Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

КРИВОШИЯ
Кривошия - патологія шийного м'язового апарату, при якій порушене нормальне положення голови у новонароджених і дітей старшого віку. Зазвичай голова нахилена вбік з ротацією в протилежному напрямку.
ОСТЕОХОНДРОЗ
Зі шкільних років ми всі чули про остеохондроз - захворювання, яким лякали нас і батьки, і вчителі. У чому ж суть цієї хвороби? Остеохондроз характеризується дистрофічними процесами в хрящовій і кістковій тканинах.
СІРЧАНА ПРОБКА
Сірчана пробка - поширена патологія, яка не така безпечна як прийнято вважати. Вона часто стає причиною серйозних ускладнень з боку ЛОР-органів. Статистичні дані свідчать про те, що близько 5% населення країни стикається з сірчаними пробками, а 20% новонароджених необхідне очищення зовнішнього слухового проходу.
ВАЗОМОТРОНИЙ РИНІТ
Нежить - найпоширеніший стан на світі. Він характеризується запаленням слизової оболонки носа і в медичних колах носить назву «риніт». Причин запалення безліч, і в цій статті мова піде про вазомоторний (неінфекційний або нейровегетативний) риніт.
ПОЛІОМІЄЛІТ
Центр громадського здоров'я України повідомляє, що в даний час країна знаходиться в зоні підвищеного ризику щодо такого захворювання як поліомієліт. Це пояснюється низьким відсотком повністю вакцинованих дітей (30%). Поодинокі випадки хвороби вже були офіційно зафіксовані.
ПАРАЦЕНТЕЗ БАРАБАННОЇ ПЕРЕТИНКИ
Наше вухо - орган дуже чутливий. Іноді виникають екстренні клінічні ситуації, коли доводиться робити прокол в центрі барабанної перетинки - парацентез. Сама барабанна перетинка являє собою тонку мембрану зі сполучної тканини, що розділяє внутрішній і середній відділи.
ЕНТЕРОБІОЗ (ГОСТРИКИ)
Яке найпоширеніше паразитичне захворювання у дітей? Відповідь очевидна, це - гострики. Рідко яку матусю обійшла стороною проблема глистів у дитини. Це й не дивно, малюки прагнуть все пізнати, спробувати на смак, не піклуючись особливо про гігієну.
ВЕСНЯНІ ХВОРОБИ: ПОЛІНОЗ
Строго кажучи, поліноз - це не одне захворювання, а група алергій, які викликає пилок рослин. Для стану характерна сезонна циклічність, яка збігається з цвітінням конкретних видів.
ПАРОТИТ (
Паротит - науковий медичний термін хвороби, яка в народі відома як «свинка». Захворювання викликає вірус епідемічного паротиту, який належить до сімейства параміксовірусів.
ДИТЯЧЕ ОЖИРІННЯ
Дитяче ожиріння - серйозна не тільки медична, але і соціальна проблема, яка сьогодні зачіпає кожну пяту дитину в країні. Воно є результатом позитивного енергетичного балансу, коли дитина отримує більше калорій, ніж витрачає.
Повернутися