.Обоє були в одязі. Джинси нижня білизна футболка.У мене ще ніколи не було статевого акту.Я дуже переживаю що могла завагітніти якщо він кінчив в себе в штанах а мені воно якось потрапило на мої джинси і я могла завагітніти.Які би симптоми не з'явилися все спираю на вагітність.Скажіть таке можливо чи просто накручую себе і це псевдовагітність.
Руслано, за описаних Вами умов вагітність не може настати. Проте, якщо Ви так переживаєте, то, щоб себе заспокоїти, зробіть діагностику вагітності. Для цього достатньо купити звичайний аптечний тест на вагітність, який покаже результат уже на 8 день запліднення. Ще можна здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Міхайло(06 августа 2020)
На попі в мене висип червоних пятен,трошка пече,майже ціла попа,це в мене в перше.Що це може бути,і як воно лікуеться?Буду вдячний за відповідь
Михайле, Вам слід звернутися на огляд до дерматолога для діагностики проблеми. У штаті центру нема такого спеціаліста, проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 0332 20-07-02, 099 44-55-404.
Тетяна(03 августа 2020)
Доброго дня. Дитина 9р 6міс. Ріст 126см. Вага 25кг. Стан після закриття заплатою вторинного дефекту міжпередсердної перегородки (2014р), Стан після перикардіального дренування (геморагічний перикардит, 2014р) Звернулись до педіатра через періодичну нетривалу колючу біль спереду в лівій частині грудної клітки. Також були скарги на періодичні глибокі вдихи впродовж дня (і вдень і вночі, коли дитина спить); почервоніння обличчя (щоки, перегородка носа) кожного вечора від легкого червоного до насиченого бордового кольору, тривалістю вже пів року. Обстеження: 1) Загальний аналіз крові: Hb-146 Ер-4,9 МСН-29,6 Тр-308 Л-7,4 ШОЕ-5 П-0 С-58% Е-2% Л-29% М-10% 2) Рентген грудної клітки в прямій проекції Легенева тканина підвищеної пневматизації. Легеневий малюнок збагачений, деформований, згущений в н/легеневому полі. Бокові синуси вільні. Cor – мітральної конфігурації. КТІ – 53%. 3) ЕКГ Короткий PQ інтервал. Суправентрикулярна тригеменія (синусова). Вольтажні ознаки гіпертрофії лівого шлуночка. Педіатр сказала, що їй не подобається рентген і направила до пульмонолога. Пульмонолог нічого не сказала з приводу рентгена й не назначила ніякого лікування, оскільки не було ніяких специфічних симптомів. Відправила додому чекати. Допоможіть будь ласка розшифрувати рентген. Дуже переживаю за дитину. Може в дитини формується якесь захворювання легень? Наперед щиро вдячна за відповідь.
Тетяно, Вам найкраще проконсультуватись у лікарів, які безпосередньо спеціалізуються на серцевих вадах, тобто, тих, що проводили операцію. Але перед консультацією ще зробіть КТ легень.
Ваш вопрос: