Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Online Консультація

Запитати у консультанта
169
Марина(13 січня 2021)
Добрый день. 1 сентября я была у гинеколога и мне поставили акушерской срок беременности 11 недель. ХГЧ на 1 сентября был 90270. Последние месячные начались 13 июня, цикл 30 дней, в какой день произошло зачатия?
Марино, у штаті центру немає гінеколога, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Євгенія(12 січня 2021)
В середині циклу були розуваті виділення дня два. А зараз затримка місячних 3 дні і тянучі болі внизу живота (але не такі як при місячних). Що це може бути?
Євгеніє, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Також Ви можете зробити високочутливий тест на вагітність, який покаже результат уже на 8 день заплідення.
Yana(11 січня 2021)
Добрий вечір. Підкажіть будь ласка, як лікуватися, симптоми- температура 37, болить голова
Онлайн ми не призначаємо лікування. Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Ірина(11 січня 2021)
Доброго вечора. протягом 4-х днів маю такі симптоми як нежить, слабкість, температура 39, після прийому 4-х таблеток Панадол Екстра (з інтервалом 4 години) додався біль у попереку і між лопатками. як можна позбутися вказаних симптомів? дякую
Ірино, онлайн ми не призначаємо лікування. Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Галина(10 січня 2021)
Добрий вечір! Місяць назад мені зробили операцію по видаленню пупкової грижі. Лікар назначив носити бандаж. Але проблема в тому, що коли я його ношу, то дуже свербить живіт, що не можу витримати цей зуд. Якщо я його не вдягаю декілька днів, зуд одразу зникає. Буду вдячна за пораду.
Галино, ймовірно у Вас алергічна реакція на матеріал бандажу. Варто підібрати бандаж із гіпоалергенного матеріалу чи спробувати підкласти під бандаж дихаючу тканину типу легкої бававни.
Юля(09 січня 2021)
Сину 6 років. Він рухливий і розумний хлопчик. При незначному фізичному навантаженні сильно потіє. Піт не має запаху. В чому може бути причина?
Юліє, за потовиділння відповідає вегетативна нервова система. У дитини вона ще не зріла, тому в більшості випадків занепокоєння підвищеним потовиділеням у дітей є безпідставним. У рідких випадках підвищене потовиділення може бути ознакою фенілкетонурії (піт із вираженим запахом) чи рахіту.
Тіна(05 січня 2021)
У мене тривалий час спостерігається поліпоз жовчного. Кожних півроку роблю УЗД, лікар нічого небезпечного не помічав Недавно здавала аналіз крові - гемоглобін 84, занижені лімфоцити - 15, трохи підвищені аст і алт, всі інші показники в нормі. Чи могли поліпи жовчного так знизити гемоглобін і лімфоцити чи це пов'язано з чимсь іншим?
Доброго дня. Ні, не повинні поліпи настільки знизити гемоглобін, потрібно шукати іншу причину. АСТ та АЛТ могли збільшитись на фоні застою жовчі.
Ліда(28 грудня 2020)
10 днів затримки критичних днів. А мали початися ще 17 числа
Лідіє, зробіть тест на вагітність.
Антоніна(26 грудня 2020)
Дуже болить лівий яєчник. Кожного місяця як починається цикл. Так вже 4 місяці.
Антоніно, Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу, здати мазки.
Петро(25 грудня 2020)
Доброго дня. Моєму тестю робили операцію лазером на простату. І він каже що через 5 років це знову повториться і знову потрібна буде операція. Чи це так насправді? Дякую
Петре, у штаті центру немає уролога, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Саша(24 грудня 2020)
У нашої старої бабулі 94р. Течуть ноги і набрався великий піхур лімфи що з ним робити?
Олександре, бабусі необхідний огляд хірурга.
Oksana(24 грудня 2020)
Добрий вечір. Скажіть, будь-ласка, чи можна поєднувати прийом німесилу і цефіксиму. Дякую.
Оксано, ми не надаємо онлайн-консультацій с приводу прийому фармпрепаратів. З цього приводу Вам слід звернутися до лікаря, який робив призначення.
Саша(18 грудня 2020)
Скажiть будь ласка болять очi I в висках одночасно особливо коли дивлюсь телевiзор чи можна закапати очними краплями норфлоксацин
Олександре, з приводу проблеми Вам необхідна очна консультація офтальмолога. Онлайн ми не робимо призначень.
юлия(17 грудня 2020)
Здравствуйте.Я принимала протизатечные регулон врач сказал заменить на белару после 7 дней перерыва,а так получилось что забыла и прошло уже 14 дней,и я начала пить после перерыва 14 дней на что это повлияет или надо было дождаться 1 день месячных и начать их пить?
Юліє, відносно цього питання Вам слід проконсультуватися із лікуючим лікарем, який призначав препарат. У штаті центру немає гінеколога.
Василь(16 грудня 2020)
Чотири місяці тому , боліло горло, була температура 37,2° , через чотири дні вилікував горло ( Не боліло і не було червоне,) температура була в нормі 36,6° , через кілька днів почало лоскотати горло та з'явився сухий кашель , а згодом на одному з мигдаликів утворився червоні дірки та збільшився мигдалик у розмірі , подекуди було видно білі крапки в тих дірках також на горлі з'явилася одна гулька близько 0,4 мм . Лікар сказав що це ангіна і назначив курс антибіотиків , 7 днів та полоскання горла . Дірки та гулька не зникли , але нічого не болить. Антибіотики не вживаю , через дискомфорт в кишечнику . Але шавлію і прополіс досі використовую для полоскання горла. Коли мають зникнути дірки , коли все повернення до нормального вигляду ? Скільки часу займає лікування ?
Василю, з приводу цієї проблеми Вам варто звернутися на очну консультацію до отоларинголога. Швидкість загоєння залежить від індивідуальних особливостей організму.
Світлана(12 грудня 2020)
Скажіть будь ласка якщо після статевого акту 2,5 місяці ідуть планові місячні може бути вагітність?
Cвітлано, місячні свідчать про те, що вагітності немає.
Валентина(08 грудня 2020)
Доброго дня.Підкажіть, чи можливо зробити ренген або флюрографію легень на дому у місті Львів?
Валентино, наш центр занходиться у місті Луцьку.
Наталія(07 грудня 2020)
Доброго дня, Дитині 7 місяців, особливо скарг нема, але я дуже переживаю дитина ще не сидить не повзає, лише на місці крутить і лише в одну сторону, мені здається що одна сторона розвинута краще ніж інша, чи свідчить це про тонус м'язів? Ще одне питання, до якого віку в дитини косять очки? Очдне око западає в середину?
Було б непрофесійно з нашого боку давати відповідь на Ваше питання заочно. Дитину потрібно проконсультувати на прийомі у невропатолога.
Алла(02 грудня 2020)
Доброго дня!Дитина дуже нервова ,до якого лікаря звернутися- психолога чи невропатолога???І чи можна без дитини прийти на консультацію, бо ми не з Луцька...???
Алло, на огляд до лікаря слід іти з дитиною. Зверніться до невропатолога, при потребі лікар скерує до інших вузькопрофільних спеціалістів.
Ольга(16 листопада 2020)
Доброго дня!Питання по рентгену легень.Опис:Легені розправлені,щільно прилягають до грудної клітини.Легеневий малюнок збережений,без вогнищевих та інфільтрованих тіней.Корені структурні.Поевральні синуси вільні,без ознак патологічного вмісту.Купола діафрагми чіткі,зліва візуалізуються плевро-діафрагмальна спайка.Середостіння без особливостей.Иінь серця в межах вікової норми. Підкажіть,будь ласка,що може означати плевро-діафрагмальна спайка.Минулого року її не було в описі рентгена.
Ольго, з цього приводу Вам слід звернутися до пульмонолога. У штаті центру немає такого спеціаліста.
Ваше запитання: