Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Сімейний лікар

На базі Медичного центру "Парацельс" Ви та члени Вашої сім'ї мають можливість отримати кваліфіковану консультацію не тільки вузькопрофільних фахівців, а й сімейного лікаря.

Сімейний лікар - це фахівець, що практикує в області терапевтичної медицини та обслуговує пацієнтів незалежно від віку і статі. Суть його роботи полягає в тому, щоб спостерігати членів сім'ї, беручи до уваги захворювання спадкової природи.

До хвороб, які лежать у сфері компетенції сімейного лікаря відносять захворювання:

  • дихальної системи
  • нервової системи
  • серцево-судинної системи
  • шлунково-кишкового тракту
  • суглобів
  • та інші захворювання

Які переваги приватного сімейного лікаря?

Відзначимо, що існує певна економічна вигода від консультування у одного сімейного лікаря. У цьому випадку часто відпадає необхідність відвідувати декількох фахівців. Дуже зручно для пацієнта викликати лікаря додому, уникаючи необхідності стояти довго в чергах в поліклініці.

Підтримка сімейного лікаря має величезне значення на кожному з етапів лікування захворювання. Адже спостереження грамотного фахівця дає можливість здійснити повноцінний контроль над станом хворого і процесом одужання.

Сімейний лікар лікує не тільки конкретне захворювання, він також визначає умови і причини його виникнення, намагається запобігти можливим ускладненням і приділяє багато уваги питанням профілактики хвороб.

Хто приймає в МЦ Парацельс?

Допомога сімейного лікаря, яка надається в Медичному центрі "Парацельс" - це послуги фахівців високого класу з досвідом консультування сімей - Брень Людмили Андріївни та Бодак Ольги Ігорівни.

Наш спеціаліст вислухає вас, скрупульозно збираючи анамнез та іншу важливу інформацію щодо особливостей вашого організму.

Запис на консультацію до сімейного лікаря - це обов'язковий крок у разі прояву будь-яких тривожних сигналів із ​​боку вашого організму.

Під час прийому доктор проведе аналіз загальної симптоматики, поставить питання уточнюючого характеру і виставить попередній діагноз, підтвердити або спростувати який допоможуть лабораторні аналізи. А якщо випадок особливо складний, то сімейний лікар направить вас до вузького спеціаліста і призначить розширене обстеження.

Звертаємо вашу увагу на те, що ні в якому разі не слід самостійно собі ставити діагнози та призначати лікування. Подібні дії небезпечні і можуть завдати серйозної шкоди вашому здоров'ю. У будь-якому життєвому питанні краще довіряти професіоналам.

Повернутися