Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Online Консультація

Запитати у консультанта
169
Олександр(21 жовтня 2020)
Добрий день.. На протязі місяця у мене тиск 140 На 90 .. А у вечері 150 На 98 .. Мені 26 років . Звертався до сімейного лікаря свого , він приписав таблетки . Сказавши при цьому , що це нерви .. Таблетки мені не допомагають кожного разу стан гірший бувало таке , що тиск був 180 На 100 А пульс 110 .. Я робив МРТ голови , шиї .. сказали все добре .. робив УЗД судин голови , шиї ..Узд наднирників , нирки , судин нирки . ОСТАНІЙ раз здав Узд на щитовидну . Збільшена загальний розмір 26..і гормони ТТГ в нормі але Т3 -7 .1....Лікар при цих всіх обстеженнях приписав мені БАРБОВАЛ І ДІОКОР 80 ..І ЦЕ ВСЕ .. прийом ліків на протязі 1 тижня взагалі не дав результат... Робив УЗД серця ..сказали все чудово і Кардіограму теж все добре ... ХТО ЗБОЖЕ ДОПОМОГТИ МЕНІ ..
Таким чином можуть проявлятись панічні атаки. При цьому варто звернутись до невролога або до психотерапевта. Можемо порадити, психіатра, Петровську Людмилу Євгеніївну, приймає в приватному МЦ "Боголюби".
Dedspeks(20 жовтня 2020)
Сколько будет продолжаться этот ковид?
На жаль, ми не знаємо цього.
Софія(11 жовтня 2020)
Опухли малі статеві губи. Напевно через фізичний контакт і збудження. Вже неспухають 5 годин. Що це може бути? Чи вони спласнут? Через скільки? Чи потрібно звертатись до лікаря? Чи це є серйозно? Дуже чекаю відповіді, дякую)
Софіє, Вам потрібна консультація гінеколога. У штаті центру немає такого спеціаліста. Можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Ната(08 жовтня 2020)
Доброго дня! Дізналися ,що дочка, 15 років вже має статеві стосунки . Які КОК можно приймати у 15 років,що б запобігти небажаній вагітності? Дівчина фізично розвинута в нормі, палить, в анамнезі : абсансна епілепсія( лікувались Депакін Хроно 3 роки тому).Наразі ніяких ліків не приймає. Дякую.
Наталіє, у штаті центру немає дитячого гінеколога.
Аня(07 жовтня 2020)
Чи виліковується сколіоз???
Ганно, все залежить від причин, виду та ступеня захворювання. Зверніться на очну консультацію до ортопеда для призначення дієвої терапії.
Діана(26 вересня 2020)
базальна температура 37 біль в грудях пульсує низ живота,до менструації ще 8-9 днів …може це свідчити про можливу вагітність?читала багато щодо пульсуючих відчуттів в низу живота що це кріпиться яйце клітина
Діано, для діагностики вагітності скористайтеся високочутливим аптечним тестом, який покаже результат уже на 8 день запліднення.
Олександр(26 вересня 2020)
Малюк 8 днів. Після годування груддю постійно плаче і не спить. Смокче молоко 40-60 хвилин десь. Також вчора минут 40 смоктав грудь і потім все відригнув,можливо воздуха наковтався. Жінка використовує на груди силіконові накладки. Після годування носим на руках щоб відригнув повітря. Також турбує те що після годування малюк дихає носом і ротом,і іде хрип із рота. Чи нормально це?
Вам найкраще звернутись на очну консультацію до педіатра-неонатолога, можемо порекомендувати Нагорну Ірину Василівну. У нас в штаті педіатра немає.
Олесь(13 вересня 2020)
Добрий день дитині два роки зранку проснулась началось чхання і сомплі температури немає що робити в дані ситуації?
Олесю, Ви можете викликати лікаря на дім або звернутися на прийом, якщо дозволяє стан дитини. Запис чи виклик спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Ярослав(13 вересня 2020)
Добрый день. Уже 2 недели болею, Насморк как вода, не густой, Горло не болит, кашель мокрый, Температура 37.2-37.5, Лимфоузлы воспалённые, Пазухи возле носа болят, Хрипы в трахеях. Подскажите что делать, пожалуйста.
Япорлаве, онлайн ми не можемо діагностувати причину проблеми чи призначати лікування. Зверніться на прийом до сімейного лікаря. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Соломія(10 вересня 2020)
Доброго дня, затримка місячних вже 6 днів, сексу не було ще ніколи, окрім анального пару разів, але почала перед місячними користуватись протигрипковим гелем клотримазол чи може від нього бути затримка місячних?
Ні, Соломіє, клотримазол не викликає затримки менструації. З приводу проблеми Вам варто звернутися на очну консультацію до гінеколога. У штаті центру немає такого спеціаліста, проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 067 85-17-938.
Михайло(02 вересня 2020)
Добрий день підскажіть буль ласка ,дитині 4 роки і вона коли хоче наприклад сказати слово ,то повторює склади наприклад колодязь то виходить так ,( ко ко ко колодязь ) це не з кожним словом так але з 10 3під,скажіть чи це нормально ,чи як діяти в такому випадку
Дитині необхідна консультація логопеда. У штаті центру немає такого спеціаліста.
Анастасія(30 серпня 2020)
Доброго вечора. Чи приймає у вас уролог діток? ( нам 4 роки)
Ні, у штаті центру немає уролога.
Наталя(26 серпня 2020)
Добрий день, скажіть будь-ласка чи можна дитині робити прививки: КПК, дифтирія, поліоміеліт, коли має насмарк і легкий кашель, якщо можна то з яким проміжком часу
Ні, не можна. Наталіє, щеплення слід робити лише абсолютно здоровій дитині, без жодних ознак якого б то не було захворювання.
Анжеліка(25 серпня 2020)
Доброго дня. Здавала у гінеколога аналіз на цитологію. Лікар сказав, що все добре, тип l. Але потім побачила, що в бланку дописано - " епітелій без змін з елементами крові". Скажіть, будь ласка, що це означає, чи є привід для хвилювань?
Анжеліко, у штаті центру немає гінеколога, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь. Ви можете звернутися на очну консультацію до наших колег у МЦ "Боголюби": 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Алекса(25 серпня 2020)
Добрий день! Мені 15 і у затримка два дні... помітила білі кремоподібні виділення та деякі симптоми вагітності(головний біль, тошнота, чутливі груди), але я цнотлива і ніякого виду статевого акту не мала. Також у мене в цьому місяці був стрес та приймала антибіотики. Чому у мене затримка і симптоми вагітності? Коли слід звернутись до гінеколога
Можливо затримку спровокувавав емоційний стрес. Для діагностики зверніться до дитячого гінеколога, коли Вам зручно. У штаті центру немає такого спеціаліста.
Ліда(23 серпня 2020)
Часто відчуваю дискомфорт в області серця(стискає або навпаки здається що вистрибне). Загальна слабкість, тиск падає до 100на 50. Нудить та крутиться в голові. Не вистачає повітря. Що це може бути?
Лідіє, онлайн ми не можемо діагностувати причину Вашої проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря, зробити ЕКГ. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Павло(17 серпня 2020)
Можете мені будь ласка сказати. Чи заторможує фізичний розвиток дитини мастурбація ?Якщо вона це робить часто. Дитина 15 років а ріст є дуже маленьким і плечі є дуже вузькі. І як ставитися до цього батькам.
Ні, Павло, фізичний розвиток мастурбація не заторможує. Батькам не варто в жодному разі загострювати увагу на мастурбації, це природній процес в такому віці, через який проходять усі підлітки.
Олена(17 серпня 2020)
Скажіть мені будь ласка 17 років дитині а в неї досі багато прищиків на лиці . Що може бути причиною такого. Він дуже комплексує через це. Висапання почалося приблизно в 13 років.
Олено, таке явище може мати місце у підлітків через гормональні зміни, які відбуваються у цьому віці. Зазвичай висипання проходять після стабілізації гормонального фону. Якщо висипання приносять психологічний дискомфорт, Ви можете із сином звернутися на консультацію до дерматолога для призначення лікування. У штаті центру немає такого спеціаліста. Проте Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Ольга(11 серпня 2020)
Три місяці тому видалили кісту ендометріоїдну лапароскопічно,прописали індол ф,але місячні не приходять в норму і болючі.що робити?
Ольго, Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога з приводу проблеми. У штаті центру немає такого спеціаліста. Ви можете звернутися до наших колег у МЦ "Боголюби": 0332 20-07-02, 099 44-55-404, 067 85-17-938.
Руслана(07 серпня 2020)
Я дуже боюся що можу бути вагітна.я зі своїм хлопцем лежала міцно обіймалася ну і звичайно цілувалися.Обоє були в одязі. Джинси нижня білизна футболка.У мене ще ніколи не було статевого акту.Я дуже переживаю що могла завагітніти якщо він кінчив в себе в штанах а мені воно якось потрапило на мої джинси і я могла завагітніти.Які би симптоми не з'явилися все спираю на вагітність.Скажіть таке можливо чи просто накручую себе і це псевдовагітність.
Руслано, за описаних Вами умов вагітність не може настати. Проте, якщо Ви так переживаєте, то, щоб себе заспокоїти, зробіть діагностику вагітності. Для цього достатньо купити звичайний аптечний тест на вагітність, який покаже результат уже на 8 день запліднення. Ще можна здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Ваше запитання: