Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ДИТИНА НА ПЛЯЖІ. БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК
Коли як не влітку відправлятися до моря, озера, або хоча б річки? Пора пляжного відпочинку в розпалі. Ми всі прекрасно пам’ятаємо про те, що сонце, повітря і вода - наші найкращі друзі, але неправильно організований відпочинок здатний принести і неприємні наслідки.
ТРИВАЛЕ ПІДВИЩЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ
Багатьом знайома ситуація, коли протягом декількох тижнів у нас самих або у дитини незначно підвищена температура тіла - до 37 - 37.8С. Такий стан речей може спостерігатися якийсь певний час, наприклад, ввечері, або цілодобово, і носить назву субфебрилітет.
ГАЙМОРИТ
Зазвичай ми звертаємося до лікаря зі скаргами на проблеми носа тоді, коли захворювання запущене, і спроби самолікування зазнали фіаско. Наш ніс в постійному контакті із зовнішнім середовищем, його слизова очищає і зігріває повітря.
ШУМИ В СЕРЦІ
Чи варто переживати , якщо педіатр повідомляє, що чує шуми в серці дитини? Наскільки це небезпечно? Що робити? Ці та безліч інших запитань починають турбувати батьків після лікарського огляду.
АСКАРИДОЗ
Весняні дні приносять нам не тільки радість, а й турботи. З потеплінням ми поспішаємо на дачні ділянки та городи, часто навіть не підозрюючи, що таким чином потрапляємо в категорію людей, найбільш уразливих до такого захворювання як аскаридоз.
ВЕСНЯНИЙ АВІТАМІНОЗ
Навесні, як ніколи, багато хто з нас помічає, що, не дивлячись на сонечко і хорошу погоду, ми виглядаємо виснаженими і слабкими. Як же перемогти авітаміноз?
ДИТЯЧИЙ МАСАЖ
Нерідко педіатр, після чергового огляду, рекомендує дитині курс масажу. І батьки задаються питанням: «Навіщо нам це?» Не всі розуміють, що дитячий масаж, проведений фахівцем, значно відрізняється від масажу загального, який ми можемо зробити й самі. У цій статті ми розглянемо особливості даної процедури.
ОБМОРОЖЕННЯ
Зима із справжніми морозами, окрім радості, несе й небезпеку. Багато хто стає жертвою переохолодження і обморожень, які несуть серйозні наслідки. Як розпізнати обмороження, вберегтися від нього і надати посильну першу допомогу?
КРИВОШИЯ
Кривошия - патологія шийного м'язового апарату, при якій порушене нормальне положення голови у новонароджених і дітей старшого віку. Зазвичай голова нахилена вбік з ротацією в протилежному напрямку.
ОСТЕОХОНДРОЗ
Зі шкільних років ми всі чули про остеохондроз - захворювання, яким лякали нас і батьки, і вчителі. У чому ж суть цієї хвороби? Остеохондроз характеризується дистрофічними процесами в хрящовій і кістковій тканинах.
Повернутися