Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Ендокринолог

Консультація ендокринолога - одна із складових базового напрямку в роботі Медичного центру "Парацельс" у Луцьку.

Прийом веде Коржик Алла Володимирівна - лікар-ендокринолог, вищої кваліфікаційної категорії з багаторічним стажем роботи.

Серед тих, хто не є пацієнтом ендокринолога, існує думка, що цей спеціаліст лікує, головним чином, щитовидну залозу і діабет. І, правда, дифузний токсичний зоб плюс цукровий діабет - найпоширеніші захворювання, що приводять пацієнта до кабінету ендокринолога.

Але, звичайно ж, перелік захворювань, що входять до компетенції цього фахівця, набагато ширше. Ендокринолог "опікується" усіма залозами внутрішньої секреції, а це не тільки підшлункова і щитовидна залози, це і гіпоталамус, і гіпофіз, яєчники, яєчка, надниркові залози.

Саме ендокринні залози - виробники гормонів, від балансу кількісного та якісного складу яких залежить стан усього організму.

Сучасний рівень діагностики ендокринних захворювань просунувся в останні час і величезна заслуга в цьому УЗД і лабораторних досліджень.

Але, незважаючи на це, через несвоєчасне звернення до лікаря, початкові стадії захворювань часто не беруться до уваги. І справа не в злочинній недбалості по відношенню до власного здоров'я. Зовсім ні.

Дуже часто "перші дзвінки" про проблеми з залозами внутрішньої секреції надходять нам у вигляді невиразних загальних нездужань, типу хронічної втоми, розбитості, дратівливості.

А яскрава особливість більшості хвороб ендокринної системи - це їх тривалий прихований період протікання. І на допомогу можуть прийти тільки кваліфіковані консультації фахівця ендокринолога, які на сьогоднішній день є надзвичайно актуальними.

Лікар ендокринолог допоможе вам у вирішенні проблем:

  • підвищеного артеріального тиску;
  • надлишкової маси тіла;
  • порушення менструального циклу;
  • порушення статевого розвитку;
  • порушення росту;
  • надмірного оволосіння;
  • підвищеної пітливості;
  • порушення вуглеводного обміну.

Багато з перерахованих вище проблем диференціюються за статевою ознакою і в цьому випадку ендокринолог, якщо є така необхідність, співпрацює з вузькими спеціалістами - андрологом і гінекологом.

Повернутися