Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Лікувальна гімнастика на м'ячах

На базі дитячого відділення "Бебі клінік" МЦ "Парацельс" маленькі пацієнти можуть пройти курс лікувальної гімнастики на м'ячах за методикою Джоан Мейєр. Допомогти грамотно підібрати курс вправ - завдання наших лікарів-реабілітологів.


Заняття проводять досвідчені фахівці - Герасимик Тамара Яківна та Качмар Людмила Миколаївна.

Переваги та особливості лікувальної гімнастики

Вищевказана методика з кожним роком набуває все більшої популярності. Її автор, Джоан Мейер - відомий фізіотерапевт, яка заснувала в 1991 році міжнародну школу Ball Динаміка, є піонером викладання ball -вправ серед фітнес-фахівців.

Гімнастика на м'ячах підтвердила на практиці свою високу ефективність і в наш час використовується більш ніж у 50 країнах світу.

Заняття на гімнастичних м'ячах допомагають розвитку у дітей координації, сприяють поліпшенню постави. Відзначається також поліпшення загального самопочуття. Індивідуальний підхід у підборі вправ роблять цей метод фізичної реабілітації можливим для роботи з дітьми різного віку.

«Диво м'яч» тренує м'язи тазу, що особливо важливо при патологіях сечовивідної системи, координується робота численних м'язових груп, зміцнюються м'язи живота і спини.

Навіть вибір кольору м'ячика має значення. Теплі кольори справляють тонізуючий і стимулюючий ефект, холодні ж - навпаки, заспокоюють.

Необхідно відзначити, що лікувальна гімнастика на м'ячах корисна, фактично, при будь-яких захворюваннях, а іноді є навіть основним методом лікування.

Протипоказання носять тимчасовий характер

До гімнастики не можна приступати у випадках, коли захворювання знаходиться в гострій фазі, або для пацієнта поки недоцільна активізація фізіологічних процесів в організмі.

Протипоказаннями служать також:

  • загальний важкий стан
  • лихоманка
  • біль
  • небезпека кровотечі

Фахівці " Бебі клінік " на своїх заняттях намагаються створити сприятливий психоемоційний фон, щоб допомогти в підготовці пацієнта до майбутніх навантажень.

Більша частина часу відводиться на вирішення завдань, які стосуються корекції порушень опорно-рухового апарату, формуванню фізичних якостей, активності та дисциплінованості дитини.

Обов'язково враховуються індивідуальні особливості пацієнта, так як навіть найкращий терапевтичний метод може зазнати фіаско, якщо його застосування не грунтується на принципах персонального підходу.

Повернутися