Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

НЕРВОВИЙ ГАСТРИТ (ГАСТРИТ СТРЕСУ)
Нервовий гастрит (гастрит стресу) - це окрема психосоматична форма шлункового запалення, яка зачіпає тих, хто відчуває емоційно стресові моменти, або тих, хто є жертвою панічних атак.
ГОЛОВОКРУЖІННЯ
Головокружіння (запаморочення)- досить поширене явище, в присутності якого пацієнти відчувають нестійкість, відсутність рівноваги і відчуття того, що навколишнє середовище обертається або рухається (ілюзія руху).
ЛІМФАДЕНОПАТІЯ
Слідзнати, що лімфаденопатія не обов'язково являє собою тривожний «дзвінок».Наприклад, у немовлят часто відзначається збільшення лімфовузлів, також незначна пахова лімфаденопатія у дорослих не повинна викликати зайве занепокоєння.
МІЄЛІТ
Відносно рідкісне, але дуже небезпечне захворювання, яке вражає головним чином людей середнього віку, не залежно від статевої приналежності, і заслуговує на нашу сьогоднішню увагу - це мієліт.
БЛОШИНІ УКУСИ
Блохи - це комахи, що належать до групи тимчасових гематофагічних ектопаразитів. Це означає, що вони не живуть постійно на поверхні шкіри господаря, але нападають на нього, коли їм доводиться харчуватися його кров'ю.
СИНУСОВА БРАДИКАРДІЯ
Саме слово «брадикардія» походить від об'єднання двох грецьких термінів, в даному випадку «брадіс», що означає «повільний» і «кардіо», що означає«серце».Таким чином, брадикардія означає буквально «повільне серце».
ХАРЧОВІ ОТРУЄННЯ
Найбільш поширеними харчовими отруєннями є ті, які викликані метаболічною дією певних мікроорганізмів. Однак в строгому сенсі цього слова дані отруєння не пов'язані з присутністю живих і активних інфекційних агентів (бактерії, гриби, віруси).
МЕДИКАМЕНТОЗНА АЛЕРГІЯ
Медикаментозна алергія - особливий вид побічних реакцій, які можуть виникати після введення лікарського препарату. Алергії на медикаменти більш поширені, ніж можна собі уявити, і з цієї причини вони вважаються серйозною проблемою громадської охорони здоров'я.
ІПОХОНДРІЯ
Іпохондрія- розлад психіки, який характеризується нав'язливою і абсолютно необгрунтованою стурбованістю через уявну хворобу. Іпохондрики - люди, які страждають від страху бути хворим або захворіти на щось серйозне, незважаючи на нормальні результати діагностичних обстежень.
СИНДРОМ КАВАСАКІ
Серед захворювань можливої інфекційної природи, типовим для дітей до четвертого року життя є гарячковий васкуліт або синдром Кавасакі. Як відомо, васкуліт - це запалення кровоносних судин, в тому числі артерій.
Повернутися