Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ТЕПЛОВИЙ УДАР
Літо в розпалі, і однією з головних небезпек, що підстерігають нас у спеку, стає тепловий удар. Цей стан викликається раптовим підвищенням температури тіла. Коли ми піддаємося тепловому стресу, механізми, що відповідають за терморегуляцію, можуть вийти з ладу.
БОЛІ В СУГЛОБАХ
Болі в суглобах можуть бути як симптомом багатьох патологічних станів, так і результатом простої втоми або інфекцій. У деяких випадках це прояв патологій, які зачіпають сам суглоб, кісткові структури, сухожилля або навколишні м'які тканини.
ВАЛЬГУСНА ДЕФОРМАЦІЯ СТОПИ
Близько 80% сучасних дітей страждають від порушень постави, плоскостопості та дисплазії. Однак це не всі ортопедичні проблеми, з якими доводиться мати справу батькам у міру дорослішання дитини. А знати про них необхідно, щоб не допустити погіршення стану і своєчасно почати терапію.
ВАГІТНІСТЬ, ПОЛОГИ І ДЕПРЕСІЯ
Депресія - це більше, ніж просто бути в поганому настрої кілька днів, це розлад, під час якого почуття порожнечі, тривоги і печалі не проходять, а навпаки, наростають і заважають нормальному повсякденному життю.
ГІПОГЛІКЕМІЯ
Якщо Вас відвідують раптові напади голоду, то це означає реакцію мозку на низький рівень глюкози в крові. Іншими словами, це свідчення легкої форми гіпоглікемії. Гіпоглікемію не можна назвати самостійним захворюванням, це - синдром...
КІР
Зима 2019 року в Україні ознаменувався найбільш маштабною епідемією кору за останні сто років. Щоб зупинити поширення хвороби навчальні заклади країни масово закриваються на карантин. Що ж нам слід знати про це захворювання?
КАШЛЮК
Минаючий 2018 рік ознаменувався стрімким зростанням захворюваності на кашлюк. Тих, хто заразилися, було в два рази більше, ніж в 2017 році. І найбільш вразлива категорія - діти. У чому причина наступу смертельно небезпечної інфекції і як їй запобігти?
ПОПРІЛОСТІ
Офіційно в медичних колах попрілості визначаються як хворобливий стан шкіри, викликаний безперервним терням двох суміжних поверхонь. Іншими словами, це найпоширеніша форма дерматозу, при якому в шкірних складках застоюється піт і епідермальний шар піддається мацерації та інфекційній атаці.
ПЛОСКОСТОПІСТЬ
Як не сумно це звучить, однак в останні роки помітно прогресує дитяча плоскостопість. Батьки повинні знати, що проблема криється не тільки в косметичному дефекті та складнощах з підбором відповідного взуття для дитини, але також існує реальна загроза здоров'ю скелета в цілому і спини - зокрема.
НЕРВОВИЙ ГАСТРИТ (ГАСТРИТ СТРЕСУ)
Нервовий гастрит (гастрит стресу) - це окрема психосоматична форма шлункового запалення, яка зачіпає тих, хто відчуває емоційно стресові моменти, або тих, хто є жертвою панічних атак.
Повернутися