Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Online Консультация

Спросить у консультанта
143
Ольга(03 августа 2020)
Добрий день, дитина впала з горки, вдарилася сильно носом. Ніс вже два дні напухший, важко дихає. Переживаю, щоб не було перелому. До кого краще нам звернутись? Та коли? Зараз чи коли спаде набряк?
Ольго, Вам слід було терміново викликати швидку допомогу (103) або зверніться у травматологічний пункт дитячої лікарні, щоб дитину оглянув травматолог.
Світлана(30 июля 2020)
Болять суглоби . Здала аналізи. Підвищена сечова кислота346 при нормі 142,8-339,2. Також антистрептолізин 386 при нормі,<200. Всі інші аналізи в межах норми. Що б ви порадили?
Зробіть тест на бета-гемолітичний стрептокок групи А із зіву. Даний тест можна буде зробити в Парацельсі з понеділка.
Аліна(25 июля 2020)
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи доцільно дитині в 4.7 року робити вакцину Превенар13? Зазначено, що її роблять до 5 років. Тобто після цього віку організм здатний сам справлятися з захворюваннями? Чи вакцина захищатиме й надалі?
Доцільно все таки зробити.
Юля(13 июля 2020)
Доброго дня.Турбує молочниця,лікуюся вже тиждень,і майже без результатно.Приймала Таблетку Фуцис та гель Фуцис.Наче все нормально,але після сну знову все з'являється.
Юліє, з приводу проблеми Вам слід звернутися на очну коснультацію до гінеколога. У штаті центру немає такого спеціаліста. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Іванна(05 июля 2020)
Добрий вечір. Вже як другий день мене турбує гострий біль живота, тупий та гострий біль там де нирки. Рвота звичайна, рвота з кров'ю два рази і жовчею, головний біль, кашель та слабкість. Вчора тиск був понижений 103 на 25 пульс 88. Температура 36.9-37.0. Нещодавно були зроблено аналіз мочи де було підвищення еритроцитів, а в крові пониження. Я на 22-му тижні вагітності. Будь-ласка підскажіть що робити і куди звернутися за допомогою, що це за хвороба...
Іванно, Вам необхідна очна консультація гінеколога. У штаті центру немає такого спеціаліста. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Иванна(05 июля 2020)
Добрый день. Мне 29 лет. Недавно заметила на теле появление новых родинок. Новые мелкие, но по-прежнему у меня были мелкие родинки, и несколько крупных. Родинок много, и практически по всему телу. Также меня уже несколько месяцев беспокоит понос. Он бывает периодически. Несколько дней есть, потом проходит. Останим временем беспокоит периодически вздутие живота. Также беспокоит усталость и слабость, также периодически. Несколько дней есть, потом проходит. Понос я списывала на то, что может что-то не то съела, или перенервничала (чувствую тревогу из-за этого), в том, не выспалась как следует. Себя убеждала, что родинки есть у всех, это нормально, и у кого не бывает иногда поноса и усталости. Сейчас поняла, что могут быть симптомы рака. Или это какая то паника, может у меня просто глисты. Ответьте, что это может быть так и что делать.
Іванно, не потібно займатися самодіагностикою та панікувати. Вам слід для початку звернутися на очну консультацію до дерматолога, пройти дерматоскопію родимок, щоб вияснити чи є реальні причини для хвилювання. У шаті центру немає такого спеціаліста, проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 099 44-55-404, 067 85-17-938. При потребі дерматолог скерує Вас до інших вузькопрофільних спеціалістів.
Максим(04 июля 2020)
Доброго дня.... Пів року тубрує однє питання стосовно власного здоровя. Все почалось з головокружіння і нудоти. Потім все перейшло в головний біль який розповсюджувався від потилиці на вісочну долю очі і лоб. Очі болять постійно і що тільки не пробували....Спочатку нервопатолок назначив заспокійливе так як вважав що це на нервовій основі, потім робили обстеження і артеріальний тиск був завишений і вирішили що треба вживати кардіоаргенін і для вирівняню тиску. Згодом за результатами мрт вирішили що це все з сосудами звязано і треба системи і таблетки які впливають на сосудисту систему голови. Результат показав покращення але на 1 місяць - зараз знову то саме. Болі не проходять і не дають нормально спати і працювати....Підкажіть де шукати проблемму????
Вам варто звернутись повторно до лікаря, котрий призначив таблетки? від котрих на місяць Вам стало легше, щоб він підкорегував лікування.
Христина(02 июля 2020)
Доброго дня! Турбує постійне безсоння, вже більше року. Без медикаментів (кветирон чи міртазапін) взагалі не можу заснути, наскільки б не була втомлена, навіть кілька днів підряд без сну - десь на третій день відключаюсь на годинку, а потім знову не сплю. З таблетками сон теж якийсь недуже якісний, бо прокидаюсь знову втомлена. Легкі заспокійливі чи всякі чаї не дають ніякого результату. Зверталась до лікарів, проте поки не отримала ніякого пояснення чому це відбувається і що робити. Порадьте щось, будь ласка. Дякую
Важко Вам допомогти в режимі інтернет-консультації, можемо Вам порадити психотерапевта, якщо неврологи не допомагають. Хороший лікар Петровська Людмила Євгеніївна, приймає в приватному МЦ в Боголюбах.
Тетяна(01 июля 2020)
Доброго дня. Діти 6 років 4 років, які перехворіли на "ротавірус", як довго є носіями вірусу і як довно її можу передавати? Після хвороби пройшло 6 днів.
Тетяно, тривалість носійства вірусу може тривати до 3 тижнів і більше.
Наталія(20 июня 2020)
Доброго дня)Скажіть будь ласка,десь три неділі назад відчула оніміння(ніби кропивою пожалилась)на лиці,вухо,пів руки від ліктя і пів ноги від коліна до низу.Думала просквозило,натералась,пройшло на пару днів потім періодично появляється знову!Лікар каже нічого страшного може від шиї,поробити масаж а я думаю можливо МРТ зробити чи узі судин голови та шиї?Дуже дякую)
Наталіє, для діагностики проблеми та призначення лікування Ви можете звернутися до невропатолога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Веронікп(17 июня 2020)
Доброго дня. Болить лівий низ спини біля тазу. Біль з'являється після того коли лежу на рівній поверхні на спині. Коли встаю тоді починає боліти. Мушу вставати правим боком, бо прямо не можу встати. Після того як встану то біль зникає. Працюю завжди на ногах і рідко сиджу. Що це може бути?, чи є це щось серйозне?
Вероніко, у штаті центру немає гінеколога, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь. Ви можете звернутися на консультацію до наших колег у МЦ "Боголюби": 0322 20-07-02, 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Анна(16 июня 2020)
Доброго дня, після оперативного видалення матки в мене появилася сечо вагінальна фістула, я хотіла би взнати чи проводите ви такі операції і яка буде приблизно вартість.
Ні, Ганно, у нас не проводять таких операцій.
Євген(13 июня 2020)
Доброго дня. Вчора розпух лімфатичний вузол між щелепою та правим вухом. Температура тримається в середньому між 37-38, сьогодні Прокинувшись відчув погіршення. Горло в нормі, ніс теж. З ознак лише припухлість, наче бджолою вкушений, слабкість, температура. Біль лише при натисканні.
Євгене, зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря для діагностики та призначення лікування. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Юлія(10 июня 2020)
Добрий день! У мене рік назад була завмерла вагітність (6 тижнів) . І вже як три місяці планування я не можу завагітніти. У мене овуляція була на 18 день циклу. Скажіть, будь ласка, чи може дні овуляції змінитися в моему випадку? Збільшитися чи зменшитися .
Юліє, з цього приводу Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Такого спеціаліста у штаті центру немає. Ви можете звернутися до наших колег, у МЦ "Боголюби": 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Дмитро(06 июня 2020)
Чи є обов'язкова зараз 14 денна самоізоляція після перетину кордону, якщо я не контактував із хворими на коронавірус?) (планую вернутися на Україну 15 червня)
Дмитре, на жаль, ми не володіємо такою інформацією.
Катя(03 июня 2020)
Якщо на 20 день циклу був незахищений акт але через 6 днів так повинно пішли місячні а на наступний місяць затримка 4 дні що це може бути?
Катерино, з приводу Вашої проблеми слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. У штаті центру немає такого фахівця. Проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 0322 20-07-02, 099 44-55-404, 067 85-17-938.
AneTskase(29 мая 2020)
Есть у кого знакомые с короновирусом?
Ми не володіємо подібною інформацією.
Ігор(27 мая 2020)
Здраствуйте. Так случилось что несколько лет назад я почувствовал нимение рук и роздвоение в глазах, в конце всегоуменя нимеет язик, и сложно сореентироватся. Ето случалось редко но последним временем чтото участилось. Еще болит голова останним временем, левое полушарие.
Ігоре, Вам необхідна очна консультація невропатолога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Аня(26 мая 2020)
Доброго дня цікавить консультація на рахунок герпесу на губах вже в 5 заміняйте ,що робити до лікаря неможу звернутись через карантин
Ганно, онлайн ми не надаємо терапевтичних рекомендацій. Центр працює під час карантину у звичайному режимі. Ви можете записатися на прийом до сімейного лікаря за телефонами, вказаними на сайті.
Аліна(21 мая 2020)
Доброго вечора. Проконсультуйте, будь ласка. Моїй дитині 3 місяці. Сама вона не какає, в животику булькає, час від часу кричить не своїм голосом, допомагає лише клізма мікролакс, яка діє десь через 50хв. Даємо ще каплі Хеппі-бебі, чай шлунковий hipp. Грудне вигодовування. Що може допомогти?
Аліно, онлайн ми не можемо надавати рекомендації. Зверніться на очну консультацію до сімейного лікаря. Запис на прийм - за телефонами, вказаними на сайті.
Ваш вопрос: