Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Електрофорез

На базі дитячого відділення "Бебі-клінік" МЦ Парацельс, пацієнтам надається можливість пройти курс фізіотерапевтичних процедур, включаючи такі, як електрофорез .

Суть вищеназваного методу полягає в комплексному впливі на організм пацієнта постійного струму і невеликої кількості лікарської речовини.

Слід зазначити, що іони препарату можуть акумулюватися лише в епідермальному шарі шкіри через свою низьку швидкість руху і обмежений час проведення процедури.

Ці іони утворюють в епідермісі своєрідний "склад", з якого лімфа і кров потроху "вимивають" ліки, розносячи їх по всьому організму. Особливості електрофорезу полягають в локалізованому впливі на поверхневому ділянці, відсутності впливу препарату на органи ШКТ плюс лікарська речовина надходить в активній формі (іони).

Показання до електрофорезу:

  • запальні процеси ЛОР-органів (підгострі і хронічні);
  • невралгії;
  • неврити;
  • захворювання опорно-рухового апарату.

Протипоказання до електрофорезу:

  • гнійні запальні процеси ЛОР-органів;
  • стенозуючий ларингіт;
  • алергічний риніт (ексудативна фаза);
  • шкірні захворювання в місцях накладення електрода.

Процедура електрофорезу дозується за часом дії та силі струму. Накладення електродів - поздовжнє або поперечне, розраховується фахівцем так, щоб вогнище запалення локалізувався в електричному полі.

Важливо знати, що процедура електрофорезу унікальна у своєму роді, оскільки з її допомогою можна поліпшити тканинний кровообіг, а також домогтися протизапального, розсмоктуючого та знеболювального ефекту. При багатьох захворюваннях опорно-рухового апарату, а також неврологічних хворобах електрофорез незамінний.

Застосування електрофорезу в педіатрії має істотну перевагу в тому плані, що діти менше травмуються, ніж при застосуванні ін'єкційних методик.

У "Бебі-клінік" процедури електрофорезу призначає дитячий невролог і дитячий ортопед-травматолог, проводить досвідчена медична сестра в комфортних для малюка умовах.

Повернутися