Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ІПОХОНДРІЯ
Іпохондрія- розлад психіки, який характеризується нав'язливою і абсолютно необгрунтованою стурбованістю через уявну хворобу. Іпохондрики - люди, які страждають від страху бути хворим або захворіти на щось серйозне, незважаючи на нормальні результати діагностичних обстежень.
СИНДРОМ КАВАСАКІ
Серед захворювань можливої інфекційної природи, типовим для дітей до четвертого року життя є гарячковий васкуліт або синдром Кавасакі. Як відомо, васкуліт - це запалення кровоносних судин, в тому числі артерій.
ДЕМЕНЦІЯ
Деменція- це медичний термін, який використовується для позначення нейродегенеративних патологій головного мозку, характерних для похилого віку, (але не тільки для людей похилого віку), що передбачає поступове і майже завжди необоротне скорочення інтелектуальних здібностей людини.
МЕТЕОРИЗМ
Цікаво знати, що в нашому кишечнику при нормальних умовах міститься від 100 до 150 мл повітря. Найбільш поширеними газами є азот, кисень, водень, окис вуглецю і метан. Стінки кишечника мають здатність поглинати повітря, який потім розчиняється в крові і усувається шляхом дихання.
ОРНІТОЗ
Орнітоз, також званий пситтакозом або хворобою папуг, є інфекційним захворюванням, яким людина заражається головним чином від  птахів, завдяки бактеріям Chlamydia psittaci.
ТРИВОЖНИЙ СИНДРОМ
Сьогодні, як ніколи, працююча людина живе в режимі перманентного занепокоєння. Щоденні зобов'язання часто супроводжуються стресом і напругою, які важким тягарем лягають на психіку пацієнта.
АНГІОМА ПЕЧІНКИ
Ангіома печінки, відома також як гемангіома, являє собою доброякісну пухлину ендотеліальних клітин, що вистилають кровоносні судини печінки.
ЕНУРЕЗ
Енурез - це процес мимовільного виділення сечі. Дане явище вважається патологічним, коли перевищується вік, при якому вже досягається свідомий контроль видільної функції сечового міхура.
ФАРИНГІТ
В осінньо-весняний період багато хто з нас зіштовхується з таким неприємним явищем як запалення слизової оболонки глотки. У медичних колах це називається фарингіт. А в просторіччі фарингіт більш відомий як «біль у горлі».
ДІАРЕЯ У ДІТЕЙ
Діарея у дітей є досить банальним шлунково-кишковим розладом, який може бути викликаний факторами різної природи і походження. Діарея характеризується частими (кілька разів протягом дня) актами дефекації, кал при цьому напіврідкий або водянистої консистенції.
Повернутися