Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ОМФАЛІТ: У ЧОМУ ПРИЧИНИ ТА ЯК ЛІКУВАТИ?
Омфаліт - інфекція пупка і оточуючих його тканин, що виникає переважно у новонароджених. Ризик пов'язаний з можливим прогресуванням інфекції із залученням всього організму та можливим летальним кінцем.
СЕЗОННА АЛЕРГІЯ: ЯК ДОВГО ТРИВАЄ ТА ЧОГО ОЧІКУВАТИ?
Весна – час цвітіння. Останнім часом фахівцями встановлено, що сезон алергії стає дедалі сильнішим і тривалішим. Одним з винуватців цього, мабуть, є зміна клімату та подальше збільшення кількості пилку у повітрі.
ПРОБЛЕМИ З СЕРЦЕМ У ДІТЕЙ: КОЛИ ЙТИ ДО КАРДІОЛОГА?
Статистика невблаганна: приблизно одна дитина зі ста народжується з проблемами серця. Деякі з них серйозні, але, на щастя, багато – ні. Вони можуть містити аномальне формування стінок серця, серцевих клапанів або кровоносних судин.
ОТИТ У ДІТЕЙ: У ЧОМУ ПРИЧИНА І ЯК ДОПОМОГТИ?
Отит - це запалення вуха, яке може бути як гострим, так і хронічним. Найбільш поширеною формою, але не єдиною, у педіатричній практиці є так званий середній отит (тобто запалення середнього вуха).
БРОНИХІОЛІТ У НОВОНАРОДЖЕНОГО: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?
Бронхіоліт – це гостре запалення бронхіол, характерне для дітей грудного та раннього віку. Це поширене захворювання, яке викликається головним чином респіраторно-синцитіальним вірусом (РСВ).
БІЛИЙ НАЛІТ НА ЯЗИЦІ: ПРИЧИНИ ТА СПОСОБИ УСУНЕННЯ
Білий наліт на язиці найчастіше є ознакою бактеріальної чи грибкової колонізації його поверхні. Симптом сам по собі не є захворюванням і, зазвичай, це минуще явище. Щоб покращити та усунути його, можна спробувати обережно механічно очистити язик зубною щіткою та пити багато води.
ВІДМОРОЖЕННЯ У ДІТЕЙ: ОЗНАКИ ТА НЕВІДКЛАДНІ ЗАХОДИ
Із настанням холодів стає актуальною тема такої надзвичайної сезонної ситуації як відмороження у дітей. Відмороження – це ушкодження шкіри, а інколи і глибших тканин, що настає внаслідок тривалого охолодження. У дітей найчастіше виникає на щічках під час зимових прогулянок.
ПОРУШЕННЯ ФІЗИЧНОГО ТА НЕРВОВО-ПСИХІЧНОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ
Найчастіші проблеми, пов’язані з порушенням фізичного розвитку дитини, це недостатня або надлишкова вага. Якщо батьки помічають, що малюк погано набирає вагу або має надлишкову масу тіла, слід обов’язково проконсультуватися із спеціалістом.
ДИТЯЧИЙ ІМУНІТЕТ: ЯК ЗАХИЩАЄТЬСЯ ОРГАНІЗМ?
Організм людини має комплексну систему захисту проти хвороботворних збудників. Її перша лінія – це шкіра та слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, ротової порожнини, кишечника, які виробляють спеціальні речовини, які запобігають проникненню шкідливих мікроорганізмів.
ЮВЕНІЛЬНИЙ АРТРИТ: ЯК ДОПОМОГТИ?
У медицині термін «артрит» означає запальний процес, що вражає суглоб. Ювенільний ідіопатичний артрит - це форма артриту, походження якого невідоме (звідси і термін " ідіопатичний "), проявляється захворювання до 16 років. Найчастіше вражає дівчат. Це найпоширеніша форма дитячого артриту.
Повернутися