Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ЗДОРОВИЙ СОН ДИТИНИ
Впевненість батьків у тому, що діти ростуть уві сні, має свої підстави: максимальне вироблення організмом гормону росту здійснюється саме вночі. Сон забезпечує нормальний ритм процесів росту та дозрівання, фізичного розвитку, процесів вищої нервової діяльності.
МОЛОЧНИЦЯ У ДИТИНИ (ОРАЛЬНИЙ КАНДИДОЗ)
Ротова порожнина здорової дитини не потребує спеціального догляду, проте це не означає, що в рот не треба періодично заглядати. Зазвичай малюк сам його покаже, виявляючи своє незадоволення або солодко позіхаючи.
КОЛЬКИ У ДИТИНИ: ЧИМ ДОПОМОГТИ?
Більшості молодих мам відома проблема болю у животику або кольок у маленької дитини. З цим явищем стикається до 80% малюків у перші місяці життя. Зазвичай кольки не мають відношення до будь-якого захворювання, проте вони здатні погіршити стан дитини та викликати деякі ускладнення, пов'язані з годуванням
ЦИСТИТ У ДІТЕЙ
Цистит у дітей є запальним захворюванням слизової оболонки сечового міхура. Викликає хворобу зазвичай бактеріальна інфекція, і в більшості випадків вона підтримується грамнегативними бактеріями (такими як E. coli, K. Pneumoniae тощо), але іноді й грампозитивними, (наприклад стафілококами і стрептококами).
ТОНЗИЛІТ
Хронічний тонзиліт – це запалення мигдаликів, яке є результатом повторних епізодів гострого тонзиліту (ангіни). Ця проблема виникає переважно у дітей, рідко – у дорослих. Найчастіше збудник захворювання має інфекційну чи вірусну природу.
ХРОПІННЯ У ДИТИНИ
Хропіння у дитини – незвичний стан, який бентежить та турбує батьків. Існує безліч причин для цього, але результат завжди один – у дихальних шляхах застоюється повітря. Самостійно складно з'ясувати корінь проблеми і тим більше її лікувати.
КРАСНУХА
Мало хто з нас не чув про краснуху. Це заразне інфекційне захворювання вірусного походження, що викликає появу типових червоних плям по всьому тілу. Хвороба зазвичай має позитивний прогноз, проте існують певні ситуації, коли краснуха становить небезпеку.
БОЛІ РОСТУ У ДИТИНИ
Рідко кого з батьків обійшла стороною ситуація, коли дитина будить серед ночі зі скаргами на болюче поколювання в ногах. Найчастіше це звані болі зростання – фізіологічно нормальне явище, що зачіпає від 25% до 40% дітей.
ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ. ЩО РОБИТИ?
Осінь - початок грибного сезону. Тихе полювання на природі багатьом несе радість, однак слід бути напоготові, тому що отруєння грибами - одне з найпоширеніших типів отруєнь. Інтоксикація виникає не тільки при використанні в їжу отруйних грибів, але й при вживанні їстівних, які були неправильно приготовані.
ЗАКЛАДЕНІСТЬ ВУХ. ПРОЦЕДУРА ПРОДУВАННЯ
Нерідко при захворюваннях носоглоткової порожнини дитину турбує закладеність вух. Так відбувається через набряклість слизової оболонки слухової труби. Її носоглотковий отвір закривається, і барабанна порожнина не вентилюється
Повернутися