Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Небулайзерні інгаляції

Інгаляція - один з найдієвіших і безпечних методів боротьби із застудою та захворюваннями верхніх дихальних шляхів, відомий з давніх пір. Багато з нас добре пам'ятають бабусине лікування картопляними або трав'яними парами. І чудово допомагало ж!

Сучасні вчені зробили крок вперед від каструлі з гарячою картоплею і винайшли унікальний прилад - небулайзер.

Небулайзерна терапія отримала високу оцінку медиків в усьому світі!

Лікувальний ефект від інгаляцій, які здійснюються за допомогою вищевказаного апарату, досягається завдяки транспорту ліків безпосередньо до вогнища запалення, минаючи ШКТ, нирки та печінку.

Якщо ви або ваша дитина страждає від ГРВІ, обструктивного бронхіту, синуситу, ларингіту, риніту, фарингіту або бронхіальної астми, то в дитячому відділенні "Бебі клінік" МЦ Парацельс ви можете пройти курс небулайзерной терапії тими препаратами, які призначені лікуючим лікарем.

Як же функціонує небулайзер?

Принцип його роботи полягає в тому, щоб за допомогою ультразвукових коливань або компресора лікарська речовина перетворюється на аерозоль. Важливо відзначити, що розмір часток аерозолю має велике значення.

Від нього залежить те, наскільки глибоко проникне ліки в дихальні шляхи. Деякі небулайзери розпорошують препарат до надзвичайно дрібних частинок (до п'яти мікрон). Завдяки цьому ліки можуть досягти бронхіол і альвеол.

Серйозні "плюси" інгаляцій полягають у наступному:

  1. швидкий і безпосередній вплив на вогнище запалення, видиме полегшення симптомів спостерігається вже при проведенні процедури;
  2. лікарська речовина майже не всмоктується в кровоносне русло (іншими словами, практично виключається потенційний ризик побічної дії медичних препаратів на організм дитини);
  3. підходить для пацієнтів будь-якого віку, в тому числі для малюків з перших днів життя, що дуже важливо, оскільки надходження препаратів через рот дуже небажано з багатьох причин для новонароджених.

Слід мати на увазі, що для використання в небулайзера заборонені масляні препарати через ризик "масляних" пневмоній, які виникають при попаданні масла в легені. Не підходять для небулайзера і трав'яні відвари. Для цих лікарських форм підійдуть звичайні парові інгалятори.

Пам'ятайте, що інгаляцію проводять через 1 - 1,5 години після прийому їжі, і протягом години після неї не можна виходити в прохолодну погоду на вулицю та їсти. Також протипоказана процедура при підвищеній температурі тіла, якщо є схильність до носових кровотеч, у разі гнійної ангіни та при серцевих захворюваннях.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в медичному центрі "Бебі клінік " при необхідності можна придбати небулайзер для домашнього використання.

Повернутися