Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Кардіолог

Ні для кого не секрет, що, хвороби серця - лідери причин смертності та інвалідності в країнах середнього та високого рівня економічного розвитку. Патології серцево-судинної системи відзначаються навіть у людей молодого віку.

Тому МЦ "Парацельс" у Луцьку визначає кардіологічний напрямок своєї діяльності як один із найважливіших.

Основне завдання кардіолога - своєчасне діагностування та лікування хвороб серцево-судинної системи, їх ефективна профілактика та реабілітація хворих.

У розпорядженні нашого кардіолога - широкий спектр методів діагностики, які дають можливість фахівцю виявити захворювання на самих ранніх стадіях.

Хто приймає?

У Медичному центрі "Парацельс" веде прийом лікар-кардіолог Дорецька Наталія Федорівна, висококваліфікований фахівець з багаторічним стажем роботи.

Серцеві хвороби підступні і тривалий час можуть протікати безсимптомно, тому рекомендується відвідувати кардіолога з профілактичною метою хоча б раз на рік. А якщо у вас виникли будь-які проблеми чи підозри, то ні в якому разі не відкладайте візит до лікаря надовго.

Консультація кардіолога просто необхідна в тих випадках, коли ви відзначаєте у себе задишку, відчутне серцебиття, перебої в роботі серця, біль у грудній клітці, підвищений артеріальний тиск.

Важливо відзначити, що біль у грудному відділі може говорити не тільки про серцево-судинні захворювання, тому самолікуванням в таких випадках займатися надзвичайно небезпечно.

Діагностика серця в МЦ Парацельс

Для з'ясування справжніх причин існуючої проблеми, пацієнт зобов'язаний пройти повноцінне обстеження і для цього в Медичному центрі "Парацельс" є все найнеобхідніше. Якщо у вас вже є кардіограма, то ви можете взяти її з собою на прийом. Її показники вважаються дійсними протягом місяця.

Результати ЕКГ інформують лікаря про порушення коронарного кровотоку, провідності і ритму серця. Також на місці Ви можете здати кров на проведення всіх необхідних аналізів.

МЦ Парацельс обладнаний УЗ апаратом останнього покоління ToshibaAplioXG, який є золотим стандартом у світі для проведення ехокардіографії, а також для діагностики стану судин.

УЗД діагностика

Ультразвукові обстеження проводяться досвідченими фахівцями.

Лавринюк Володимир Євгенієвич 

Висоцька Наталія Анатоліївна

Наш лікар-кардіолог, у разі необхідності, може застосувати практичну методику невідкладної допомоги та купірувати гострі напади серцево-судинної природи.

Також в МЦ "Парацельс" є можливість пролікуватися на базі денного стаціонару.

Фактори які сприяють серцево-судиннім ускладненням

На ці фактори ми хочемо особливо звернути вашу увагу:


  • цукровий діабет, або підвищений рівень глюкози (більше 6,1 ммоль/л);
  • підвищений рівень холестерину (норма 5, 0 ммоль/л);
  • надмірна вага, абдомінальне ожиріння (окружність талії більше 102см - у чоловіків і більше 88 - у жінок);
  • куріння;
  • гіподинамія;
  • стрес.

Якщо ви "знайомі" з усіма перерахованими пунктами, то кардіолог - ваш друг і його необхідно відвідати якомога раніше.

Повернутися