Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Дитячий лікувальний масаж

У дитячому відділенні "Бебі клінік" Медичного центру "Парацельс" міста Луцьк, надаються послуги з дитячого лікувального масажу.

Лікувальний масаж - надзвичайно корисна і приємна процедура.

У нашій клініці він проводиться висококваліфікованим фахівцем, дитячим масажистом з великим досвідом роботи.


Лікувальний масаж показаний при:

  • сколіозі;
  • кривошиї;
  • вродженому вивиху стегна;
  • підвищеному та зниженому тонусі м'язів;
  • дисплазії тазостегнових суглобів;
  • плоскостопості;
  • клишоногості;
  • кишкових коліках;
  • а також бронхіті, пневмонії та багатьох інших захворюваннях.

Процедура має виражений позитивний вплив на психо-фізичний стан малюка, стимулює ріст і гармонійний розвиток м'язів.

Починаючи проводити масаж з перших місяців життя, батьки тим самим допомагають розвитку рухової активності малюка. Масаж робити не можна, якщо є будь запальні процеси або підвищена температура.

Добре поєднується процедура масажу з фізичним навантаженням. При цьому важливо врахувати, щоб фізичні вправи сприяли послідовному розвитку психічних і моторних навичок дитини. Методичні рекомендації та комплекс вправ вимагає індивідуального підбору для кожного маленького пацієнта.

При необхідності лікувальний масаж в нашій клініці призначає досвідчений дитячий невролог Домка Іларіонівна, а також в особливо складних випадках бувають показання для комбінації масажу і гімнастики на м'ячах, що в комплексі дає дуже хороший терапевтичний ефект.

Масаж для немовлят

Масаж для діток від 6 місяців до року рекомендується, якщо малюк не навчився сидіти і повзати до 8 місяців.

Повзання необхідне для переходу у вертикальне положення. Під час повзання дитина готується до ходьби, зміцнюючи м'язи спини.

При скоєнні перехресних рухів ручками і ніжками у малюка йде формування перехресних зв'язків між лівою і правою півкулями головного мозку, що надалі відчутно впливає на розумові здібності.

Не треба радіти, коли дитина, упускаючи період повзання, тут же встає на незміцнілі ніжки. У цьому випадку існує серйозний ризик викривлення хребта і нижніх кінцівок. Іноді малюк не повзає через те, що у нього підвищений тонус в деяких групах м'язів. Тут-то і приходить на допомогу масаж, який усуває гіпертонус.

Масаж допомагає дитині зміцнити імунітет, поліпшити кровообіг, посилити обмін речовин. У діток, які пройшли курс масажу, відзначається "стрибок" у розвитку, поліпшується сон і апетит.

Також окремо хочеться виділити, так званий, дренажний масаж, важливими показаннями до якого є бронхіти і пневмонії у малюків.

Оскільки будова і розвиток дихальної системи у малюків не дозволяє досить ефективно відкашлювати мокротиння, дренажний масаж - єдиний природний метод поліпшує відходження мокроти і відповідно вилікування захворювань дихальних шляхів у дітей до 3 і навіть 6 років.

Оскільки організм у дитини більш чутливий, то очевидні зміни в кращу сторону проявляються набагато помітніше і швидше, ніж у дорослих.

Масаж в Луцьку

Записатися на дитячий лікувальний масаж або замовити послугу "масаж для немовляти" можна в Дитячому відділенні "Бебі клінік" Медичного центру "Парацельс" міста Луцька, або за телефонами:

+38 (066) 898 63 63

+38 (0332) 29-08-09

Повернутися