Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Відгуки про медичний центр Парацельс

Рейтинг (3): кількість відгуків: 16
Анна 2024-05-23 13:22
"КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!! 14.05.2024 року були на прийомі в ортопеда Мядюта А.І. (дитині 3.9 роки). По перше на рецепцію додзвонились з разу 5, на прийом таки записались. Син не ступав на ногу і казав що болить і коліні, про це я і сказала лікарю. Він не дуже мене і слухав, до дитини підвищував голос коли син боявся розігнути ногу бо йому боліло. Зробив УЗД кульшових суглобів, а коли я ще раз вказала що в дитини болить коліно, то зробив і там УЗД, але заключення мені не дали, дали тільки кульшові. Ще порекомендував зробити рентген, але ні в якому разі не казати що були в них перед тим. За все здерли 500 грн, по суті без діагноза і якогось розуміння що робити далі."
ПлюсиНе помітила.
МінусиНе кваліфікований ортопед (Мядюта). На рецепції додзвоннишся з енного разу.
Дуже прикро читати Ваш відгук, доведемо його до відома Аркадія Івановича, і вияснимо у нього, як взагалі могла трапитись подібна ситуація.
Тетяна 2024-02-20 21:41
"Хочу щиро подякувати чудовому, уважному, турботливому лікарю Брень Людмилі Андріївні. Лікуватися у вас це - впевненість, що все буде добре, це постійна підтримка в будь-який час. Ви — лікар від Бога, Ви — майстер своєї справи. Від щирого серця бажаю Вам чудовий лікарю всього самого доброго, здоров’я Вам і Вашій родині, благополучної діяльності і щасливого довгого життя."
ПлюсиЛікарі, персонал
МінусиНемає
Нам дуже приємно читати такі теплі слова! Щиро Вам вдячні, міцного Вам здоровʼя!
Тетяна 2024-02-10 22:07
"Атмосфера закладу доброзичлива. Лікарку Боярчук-не рекомендую."
Ангеліна 2023-03-12 12:52
"Добрий день,ніколи такого не робила,але просто хотіла подякувати лікарям МЦ Парацельс,дуже хороші люди професіонали працюють,Домка Іларіонівна допомогла ,ходили на ЛФК це просто мега результат для дитини,всі навики відпрацьовують ,сидіння ,як правильно ходити ставити ніжки.Дівчата медсестри завжди входять в положення,повідомлять про прийом.Дякуємо щиро."
ПлюсиЛікарі,реабілітологи,персонал
МінусиНемає
Дякуємо за Ваш відгук.
Іванна 2023-02-28 21:59
"Чудова клініка ,високо кваліфіковані лікарі.Особливо хочу подякувати адміністраторам звільнилося місце відразу перетелефонували,все підлаштували,щоб було для мене зручно.Привітні і дуже відповідальні.Велика Вам дякую!"
ПлюсиГарний персонал!
Дякуємо, Іванно, за Ваш відгук.

Залиште відгук про медичний центр Парацельс

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5