Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Online Консультация

Спросить у консультанта
135
Павло(12 октября 2018)
Доброго дня, стикнувся з доволі некомфортною проблемою, появився свербіж в області заднього проходу, що підкажете робити? (Лише свербіж)
Павле, причинами турбуючого Вас стану можуть бути різні захворювання, пов’язані з прямою кишкою. Це: геморой, тріщини анального отвору, ректальні свищі, парапроктит або гострокінцеві кондиломи. Багате кровопостачання і наявність жирової клітковини найчастіше є сприятливим середовищем для приєднання інфекції і розвитку запальних процесів. Для діагностування Вашої проблеми варто звернутися на очну консультацію до проктолога чи хоча б сімейного лікаря.
Марта(11 октября 2018)
Доброго дня. Придбала в аптеці препарат "Імустат", щоб лікувати застуду на ранніх стадіях, проте після пошуку інформації про цей препарат почала сумніватись в його якості. Чи є цей препарат хороший і чи допомагає він?
Марто, ми не робимо на реклами, ні антиреклами жодним препаратам. Якщо препарат призначив Вам лікар, ймовірно, у нього були на це підстави. А, якщо Ви самі вирішили його собі купити, то мусимо зазначити, що самолікування може бути шкідливим для Вашого здоров'я.
Тетяна(09 октября 2018)
Доброго дня! Скажіть,будь ласка,що може означати субфебрильна температура тіла 37 - 37,3, яка у мене тримається вже більше місяця. Часом її може не бути,а потім знов те саме.Нещодавно вилікували пневмонію,мала також позитивну пробу Манту. Перевіряла внутрішні органи,то вони здорові. Приймаю ліки на долікуванні.
Тетяно, причин для тривалої субфебрильної температури дуже багато. Це можуть бути як інфекційні чинники, так і паразитарні та алергічні. Вам варто дообстежитися та проконсультуватися з лікуючим лікарем щодо доцільності додаткових аналізів, таких як аналізи крові на ВІЧ. гепатити В і С, TORCH-інфекції, ревматоїдній фактор, гормони щитовидної залози та онкомаркери.
Дмитро(08 октября 2018)
Доброго дня, мене цікавить чи візмуть мене в армію з таким діагнозом : двосторонній сакроілеїт, з одного боку хронічний, з іншого гострий, та дорзальна протрузія диску l4-5 5мм, хондроз, лікуюся у невролога вже три роки. Дякую за відповідь
Дмирте, на жаль, ми не володіємо подібною інформацією.
Тетяна(08 октября 2018)
Добридень! Заклало одне вухо після того як помила голову. Вода всередину не потрапляла. А тепер навіть починає боліти і напухати область довкола. Коли масажую, де напухло, то краще стає, але все одно. Починає підніматись температура. Мою чергу до лікаря чекати 2 тижні, а що робити зараз?
Тетяно, Вам слід терміново звернутися по медичну допомогу до ЛОРа чи хоча б сімейного лікаря і не чекати 2 тижні. Можете записатися на прийом до наших спецалістів. Онлайн ми не можемо призначити лікування чи діаностувати проблему.
Катерина(06 октября 2018)
Добрий вечір! Я зранку почала кашляти а до вечора вже сильно почало боліти в грудях наче я кашлю вже тиждень в чому справа не підкажете? Та щей при цьому я вагітна на останьому тижні.
Катерино, онлайн ми не можемо діагностувати причину кашлю. Він може бути інфекційної, вірусної чи алергічної природи. Відповідно і лікування в різних випадках - різне. Вам варто було б звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря, і зважати на те, що краще було б для вирішення проблеми скористатися народними методами.
Юля(04 октября 2018)
Доброго дня . У моєї трьох місячної донечки раннє закриття черепного лобового шва, майже повне закриття тім’ячка. Від народження об’єм голови збільшився на 5 см . Чи потрібна операція ? Чи можливо що голова буде продовжувати рости ?
Юліє, для вирішення питання необхідності операції Вашої донечки, Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
МИРОСЛАВА(03 октября 2018)
Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, у мене 4 роки тому виявили дифузно-токсичний зоб 2 степені, пролікувалась, весною цього року був рецидив-приймаю тирозол 7 місяців вже. Відчуваю дискомфорт у горлі, на Узд щитовидка зьільшена, 1 доля-5, 2-7.5, т3 т4 ттг в нормі, тремор рук турбує, зміна тиску і відчуваю, що збивається ритм серця. Які аналізи можливо додатково здати, і взагалі які дії
Мирославо, онлайн ми не можемо ні діагностувати Вашу проблему, ні призначити лікування. Вам необхідна очна консультація ендокринолога.
Софія(02 октября 2018)
Добрий вечір. Скажіть будь ласка чи можна замовити масаж для дитини (вік: 2 місяці) надому?
Ні, Софіє, у нас немає такої послуги.
Геннадій(01 октября 2018)
Добрий день. Лейкоцити в крові 9.2 - це нормально чи варто обстежитись? Чол. 35 років
Геннадіє, норма лейкоцитів від 4 до 9*109/л. Ваші показники в межах норми.
Соломія(26 сентября 2018)
Доброго дня,у мене вже затримка місячних 10 днів я відчуваю біль у грудях ще з першого дня затримки,зазвичай груди мене болять два тижні тоді починаються місячні,але затримки в мене кожного циклу 10-15 днів ще від липня що це може бути я дуже хвилююсь через це так як швидше все було добре мені 17 років статевим життям не живу
Соломіє, якщо Ви не живете статевим життям, але у Вас затримка місячних, то, можливо, має місце гормональний збій. Ви можете звернутися для діагностики проблеми та призначення (в разі необхідності) відповідного лікування на очну консультацію до гінеколога, наприклад, до наших колег у Медичний центр "Боголюби". Запис на прийом до спеціалістів центру: +38 (0332) 20 07 02 +38 (099) 44 55 404 +38 (067) 851 79 38
Наталія(23 сентября 2018)
Добрий день! В мого 6 місячного синочка інфекція в двох вушках і нам одразу назначили антибіотики протягом 10 днів. Ми проживаємо на даний момент за кодоном. Чи є якась альтернатива? Порадьте нам будь ласка!
Наталіє, Вам слід дотримуватися рекомендацій лікаря, який оглядав малюка. Ймовірно, що у спеціаліста були об'єктивні підстави для призначення антибіотиків. Якщо у Вас є сумніви щодо цієї терапії, краще зверніться до іншого лікаря. Ми онлайн не діагностуємо.
Галина(21 сентября 2018)
Доброго вечора..хотіла запитати в мене вже десь три дні не то тошнить..або голова крутиться і то в другій половині дня..не можу зрозуміти що це..не вагітна є місячні..тай робила тест негативний..а якась без сили
Галино, зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря для діагностики проблеми. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Соломія(20 сентября 2018)
Доброго дня,чи може незаймана дівчина завагітніти від мастурбації без проникнення і без участі чоловіка,тому що я читала що якщо десь на руки попала сперма то дівчина під час мастурбації може завагітніти В мене в липні буда затримка два тижні в серпні тиждень і зараз вже тиждень як вони мали бути
Соломіє, незаймана дівчина не може завагітніти від мастурбації і без участі чоловіка. Якщо у Вашому випадку є затримка місячних і статевого акту не було, то, ймовірно, має місце гормональний збій. Вам бажано було б звернутися до гінекогола на очну консультацію для діагностики.
Ліля(18 сентября 2018)
Доброго дня! 14.08.18 був незахищений статевий акт. 29.08 почалися місячні (незначні), що для мене не є нехарактереим, та закінчилися 04.09. Проводила два тести на вагітність-негативні. Проте відчувала деякий проміжок часу стріляючий біль в грудях та печіння, чутливість сосків.Моє запитання полягає в тому чи могла настати вагітність? І чи можна прорести контрольний тест і коли при нерегулярному циклі. Д'якую!
Ліліє, якщо у Вас є підозри щодо вагітності, Ви можете ще кілька разів пройти високочутливі аптечні тести на вагітність, або здати кров на хоріонічний гонадотропін, чи пройти УЗД, щоб бути остаточно вевненою в результаті.
Сергій(18 сентября 2018)
Доброго дня! Прохання підказати по спермограмі. Це нормальна спермограма ?Яка загальна рухливість? Назва дослідження Код Од. вим. Референтні значення Результат Спермограма 159 Кількість еякуляту мл Більше 1,5 3,8 Колір Сірувато - білий Сірувато-білуватий рН 7,2 - 8 7,5 Запах Специфічний Специфічний Каламутність Мутна Мутна Час розрідження 10 - 60 хвилин 50 В'язкість см < 2 3,5 Кількість сперматозоїдів в 1 мл млн. Більше 15 70 Кількість сперматозоїдів в еякуляті млн. 40 - 500 266 Рухливість % 80 - 90 70 А (активно-рухомі) % Більше 25; А+В > 50 14 В (малорухливі з прямолінійним рухом) % 10 - 20,0 21 С (малорухливі без прямолінійного руху) % 10 - 20,0 35 D (нерухомі форми) % < 20 30 Живих форм % 80 - 90 73 Мертвих форм % 10 - 20,0 27 МІКРОСКОПІЯ НАТИВНОГО ПРЕПАРАТУ Лейкоцити Поодинокі в полі зору 0-2 в полі зору Еритроцити Немає або поодинокі Не виявлені Лецитинові зерна Велика кількість В помірній кількості Епітеліоцити Немає або поодинокі В невеликій кількості Кристали Бетхера Немає Не виявлені Амілоїдні тільця Немає Не виявлені Сперматофаги Немає Не виявлені Спермаглютинація Немає Слабо виражена Клітини сперматогенезу Немає або поодинокі 1-2 в полі зору МІКРОСПОКІЯ ЗАБАРВЛЕНОГО ПРЕПАРАТУ Флора: Відсутня Не виявлена Диплококи Відсутні Не виявлені Трихомонади Відсутні Не виявлені МОРФОЛОГІЯ СПЕРМАТОЗОЇДІВ Нормальні форми % 80 - 85 75 Дегенеративні форми % 0 - 20 25 Патологія голівки % 0 - 15 20 Патологія тіла % 0 - 5 2 Патологія хвоста % 0 - 5 3 Показник Фарріса > 200 186,2
Сергію, спермограма в межах норми, хоча деякі показники варто покращити. Рухливість - 80%.
Дмитро(12 сентября 2018)
Три місяці тому я вдарився ногою об колючки їжа.Тварина при цьому вела себе природньо.Пальці ноги не постраждали:поранень,пошкрябання не було.Я змазав їх йодом. Скажіть,будь ласка,чи можна через колючки їжа заразитись сказом?
Ні, Дмитре, через укол колючки їжака заразитися сказом не можна. Варто було б хвилюватися лише у випадку, якщо їжак на Вас напав і покусав, оскільки вірус сказу передається через слину.
коля(10 сентября 2018)
доброго дня скажіть будьласка що треба пити щоб вилічити ерозію шлунка
Миколо, онлайн ми не можемо призначати лікування. Для точної діагностики проблеми та призначення дієвої терапії Вам слід звернутися до гастроентеролога на очну консультацію.
Валерій(04 сентября 2018)
Дружина протягом тривалого часу, лікувалась дексометазоном (помилково). За цей період набрала 10 кг. ваги. Після припинення застосування препарату минув рік, а скинути вагу не може. Це її дуже турбує. Можете дати пораду? Дякую.
Валеріє, дружині слід звернутися до ендокринолога.
Феношмар(04 сентября 2018)
Доброго. Що робити коли треба зробити терміново аборт, але вже 4-5 місяць, чи можна це зробити вдома? Що буде якщо прийняти гарячий душ вагітній? Якщо вже був прийнятий душ, і додалась гірчиця до води. Що робити??? Терміново
У 5 місяців не можна робити аборт, особливо провокувати викидень дома. Є високий ризик значної кровотечі, що може закінчитися видаленням матки.
Ваш вопрос: