Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Online Консультация

Спросить у консультанта
225
Ірина(26 августа 2021)
Доброго дня! Підкажіть,будь ласка, чоловік знайшов на дорозі їжаченя, переніс в траву. Воно облизало йому палець (видимих пошкоджень чи тріщин на руці нема). Чи підлягає цей випадок під обов"язкове щеплення від сказу? Дякую!
Ні, не підлягає.
Лена(14 августа 2021)
Добрий день ,проходила планове узі щитовидки по узі все добре лише в правій долі колоїдна кіста 2мм ,здала аналізи на гормони ТТГ, Т4, АТ-ТПО все в нормі. Лікар ендокринолог сказала що в мене все добре призначила дієту і пропити Альбу 3 місяці,скажіть будь ласка чи насправді мені більше нічого нетреба приймати з ліків при колоїдній кісті в 2 мм. Мені 42 роки ,ріст 154 ,вага 80 головні болі ,втомлюванність ,по жіночому кісти були пройшла лікування все добре,приймаю Регулон. Буду вдячна за відповідь.
Щодо щитовидки при нормальних показниках гормонів цього лікування вистачить, потрібно дообстежуватись, щоб виявити причину поганого самопочуття.
Микола(13 августа 2021)
Доброго вечора! Підкажіть, будь-ласка, чи можу я претендувати на 3 групу інвалідності: у мене вроджена аплазія лівої нирки та хронічний псоріаз більше 30 років, з ураженням 70 % шкіри, без прояву артриту. Права нирка в межах норми, але дещо збільшена. В крові сечовина і креатинін в нормі. Дякую.
На жаль, ми не компетентні у Вашому запитанні.
Богдан(29 июня 2021)
Добрый день, такая ситуация, после отдыха на природе, обгорели ноги, в частности от колена и вверх, когда лежишь просто чувствуется жар, когда встаешь то трудно стоять на ногах, жгучая боль, подскажите пожалуйста как можно уменьшить боль и жар, пробовал средства Пантенол, и Рятивнык, Пантенол не помог особо, Рятивнык мазь немного помогла, но все равно болевое ощущение есть , особенно если посидишь или полежишь немного
Пантенол, у даному випадку найбільш підходящий препарат, але для одужання потрібен час.
Анастасія(16 июня 2021)
Доброго дня, чи може бути таке що під час першого разу немає крові і сильної болі?
Так, Анастасіє, може.
Оля(03 июня 2021)
Доброго дня. Дитині 8 років, дуже сильно заїкається, чи можливо вилікувати це?
Ольго, Вам слід із цією проблемою звернутися на очну консультацію до логопеда.
Оксана(12 апреля 2021)
Доброго вечора!Поставили блокаду хребта,і на другий день після блокади відчув біль у тазі,і затерпання стоп ніг! Скажіть будь ласка,чи пройде само,чи звернутися до лікаря!? Дякую!
Оксано, для вияснення причин проблеми Вам варто якнайшвидше звернутися до лікаря.
Таня(24 марта 2021)
Доброго дня. дитині 4 роки 9 днів 28 день як перенесла інфекційний мононуклеоз. Зробили УЗД. Чи потрібно щось пити для печінки в селезінки. Чи чекати час щоб вони самі прийшли а норму. Селезінка Розміри 86 /40 однорідна. Ехогенність середня. Контури чіткі рівні. V.lienalis 3.7мм прохідна Печінка Контури збережені. Судинний малюнок бо. Права доля 110 мм виступає за край реберної дуги на 6 мм. Ліва доля 46,5. Структура паренхіми однорідна. Ехогенність середня. V.porte 7мм. Холєдох 2.4 мм Підшлункова Однорідна. Ехогенність дещо підвищена. Голівка 18.5.мм Тіло 9 мм. Хві ст 17 мм
Печінка та селезінка мають за кілька тижнів прийти до норми.
Анна(16 марта 2021)
Доброго дня. Нещодавно замітила що у носоглотці збирається густа слизь. Через ніс видути неможливо. Також язик покривається білим налітом, а ближче до кореня язика наліт темнішого відтінку. Слизь відчуваю у горлі, завжди хочеться прокашлятись зайвий раз, адже відчуваю дискомфорт. Слизь також дає неприємний запах з рота (здається ніби він присутній постійно). Підкажіть, симптомом якої хвороби може бути це?
Ганно, онлайн ми не можемо діагностувати причину Вашої проблеми. Вам необхідно звернутися на огляд до отоларинголога.
Катерина(14 марта 2021)
5 днів назад я захворіла (температура 37 і 5, невелика, дуже сильний біль в горлі - боляче ковтати, боліла голова, втома, а нежитю на початку не було). Через 3 дні мені стало полегше, горло вже майже не боліло почався нежить (соплі жовті), мокротиння і кашель - сухий. Ніс продовжила промивати (шприцом з соляним розчином в ніздрі), горло полоскала. 4 день - Зранку прокинулась і в грудях було відчуття ніби кашляла всю ніч. Соплей майже не було. Зараз горло не болить, соплей немає, голова досі болить, але ще іноді чомусь кашляю і температура тримається - 37 і 3 (коливається на 1-2 градуси). Підкажіть будь ласка, чи це просто звичайна застуда чи потрібно таки звернутись до лікаря?
Катерино, для діагностики проблеми Вам варто звернутися до сімейного лікаря.
Тетяна(06 марта 2021)
Доброго вечора, у мого дядька меланома шкіри, 7 місяців колемо інтерферон 6 міліонів. У нього проблеми із серцем тому хімію не дозволили. Лікар сказав колоти цей препарат цілий рік, дядько дуже важко його переносить. Скажіть будь ласка, чи правильно ми робимо і чи дійсно його потрібно так довго колоти. Дякую.
На Ваше питання вірно може відповісти лише лікар-онколог, у нас в штаті, на жаль, нема такого спеціаліста.
Анна(04 марта 2021)
чи можна одночасно провести вакцинація БЦЖ та проти гепатиту В дитині 3 міс(перша вакцинація)
Так, можна, хоча краще з інтервалом в кілька днів.
Марія(03 марта 2021)
Доброї ночі хочу запитати у мене вкінці на язику появились червоні горбики.Щоце може бути і як лікувати і може це зв'язано з прийомом антибіотиків Орципол напишіть дякую.
Маріє, з приводу проблеми Вам слід звернутися на огляд до стоматолога. У штаті центру немає такого спеціаліста.
Dara(12 февраля 2021)
Доброго дня! Мені 25 років, проблеми зі щитовидною залозою з"явились ще давніше. Діагноз на сьогодні - аутоімунний тіреоідит. Рівень антитіл також дуже високий. Почались проблеми спершу з волоссям, шкірою і т.д, а тепер вже пішло навантаження і на серце - від тахікардії і до брадикардії за буквально декілька хвилин. Закінчується все втратою свідомості на декілька хвилин. Є ще й інші симптоми. Аналізи: !anti TPO 645 Од/мл anti-TG 5.99 Од/мл ТТГ/TSH 3.44 мМО/л Freе-Т4 12.8 пмоль/л ! Вітамін D/25-ОН Vitаmin D 27.4 нг/мл Кальцій іонізований (сироватка крові) 1.32 ммоль/л Глікований гемоглобін ( HbA1c)цільна кров 5.61% Фосфор(сироватка крові ) 1.60 ммоль/л ЗАК – всі показники в межах норми Результати УЗД щитовидної: Контур – чіткий,рівний Розмір правої частки: 44х18х21мм Об»єм 8 см.куб Розмір лівої частки: 46х13х19 мм Об»єм 5.5 см.куб Перешийок 4мм Сумарний об»єм 13.5 см.куб Ехогенність – знижена Ехоструктура – неоднорідна за рахунок множинних гіпоехогенних ділянок різних розмірів Попередній діагноз – аутоімунний тіреоідит Поясніть, будь ласка, наскільки проблемна у мене ситуація зі здоров»ям? Як негайно потрібно діяти? Дякую!
Вам потрібно терміново ретельно підібрати корегуюче лікування.
Yaroslav(05 февраля 2021)
Рік тому, було загострення подагри, зараз знову віновилось, біль та почервоніння на стопі біля великого пальця, чи можна пити ті ж самі ліки Аллопуринол та Етамід?
Ярославе, онлайн ми не надаємо рекомендацій стосовно прийому фармпрепаратів.
Люда(01 февраля 2021)
Кожного ранку встаючи з дівана болить копчик, сідниці, поясниця і віддає в праву ногу, біль переважає в правій стороні, протягом двух годин біль стихає під час руху, що це може бути? Одразу кажу найближчі два місяці не маю можливості піти до врача!
Може бути кілька причин, без огляду та обстеження сказати важко, найвірогідніше зажатий нерв.
Юлія(31 января 2021)
Добрий день. Мені 33р. поставили діагноз артроз коліна 1 степені. Виписали терафлекс на 3 міс і мелоксикам. Чи можливо призупинити перехід в 2 степінь, або вилікувати? І чи можливі фізичні навантаження?
Вам потрібна консультація ревматолога, у нас в штаті, на жаль, немає такого спеціаліста.
Харківська(30 января 2021)
Дитині 8 років звернулися до свого сімейного лікаря 13 січня зі скаргами набіль в лівій руці трохи вище ліктя і температурою 38.Зроббили загальний аналіз крові були підвищені лейкоцити і лімфоцити.Лікар сказала що в організмі якась інфекція,а рука болить тому,що у лікті зажатий нерв.Призначила антибіотик в таблетках і лімфоміазот.При прийманні цих ліків температура у дитини ввечері піднімалася до 38.Після 3 днів сімейний лікар дав направлення у хірургічне відділення бо в дитини підпухла рука і зявилося затвердіння .Лікар хірірг подивився сказав лімфоденіт гострий лівої плечової руки.Призначив антибіотики зацеф 2р/д примочки так ми лікувалися 5 днів після чого зробили узд діагноз лімфоденопатія лівої плечової руки .І ще на 5днів призначив антибіотик.Вчора дитину виписали але рука., як була підпухла так і лишилася при пальпіванні болить і трохи червоного кольору у місці припухлості.Після приймання усих цих ліків стан дитини не дуже змінився зявився неприємний запах з рота.Що нам робити і куди звернутися?
Доброго дня. Важко відповісти на Ваше запитання, не бачивши дитину та вигляд руки. Перш за все потрібно дообстежити дитину, починати варто з узд. Його можна зробити в любому узд кабінеті, де дивляться м‘які тканини, в т.ч. в нас. Також потрібно здати розгорнутий аналіз крові з лейкоформулою. Від результатів узд-обстеження і аналізу крові потрібно буде відштовхуватись для подальшого лікування чи дообстеження.
Мирослав(30 января 2021)
Скажіть будь ласка, в мене температура 37.3 трохи болить горло є болі в лівий лопатці ,болить голова ускорений пульс гемоглобін 178 . Ер 6.0 л ти 11.53 шое 7 ,моноциту 8 лімфоцити 23.
Мирославе, онлайн ми не діагностуємо. Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Людмила(29 января 2021)
Доброго дня! Дитині 14 років. Уже місяць, як піднімається ацетон в сечі. Зробили аналізи, відхилень немає. Зробили УЗД, висновок: дискенезія жовчного міхура. Реактивні зміни підшлункової залози. Сольовий діатез. Були на прийомі в гастроентнролога, висновок: Біліарна дискінезія, реактивний панкреатит, тривожний стан. ВИПИСАЛИ: дієтичне харчування, Холосас, Креон 10 тис., L-бетаргін. Сказали нічого страшного. Ще сказали здати аналізи додатково. Аналізи показали: альфа-амілаза (115) - трохи підвищено; загальний білок: (73,8); альбумін: (50,8); ліпаза: (30,6). Це все приймаємо, апетиту дитина немає, схудла на 4 кг. Коли перестає пити Бетаргін, ацетон знову піднімається. У мене таке питання: з чим пов'язано постійного підняття ацетону (піднімається до ++++), який час можна приймати Бетаргін? І до якого спеціаліста звернутися, щоб виявити дійсну причину підняття ацетону?
Людмило, запишіться на прийом до сімейного лікаря. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Ваш вопрос: