Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ВЕСНЯНИЙ АВІТАМІНОЗ
Навесні, як ніколи, багато хто з нас помічає, що, не дивлячись на сонечко і хорошу погоду, ми виглядаємо виснаженими і слабкими. Як же перемогти авітаміноз?
ДИТЯЧИЙ МАСАЖ
Нерідко педіатр, після чергового огляду, рекомендує дитині курс масажу. І батьки задаються питанням: «Навіщо нам це?» Не всі розуміють, що дитячий масаж, проведений фахівцем, значно відрізняється від масажу загального, який ми можемо зробити й самі. У цій статті ми розглянемо особливості даної процедури.
ОБМОРОЖЕННЯ
Зима із справжніми морозами, окрім радості, несе й небезпеку. Багато хто стає жертвою переохолодження і обморожень, які несуть серйозні наслідки. Як розпізнати обмороження, вберегтися від нього і надати посильну першу допомогу?
КРИВОШИЯ
Кривошия - патологія шийного м'язового апарату, при якій порушене нормальне положення голови у новонароджених і дітей старшого віку. Зазвичай голова нахилена вбік з ротацією в протилежному напрямку.
ОСТЕОХОНДРОЗ
Зі шкільних років ми всі чули про остеохондроз - захворювання, яким лякали нас і батьки, і вчителі. У чому ж суть цієї хвороби? Остеохондроз характеризується дистрофічними процесами в хрящовій і кістковій тканинах.
СІРЧАНА ПРОБКА
Сірчана пробка - поширена патологія, яка не така безпечна як прийнято вважати. Вона часто стає причиною серйозних ускладнень з боку ЛОР-органів. Статистичні дані свідчать про те, що близько 5% населення країни стикається з сірчаними пробками, а 20% новонароджених необхідне очищення зовнішнього слухового проходу.
ВАЗОМОТРОНИЙ РИНІТ
Нежить - найпоширеніший стан на світі. Він характеризується запаленням слизової оболонки носа і в медичних колах носить назву «риніт». Причин запалення безліч, і в цій статті мова піде про вазомоторний (неінфекційний або нейровегетативний) риніт.
ПОЛІОМІЄЛІТ
Центр громадського здоров'я України повідомляє, що в даний час країна знаходиться в зоні підвищеного ризику щодо такого захворювання як поліомієліт. Це пояснюється низьким відсотком повністю вакцинованих дітей (30%). Поодинокі випадки хвороби вже були офіційно зафіксовані.
ПАРАЦЕНТЕЗ БАРАБАННОЇ ПЕРЕТИНКИ
Наше вухо - орган дуже чутливий. Іноді виникають екстренні клінічні ситуації, коли доводиться робити прокол в центрі барабанної перетинки - парацентез. Сама барабанна перетинка являє собою тонку мембрану зі сполучної тканини, що розділяє внутрішній і середній відділи.
ЕНТЕРОБІОЗ (ГОСТРИКИ)
Яке найпоширеніше паразитичне захворювання у дітей? Відповідь очевидна, це - гострики. Рідко яку матусю обійшла стороною проблема глистів у дитини. Це й не дивно, малюки прагнуть все пізнати, спробувати на смак, не піклуючись особливо про гігієну.
Повернутися