Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ДИТЯЧИЙ ІМУНІТЕТ: ЯК ЗАХИЩАЄТЬСЯ ОРГАНІЗМ?
Організм людини має комплексну систему захисту проти хвороботворних збудників. Її перша лінія – це шкіра та слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, ротової порожнини, кишечника, які виробляють спеціальні речовини, які запобігають проникненню шкідливих мікроорганізмів.
ЮВЕНІЛЬНИЙ АРТРИТ: ЯК ДОПОМОГТИ?
У медицині термін «артрит» означає запальний процес, що вражає суглоб. Ювенільний ідіопатичний артрит - це форма артриту, походження якого невідоме (звідси і термін " ідіопатичний "), проявляється захворювання до 16 років. Найчастіше вражає дівчат. Це найпоширеніша форма дитячого артриту.
БІЛЬ В СПИНІ У ДІТЕЙ: ПРИЧИНИ І ЯК ЙОГО УНИКНУТИ?
Біль у спині в дитини завжди повинен привертати увагу батьків. Проте, за даними опитувань, майже половина дітей, які страждають на цей симптом, не пред'являють скарг. Біль також є суб'єктивною ознакою, яку у дітей часто применшують або сприймають як примху.
ВИСОКИЙ ХОЛЕСТЕРИН У ДІТЕЙ: ПРИЧИНИ І ЯК БУТИ?
Холестерин - стероїдний ліпід тваринного походження, 30% якого надходить з їжею, а 70% загальної кількості синтезується внутрішньоклітинно, особливо в печінці та кишечнику. Холестерин є надзвичайно важливим для перебігу фізіологічних процесів в організмі людини.
ДИТЯЧЕ ЗДОРОВ'Я ТА ОЖИРІННЯ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ТА ДОПОМОГТИ?
Ожиріння визначається як надлишок жирової маси та маси тіла, які не перебувають у межах норми. На сьогодні це одна з найзлободенніших проблем. У світі налічується близько 120 мільйонів дітей та підлітків, які страждають від ожиріння. 80% їх зберігають цей стан і у дорослому віці.
ДІАРЕЯ НОВОНАРОДЖЕНОГО
Діарея - це розлад дефекації, що характеризується виділенням рясного та погано сформованого калу. Для того щоб говорити про діарею, повинні бути дотримані такі умови: не менше трьох випорожнень на день; зміни у кількості та якості фекалій (стул рідкий або напіврідкий); постійні позиви до дефекації, навіть за відсутності фекалій.
МОЛОЧНІ КІРОЧКИ НА ГОЛОВІ: ЩО РОБИТИ?
Молочні кірочки, відомі під медичною назвою неонатальний себорейний дерматит - захворюванням, що вражає шкіру голови багатьох немовлят. Проявляється явними ознаками лущення шкіри, що супроводжуються лусочками та кірками жовтуватого кольору, які розташовуються переважно на волосистій частині голови.
ВАННОЧКА НОВОНАРОДЖЕНОГО: ЯК ПРАВИЛЬНО КУПАТИ НЕМОВЛЯ?
Купання є важливою гігієнічною звичкою, що впливає на когнітивний та емоційний розвиток новонародженого. рН шкіри немовляти недостатньо кислий і потовиділення ще незріле.
ЗРИГУВАННЯ У НОВОНАРОДЖЕНОГО
У перші місяці життя батьки можуть зіткнутися з таким станом у дитини як зригування, яке проявляється після годування. Епізодам зригування у новонародженого передують дратівливість та плач.
АНГІОМА НОВОНАРОДЖЕНОГО
Ангіома новонародженого – доброякісна судинна пухлина , яка виникає як на рівні шкіри, так і на рівні слизових оболонок та органів. Статистика каже, що ангіома новонародженого зустрічається у 3-10% дітей, причому у дівчаток вона зустрічається вдвічі частіше, ніж у хлопчиків.
Повернутися