Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Кардіолог дитячий

Дитяча кардіологія з'явилася відносно недавно. Століттями існувала хибна думка про те, що серцеві хвороби – набуток людей похилого віку. Але серцево-судинні захворювання почали серйозно "молодіти".

Статистичні дані говорять про те, що в останнє десятиліття серцево-судинні порушення стали зустрічатися частіше в три рази. Не виключено, що такі шокуючі показники безпосередньо пов'язані з високотехнологічним рівнем сучасної діагностики.

Своєчасне консультування у кардіолога дає маленьким пацієнтам шанс на здорове та повноцінне життя і попереджає небезпечні хвороби серця у здорових малюків.

Діагностика захворювань

Завдяки появі ультрасучасного діагностичного обладнання, лікар-кардіолог має можливість зайнятися лікуванням та виявленням серцево-судинних порушень на самому ранньому етапі їх розвитку.

Медичний центр "Парацельс" обладнаний апаратом ультразвукової діагностики Toshiba Aplio, який є золотим стандартом для УЗ діагностики серця і дозволяє визначити патологію у найменших пацієнтів з перших днів народження.

На базі медичного центру проводяться дослідження на виявлення такої патології як відкритий оваріальний отвір і відкрита артеріальна протока, пошкодження клапанів, наявність градієнта тиску і регургітації, проводяться відповідні вимірювання і обчислення недостатності кровообігу.

Необхідно відзначити той факт, що для дитячого організму характерні певні особливості у різні вікові періоди.

І для кожної вікової групи існує своя норма і допустиме відхилення від неї. Облік цих важливих особливостей - обов'язок лікаря-кардіолога.

Діти - категорія пацієнтів, яка вимагає доброзичливого і чуйного підходу, створення невимушеної, майже домашньої атмосфери. І в нашому центрі є такі фахівці.

У дитячому відділені Бебі Клінік, консультує відомий дитячий кардіолог з великим досвідом роботи Єднак Надія Борисівна, це уважний лікар, який має індивідуальний підхід у кожному окремому випадку.


Первинний прийом у лікаря-кардіолога в дитячому відділенні "Бебі клінік" відбувається за такою схемою:

 • огляд пацієнта
 • прослуховування пульсу і серцебиття
 • перевірка стану суглобів
 • вимірювання артеріального тиску
 • збір анамнезу (даних про вагітність, пологи, спадкові та перенесені хвороби)

Якщо є в тому необхідність, фахівець виписує направлення на УЗД серця з кольоровою доплерографією, ЕКГ, загальний та біохімічні аналізи крові.

За допомогою цих досліджень лікар отримує додаткову можливість в правильній постановці діагнозу. Далі призначається лікування, або даються рекомендації щодо профілактичних заходів.


Коли необхідно звернутися на консультацію до дитячого кардіолога?

1. У разі діагностування у дитини:

 • вродженої вади серця
 • вегетосудинної дистонії
 • проблем із кров'яним тиском (підвищений або знижений)
 • якщо у дитини була операція на серці

3. Якщо дитина перебуває в групі ризику через часті інфекції, хронічні ЛОР-захворювання;

4. Малюк швидко втомлюється, відзначається посиніння носогубного трикутника;

5. Ви помічаєте у дитини:

 • набряки, задишку
 • надмірну пітливість
 • хронічну втому
 • знижений апетит
 • аритмію

Важливо відзначити і те, що, якщо ваша дитина відвідує якусь спортивну секцію, то ви, як відповідальні батьки, повинні подбати про те, щоб його регулярно консультував кардіолог.

Такий запобіжний захід може зберегти майбутньому спортсмену і життя і здоров'я.

Повернутися