Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Педіатр

Консультації педіатра на базі дитячого відділення "Бебі клінік " Медичного центру "Парацельс" орієнтовані на зміцнення здоров'я дітей та інформування батьків.

Консультації проводить злагоджений колектив педіатрів високої кваліфікації з великим досвідом роботи.

При підборі команди педіатрів керівництво клініки насамперед орієнтувалося на попередній досвід роботи, показники ефективності їх лікування, відгуки колег та пацієнтів.

Послуги:

1. Індивідуальні консультації в рамках медико-санітарної освіти. Поради та інформація матерям. Підтримка на початку або стабілізації грудного вигодовування, інформація про щеплення, консультації з гігієни та догляду за дитиною на різних етапах розвитку. Представлення матеріалів з питань профілактики та зміцнення здоров'я.

2. Підбір адекватного лікування залежно від стану здоров'я дитини. Мета призначення препаратів - не тільки позбавлення від симптомів в гострому стані хвороби, а й попередження розвитку рецидивів у майбутньому, збереження реактивності і здорової реакції організму на патологічні впливу ззовні.

Окреме питання – дітки, що часто хворіють. У дитячому відділенні "Бебі клінік" медичного центру "Парацельс" робота педіатрів націлена на з'ясування і усунення причин низької імунної відповіді, а також відновлення опірності організму дитини.

В дитячій поліклініці Бебі Клінік прийом ведуть кращі педіатри:

  • Блащук Валентина Віталівна
  • Бодак Ольга Ігорівна
  • Зосімчук Людмила Василівна
Повернутися