Узнать цены на услуги(Перечень услуг и цен)
X
Подписка на рассылку от Медицинского центра Парацельс
Подписка на рассылку(новости и акционные предложения)
FaceBook

Online Консультация

Спросить у консультанта
135
Катя(20 января 2019)
У вас можна зробити щеплення дитині?
Ні, Катерино, щеплень у нас не роблять.
оксана(16 января 2019)
Доброго дня)Хлопчику 3 роки, робили аналіз крові, лейкоцити - 4,9, чи це норма чи низький показник для такого віку?
Оксано, такий показник - норма для даного віку.
Майя(14 января 2019)
добрий вечір.Моїй доньці 3 роки.вночі і вдень під час сну дуже сильно плаче,напади істерики настільки що аж вигинаться і жахливо кричить.Чи може це бути підвищений внутрішньочерепний тиск? В її десь у 6 міс,поставили такий діагноз,чи можливо він знов повторитись?Дякую
Майє, олнайн ми не можемо діагностувати причину плачу. Якщо були проблеми з внутрішньочерепним тиском, слід перевірити його теперішні показники, пройти й інші відповідні діагностичні тести. Запис на прийом до спецалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Максим(14 января 2019)
добрий день, я Максим ,мені 19 років, 26 грудня був приступ гострого панкреатиту, з високою температурою(39,4) , болями , попав в лікарню (визивали скору) прокапали(контрікал, приймав антибіотик медоклаф, голодування 2 дні ,на воді, зараз на дієті, вже виписали, перездав амілазу 8 січня,показник-51, сімейний лікар сказав , що при моєму стані це нормально, далі дієта , чи дійсно це так?
Максиме, сімейний лікар, який Вас консультував, мав можливість огляду та доступ до результатів діагностичних обстежень, очевидно, його висновок не безпідставний. Ми онлайн не можемо діагностувати. Якщо у Вас є сумніви, щодо висновку лікуючого лікаря, Ви можете прийти на консультацію до наших спеціалістів з результатами аналізів. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Юлія(14 января 2019)
Біль у яєчниках і нижньої частини живота. Біль може віддавати в поперек і майже завжди переважають періодичні болі. болить інколи у правому, лівому боці а інколи обох. Або просто тягне живіт у незу Найбільш схоже на Аднексит, або запалення яєчників.. Як лікувати і які наслідки, якщо не лікувати???
Юліє, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога для діагностики та призначення відповідного лікування.
Петя(13 января 2019)
Сухий кашель, але переривчасто, може за день і не бути, а на другий весь день, вже от так тиждень. Зверху на небі, в ротовій порожнині, кров’яні плями, а в кінці на язику по сторонам прищі. Ото температура є (~37,5),ото нема. Вже почало дерти горло.
Петре, онлайн ми не діагностуємо. Ви можете звернутися на очну консультацію до нашого сімейного лікаря. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Ольга(10 января 2019)
Доброго дня!дитині 7 років і не зроблено жодного щеплення АКДП, були протипоказання. Чи ефективно його робити зараз?якщо так то якими вакцинами і хто їх виробники?
Ольго, якщо у дитинки були протипокази, то доцільність проведення щеплень нині Вам слід обговорити з лікуючим педіатром, якщо Ви бачите у цьому необхідність. Робити вакцинацію чи ні - це Ваш особистий вибір, за який лише Ви несете відповідальність. Щеплення можна робити лише абсолютно здоровій дитині. Жодної реклами вакцинам та їх виробникам МЦ "Парацельс" не надає.
Ігор(08 января 2019)
В дружини тиск 115/80.Вона гіперонік та діабетик, 23.10.2018 в неї стався геморрагічний інсульт, в лікарні був прописаний препарат Вальсокор H80 (від тиску). Чи варто їй прийняти дозу перед сном, чи дочекатися ранку.
Ігоре, онлайн ми не призначаємо препаратів. Відносно доцільності прийому медикаментів Вашій дружині слід проконсультуватися з лікуючим лікарем, який оглядав її та ознайомлений з результатами діагностичних тестів, анамнезом хвороби.
виталий(07 января 2019)
Добрий день у мене температура 37 37.5 тримаеться 3 тижні прицьому у мене шийний остреохондроз скажіть будь ласка чи можливо при остреохондрозі така температура і стільки часу
Віталію, остеохондроз не може бути причиною підвищеної температури. Ймовірно, має місце якийсь запальний процес в організмі. Вам слід пройти діагностичні обстеження та звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря та невропатолога.
Назар(06 января 2019)
Доброго дня у мене з'явилася біль у грудях,також вона посилюються при диханні та згинання тулуба.Кашля немає і температури.В мене появився страх чи може бути це рак?
Назаре, щоб розвіяти свої сумніви і не піддавати себе даремному стесу, Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря та пройти діагностичні тести, як мінімум - рентген грудної клітки. Запис до спеціалістів нашого центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Віталій(23 декабря 2018)
Я військовослужбовець строкової служби і у мене погіршився зір..зараз він 0.1 на праве око та 0.9 на ліве і зір на правому вже не коригується ..що робити ..мене комісують?
Віталію, на жаль, ми не можемо проконсультувати Вас з цього питання, оскільки не володіємо інформацією.
Валерій(19 декабря 2018)
Доброї ночі.10років ходив на танці і ніяких проблем до недавна не було.Місять тому присів і почав відчувати хруст у колінах при кожному присіданні.Це може бути від перевантаження? чи це дзвіночок хвороби?
Валеріє, щоб визначити чи це є епізодичним явищем, чи "дзвіночком" хвороби, Вам слід пройти відповідні діагностичні обстеження. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Олена(15 декабря 2018)
Доброго дня! Мала ОРВІ, в результаті був євстахіїт, лікар порадив продування вуха. Після хвороби одужала, але після продування залишилося відчуття дискомфорту у вусі, таке враження, наче в середньому вусі змістилися кісточки. Чи таке може бути? Чи допоможе мені КТ, щоб з"ясувати, що сталося? Які мої дії? Вухо не болить, лише відчуття дискомфорту, інколи враження якоїсь приглуховатості, але загалом слух, як мені здається, в нормі. Дякую
Олено, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Зверніться на очну консультацію до ЛОРа. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Марина(11 декабря 2018)
Доброго вечора,потрібна термінова консультація невропатолога,а запис проводиться за місяць,чи модна приіхати і потрапити на прийом без попереднього запису?
Марино, запис до спеціалістів центру здійснюється виключно у телефонному режимі, за номерами, які вказані на сайті. Звернувшись без запису, Ви не зможете потрапити на прийом, оскільки консультаційний час лікарів заздалегіть розписаний.
лілія(30 ноября 2018)
Доброго дня!Чи надаєте ви послугу видалення поліпів носа?Якщо так,то яким методом проводиться операція?
Ні, такої послуги центр не надає.
Виталина(30 ноября 2018)
У мене ніс закладений уже два тижні. Я каплями різними капала і народними способами пробувала, нічого не помагає. Порекомендуйте мені щось будь ласка!
Онлайн, Віталіно, ми не призначаємо лікування. Ви можете записатися на прийом до ЛОРа за телефонами, вказаними на сайті.
Анастасія(30 ноября 2018)
Доброго вечора! Важливе питання, яке не дає спокою… Порадьте будь-ласка: у мене збільшена щитовидна залоза, недавно нащупала, що по лівій стороні на шиї від щитовидки зробився набряк... Звернулася до лікаря, зробила аналіз крові на гормони і інші складові...аналізи в нормі! Фахівці сказали що потрібно брати аналіз зі щитовидки самої, тобто проколювати! Питання: чи варто робити таку процедуру, оскільки є ймовірність що пробудяться недоброякісні клітини (можливо)… є знайомі, у яких це закінчилось погано, і фінал був летальним!!! Порадьте будь-ласка, можливо є якісь методи інші щоб набряк зійшов!?!
Анастасіє, перш за все Вам варто заспокоїтися. Якщо Ви сумніваєтеся в тих діагностичних методах, які обрав Ваш лікуючий лікар, Вам слід вислухати альтернативну думку. З цією метою Ви можете звернутися до іншого ендокринолога, пояснити свої побоювання. При бажанні, Ви можете записатися на прийом до спеціалістів нашого центру за телефонами, які вказані на сайті. Онлайн ми не діагностуємо.
Володимир(29 ноября 2018)
Свербіж в анальному виході і часткове серцебиття підвищення тиску,що це може бути??
Володимире, онлайн ми не можемо визначити причини Вашої проблеми, оскільки їх може бути багато - від гельмінтозу до геморою. Для діагностики Вам слід звернутися на очну консультацію до проктолога та сімейного лікаря.
андрій(28 ноября 2018)
дитина 7 день після народження какає густим стулом 7-9 раз у день.це норма чи ні
В перші тижні після народження спорожнення кишечника може відбуватися практично після кожного годування, тобто за добу досягати 5-8, а іноді і 10 разів.
Марія(27 ноября 2018)
доброго дня в мене температура вже 10 днів 37.1-37.4, аналізи норм , ніяких симптомів немає , що це може бути?
Маріє, це може свідчити про якийсь запальний процес в організмі. Для діагностики проблеми Вам слід звернутися на консультацію до сімейного лікаря, здати аналізи крові, сечі і т. д. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Ваш вопрос: