Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ПОЛІОМІЄЛІТ
Центр громадського здоров'я України повідомляє, що в даний час країна знаходиться в зоні підвищеного ризику щодо такого захворювання як поліомієліт. Це пояснюється низьким відсотком повністю вакцинованих дітей (30%). Поодинокі випадки хвороби вже були офіційно зафіксовані.
ПАРАЦЕНТЕЗ БАРАБАННОЇ ПЕРЕТИНКИ
Наше вухо - орган дуже чутливий. Іноді виникають екстренні клінічні ситуації, коли доводиться робити прокол в центрі барабанної перетинки - парацентез. Сама барабанна перетинка являє собою тонку мембрану зі сполучної тканини, що розділяє внутрішній і середній відділи.
ЕНТЕРОБІОЗ (ГОСТРИКИ)
Яке найпоширеніше паразитичне захворювання у дітей? Відповідь очевидна, це - гострики. Рідко яку матусю обійшла стороною проблема глистів у дитини. Це й не дивно, малюки прагнуть все пізнати, спробувати на смак, не піклуючись особливо про гігієну.
ВЕСНЯНІ ХВОРОБИ: ПОЛІНОЗ
Строго кажучи, поліноз - це не одне захворювання, а група алергій, які викликає пилок рослин. Для стану характерна сезонна циклічність, яка збігається з цвітінням конкретних видів.
ПАРОТИТ (
Паротит - науковий медичний термін хвороби, яка в народі відома як «свинка». Захворювання викликає вірус епідемічного паротиту, який належить до сімейства параміксовірусів.
ДИТЯЧЕ ОЖИРІННЯ
Дитяче ожиріння - серйозна не тільки медична, але і соціальна проблема, яка сьогодні зачіпає кожну пяту дитину в країні. Воно є результатом позитивного енергетичного балансу, коли дитина отримує більше калорій, ніж витрачає.
ГОЛОВНИЙ БІЛЬ У ДІТЕЙ
За статистичними оцінками діти страждають від головного болю набагато частіше, ніж ми могли б припустити. Дана проблема зачіпає близько 30% дітей шкільного віку. На щастя, в більшості випадків головний біль - минуще явище і піддається лікуванню.
БЕЗСОННЯ
Безсоння - розлад сну, який характеризується труднощами з засипанням, тривалістю і якістю сну. Це широко поширене захворювання, на яке страждає близько 30% населення. 50% пацієнтів з безсонням - жінки і люди похилого віку.
ІШЕМІЧНА ХВОРОБА СЕРЦЯ
Цікавий факт, вчені відзначають, що найбільше число серцевих нападів трапляється саме в січні. Святкування Нового року, Різдва, виявляється, не проходить без наслідків. Чому? По-перше, свята розцінюються нашим організмом як емоційний стрес.
СКАРЛАТИНА
Скарлатина - гостре інфекційне захворювання, що викликається бета-гемолітичним стрептококом групи А. Хвороба вражає в основному дітей у віці від трьох до дванадцяти років. Статевої схильності до скарлатини немає.
Повернутися