Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Дерматолог

Якщо очі - дзеркало душі, то ніхто не посперечається, що шкіра - це дзеркало здоров'я. Її станом відображається реальне положення справ у нашого організму в цілому.

Важко запідозрити, наприклад, здоровий шлунково-кишковий тракт у людини, яка страждає різного роду висипаннями та жовтим кольором обличчя.

Так чи інакше, про порушення функцій однієї з наших численних систем сигналізує шкіра. І ці сигнали не можна ігнорувати.

Тим більше безвідповідально по відношенню до власного здоров'я самостійно визначати собі діагноз і призначати лікування, керуючись сумнівними порадами знайомих, або зацікавленими в збуті фармпродукції співробітників аптек.

Допомогти вирішити проблеми вашої шкіри, покликаний лікар-дерматолог. Саме до нього нам треба йти при першому ж занепокоєнні, викликаному змінами шкірного покриву.

Пацієнту необхідно пам'ятати, що немає сенсу запускати захворювання до крайнього стану, щоб лише тоді, коли вже все креми та мазі перепробувані, зважитися на консультацію дерматолога.

Прописна істина для будь-якого хворого звучить так: "Чим швидше ви звернетеся до фахівця, тим вище шанс на успішне лікування".

Коли варто звернутися до дерматолога?

Ви, безумовно, маєте потребу в кваліфікованій консультації лікаря дерматолога при наявності:


  • виразок, прищиків, пухирців;
  • ущільнених ділянок шкіри;
  • ділянок, що змінили свій колір;
  • лущення, підвищеній сухості або жирності шкірного покриву;
  • сверблячки.

Ці симптоми можуть проявлятися не тільки суто дерматологічні захворювання, а й інші системні патології, для виявлення яких досвідчений фахівець призначить адекватні діагностичні дослідження і маніпуляції.

Аналізи допоможуть встановити причини шкірних змін і визначитися з напрямком терапії. Можливо, знадобитися консультування фахівця іншого профілю.

Якихось особливих приготувань до відвідування лікаря-дерматолога не потрібно. Звичайно, бажано, щоб пацієнт попередньо прийняв гігієнічний душ і надів чисту білизну.

Не потрібно перед візитом використовувати антигістамінні препарати і різного роду мазі та креми, щоб уникнути перекручування картини захворювання.

Не користуйтеся агресивними миючими засобами і постарайтеся не терти хворі ділянки шкіри. Не наносіть на нашкірні елементи барвники - йод, зеленку, фукорцин, і не зістригайте нігтьову пластинку, якщо саме вона - привід для консультації дерматолога.

Необхідність додаткових аналізів у кожному конкретному випадку лікар визначає індивідуально, виходячи з даних анамнезу пацієнта та враховуючи результати дерматологічного обстеження всього шкірного покриву.

У медичному центрі "Парацельс" також можна здати зішкріб зі шкіри для мікроскопічного обстеження.

Ефективність терапії захворювання відстежується лікарем в ході повторного консультування, контрольного лабораторного та апаратного дослідження.

Прийом веде дерматолог Шафранюк Інна Георгіївна.

Повернутися