Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Online Консультация

Спросить у консультанта
125
Тетяна(25 апреля 2018)
Доброго ранку! Питання: Чи можна їсти віск із медом і які наслідки його проковтування.
Тетяно, віск, на відміну від меду, не являється харчовим продуктом. Якщо кількість спожитої речовини буде великою, отримаємо небажані ефекти: закупорку стравоходу, заворот кишок.
Ирина(23 апреля 2018)
ребенок 9 лет девочка энурез первичный ночной очень подвижна Сдавали анализы лечились сибутин месяц. результата нет. Какую помощь можно получить у вас если мы иногородние.
Ірино, Ви можете записатися на прийом до невролога та психолога за телефонами, вказаними на сайті.
Ирина(23 апреля 2018)
для иногородних какие условия приема консультаций и лечения
Ірино, особливих умов прийому для пацієнтів із інших міст немає. Вам варто записатися заздалегіть на консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Ольга(23 апреля 2018)
Хочу запитати чи можна зробити щеплення дитині у вашій клініці, дитині 1,8р???
Ольго, в центрі щеплень не роблять.
Тетяна(23 апреля 2018)
Доброго дня. Недавно здала аналіз на біохімію крові, всі показники в нормі, за винятком лужної фосфатази - 1714 та діастази 17,7. Підкажіть будь ласка з чим це може бути пов"язано і до яких лікарів йти на консультацію. Дякую.
Тетяно, аналіз може свідчити про певні проблеми із підшлунковою залозою. Зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря.
Дмитро(21 апреля 2018)
Добрый день. Я парень 24 лет, вес у меня где та 68 кг. , рост 177 см., спортивное телосложение. У меня проблема с кожей, часто выскакивают прыщи на спине и носе, на ногах. Скажите пожалуйста, недавно услышал о однодневном голодание как прекрасном способе очищения организма от шлаков, омоложение тела и его клеток, улучшение самочувствия, приливу сил, как профилактике заболеваний, улучшение иммунной системы, и многое другое. так ли это? И если так, то можно мне практиковать этот метод с моими параметрами? И поможет ли моей коже это?
Дмитре, так, при бажанні Ви можете практикувати таке утримання, при умові, що у Вас все гаразд із здоров'ям та немає хронічних захворюваня, які могли б загостритися.
Марина(20 апреля 2018)
В батька пів року назад був інсульт,геморогічний відняло ліву сторону.Частично вона вже працює,приймає ліки такі як аладін,бісопролол,магнікор.,так як за своє життя до хвороби нічого крім аспирина нічого не приймав,розвинулася я так думаю алергія шелушиться шкіра на ногах і обличчі з свербіжем.Що можна йому приймати щоб цього не було.???
Марино, варто звернутися на очну консультацію до дерматолога для діагностики проблеми та призначення дієвої терапії.
Діма(19 апреля 2018)
Була оперція на пазуха носа кіста , пройшла неділя я пчихнув пішла червона кров з носа , що робити ?
Дмитре, Ви можете звернутися на очну консультацію до ЛОРа.
Марина(16 апреля 2018)
Добрый вечер. Вечером поднимается температура, в сб была 38,6. Вечером болел желудок, тошнило, на утро-легкий понос и больше желудок не беспокоил. Сейчас 37,2. В первый вечер высыпало лицо, потом к утру шея, потом гррудь и спина. 2 cуток не чесалась, теперь инокда чешусь, может на нервах. Горло немного болит и совсем немного красное. Что может быть? Дерматолог сказал, что это аллергия. Терапевт боится что инфекция, лечение не назначил.
Марино, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Ви можете записатися на огляд до сімейного лікаря за телефонами, вказаними на сайті.
Софія(15 апреля 2018)
У мене дуже болить горло я впродовж 3днів лікую його полощу потім застосовуються інгаліпт і льодяники ,але на жаль не проходить,температури немає як лікувати горло?
Без огляду ми не можемо надавати Вам рекомендацій стосовно лікування. Вам варто звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря, Софіє.
Тетяна(13 апреля 2018)
Мені 62р.Тиск 100/75/80 Коли піднімаюсь,паморочиться голова. Потім проходить.Я в Італії.Не курю.Не пью кофе. Вночі сплю3-4год.(є можливість,але не хочу) Вдень 2год.відпочиваю(не сплю).Три роки тому тиск був 140/80.пультом не цікавилась
Тетяно, Вам потрібен повноцінний сон та відпочинок.
Артур(12 апреля 2018)
В мене сухий кашель, біль у правій частині грудної клітки, температури немає, що це може бути, і як його вилікувати
Артуре, Вам слід зробити рентген грудної клітки, якщо палите - кинути палити.
Іван(12 апреля 2018)
Добрий день.У мене на члені вискочив гнійний прищ чорно-червоного кольору.Він сильно гноїться!Підкажіть будь ласка,що мені з цим робити!)
Іване, Вам слуд звернутися до венеролога на консультацію.
Вікторія(11 апреля 2018)
У чоловіка температура 38,8 Ввечері випив Мілістан мультисимптомний, температура була 38,0, зараз піднялась Чи можу я збити її Нурофеном?
Так, Вікторіє, можете, оскільки діюча речовина "Мілістану" - парацетамол, а "Нурофену" - ібупрофен.
Ірина(11 апреля 2018)
Мені 37 років. Тиждень назад вночі під час сну почалося сильне головокружіння і крутилося все довго і з'явилася тошнота, прокинулася відкрила очі але все їхало все одно і спинити не можна було. Наступного дня стало легше, але з того часу кожного дня після обіду починається головокружіння, а ввечері сильне, як лягаю спати. Коли лягаю або перевертаючи на інший бік - поновлюється. Раніше такого ніколи не було. Тиск 110/80, температура в нормі. Але на пальці руки з'явився герпес. Може це й не пов'язано. Зараз за кордоном, тому не можу відвідати лікаря. Не знаю як бути Робити зарядку і масаж шиї чи навпаки треба спокій...
Головокружіння та нудота може бути пов'язана з роботою з хімікатами. Можливо є порушення кровопостачання головного мозку. Доречним буде масаж комірцевої зони, а от зарядка навряд чи допоможе.
Андрій(06 апреля 2018)
Хлопець,19 років, іноді тече кров із носа. Можливо один-два рази в місяць. Не фонтан, а просто 3-5 капель і зразу зупиняється. Замічав таке після довгих фізичних навантажень і кілька раз без причини лежачи на ліжку
Андрію, це може бути пов'язано з ламкістю капілярів. Вам варто пройти дообстеження та консультацію у сімейного лікаря. Ви можете записатися до нашого спеціаліста на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Валентин(06 апреля 2018)
Результати каріотипу мій 46 ху, дружини 46 хх, 9qh+. Як це може вплинути на дитину? Стоїть питання вагітніти чи ні?
Валентине, має місце особливість кариотипу - збільшення гетерохроматину. Патологією це не вважається. Прогноз для вагітності можна вважати сприятливим.
Настя(04 апреля 2018)
Як збити температуру 40!!! Мені 21
Анастасіє, Вам варто викликати швидку допомогу - 103. Жарознижуючими препаратами є парацетамол, ібупрофен.
Надія(04 апреля 2018)
Добрий день. Розясніть будь ласка результат флюрографії. Лів. сколіоз Дуга аорти ущільнена Посилений легеневий мал в н/відділах за рахунок переброн. переваскулярних змін Справа у в/долі в 1-му міжребір.на фоні пневмофіброза кальциноване вогнище Попередні фг-для динаміки та уточнення д-зу відсутні. (це дослівно з виписки) Дякую.
Надіє, з цього приводу Вам варто звернутися до пульмонолога. На жаль, у нас в штаті немає такого спеціаліста.
Ілона(03 апреля 2018)
Добрий день, працюю на роботі, і на роботі я нагнулась декілька раз швиденько і враз підняла ящик та поставила його на землю ну він не був дуже тяжким 5-7 кг,і вразі зловила і тепер не можу наклонитись вперед, а назад все добре. Що це таке може бути?
Ілоно, можливо, має мосце защем нерва. Вам варто звернутися на огляд до невропатолога для уточнення діагнозу та призначення ефективного лікування.
Ваш вопрос: