Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Відгуки про медичний центр Парацельс

Рейтинг (3): кількість відгуків: 14
Роман Николаевич 2021-07-26 16:19
"Якби не висококваліфіковані лікарі, я б ніколи і нікому не радила цей МЦ. Перше враження про заклад завжди складає адміністрація. І якби мені прийшлось вперше відвідати це місце, то після телефонної розмови з адміністратором, я би цього ніколи не зробила. Адміністратори зверхні, нахабні і навіть у відкритій формі, не приховуючи, стараются тебе принизити і виставити дурнем. Я не знаю хто був у вас на зміні, на рецепції 22.07.21 року, але таким адміністраторам варто шукати роботу у інших структурах. Склалося враження, що я телефоную не в приватний МЦ, а адміністрацію президента. Та напевно в останньому місці мене хоча б вислухали до кінця. Шановна пані адміністратор, що була на зміні 22.07.21, світ дуже круглий і Ви ніколи не знаєте з ким ведете розмову, і тимпаче в телефоному режимі, тому раджу Вам побільше читайте і виховуйте себе, бо навіть така не хитра посада, як адміністратор, точно не для Вас."
ПлюсиВисококваліфіковані лікарі
МінусиАдміністратори. Склалося враження, що на дану посаду, взагалі не підбирають людей. Єдиним критерієм відбору є вміння говорити без діалекту та тримати ручку правою рукою, хоча останнє теж не принципово.
Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалась. Ми проводимо внутрішнє розслідування і приймемо відповідні міри, щоб подібних випадків більше не було.
Ірина 2021-04-06 10:08
"Дуже неприємна адміністратор вагітна з темним волоссям! Замість того, щоб виконувати свою роботу і допомагати з вирішенням проблем- вставляє свої недолугі коментарі і хамить!"
Дуже просимо вибачення. Будемо працювати над тим, щоб на майбутнє подібні ситуації не повторювались.
Тома 2021-03-19 15:08
"Доброго дня! Недавно попали перший раз у Ваш Медичний заклад.Залишилися задоволені. Педіатр оглянув дитинку дуже уважно та тактовно, все розпитали , надали всю інформацію яка мені була потрібна, щодо харчування та догляду за немовлям. Дуже сподобалося.В черзі не сиділи.Відразу зайшли на записаний час.Адміністратори приємні.Дуже багато кваліфікованих та досвідчених спеціалістів працює, Боярчук Домка,Бодак Ольга Ігорівна, на УЗІ попали до Наталії Анатоліївни настілки приємна та виховано людина.Лікарі працюють тут найкращі.Тому раджу , особливо з маленькими дітками тільки сюди."
ПлюсиЛікарі спеціалісти на всі 100% Приємний персонал.
МінусиТрішки мало місця, але чекати не доводилося.
Антоніна 2020-12-01 19:30
"На жаль мій візит до даного закладу завершився неприємними емоціями. Не чемні, не виховані адміністратори закладу. Маленьке непорозуміння перетворили в суперечку і звинувачення з їхнього боку. А могли б чемно все залагодити. За такий дорогий прайс послуг, який встановлено в цьому закладі, це мала б бути клініка європейського зразка, а отже і відповідний рівень відношення та обслуговування. Дівчатам-адміністраторам ще вчитися і вчитися!!! .. І якби не такі хороші, поважні спеціалісти, як гастроентеролог Перчук, чи неврологДомка Іларіонівна, на яких і тримається заклад, ніхто б його на мою думку, не відвідував. Не рекомендую!!!!"
ПлюсиКілька хороших спеціалістів
МінусиНевиховані адміністратори
Жанна 2020-07-10 12:33
"Дуже класна клініка із прекрасними спеціалістами! Но адміністратор ( чорнява молода дівчина, сказала що Вікторія, прізвище називати відмовилась) просто жах. Зверхня та хамовита людина, абсолютно не вміє спілкуватись із клієнтами. Щоразу прихід в клініку у мене Викликає питання: як поряд з такими класними лікарями може бути персонал такого низького рівня! Пишу, тому що ми туди ходимо лікувати наше саме цінне в житті- наших дітей і не хочеться тільки за постійно спорченного настрою міняти лікаря та клініку."
ПлюсиВаші лікарі!!!
МінусиАдміністратор, чорнява молода дівчина. Сказала що Вікторія, прізвище називати відмовилась
Щиро дякуємо Вам за відгук! Ми провели роботу з вищезгаданим адміністратором Вікторією, на основі Вашого відгуку. Вона отримала чіткі інструкції, щодо уважного та співчутливого відношення до пацієнтів, їй було роз‘яснено тонкощі сервісу, яких вона має дотримуватись, а також вона отримала догану. На свій захист адміністратор повідомила, що в суперечці з Вами захищала інтереси інших пацієнтів, котрі були записані після Вас і при затримці Вашого прийому був високий ризик, що на свій запис наступні пацієнти вчасно не попадуть, а слідкувати за вчасністю прийому, це одна з її ключових компетенцій.

Залиште відгук про медичний центр Парацельс

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5