Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Отоларинголог (ЛОР) дитячий

Функціонування лор-органів (ніс, вуха, глотка, гортань) тісно пов'язане між собою і тому лікування цих органів прерогатива одного лікаря - отоларинголога: Цуманець Ірина Олегівна - веде прийом.

Отоларингологія на сьогодні має справу більш ніж з двома сотнями різноманітних захворювань і патологічних станів. До найпоширеніших лор-захворювань відносять синусити, фарингіти, риніти.

Самі по собі ці перераховані вище хвороби не представляють великої небезпеки, але їх ускладнення найчастіше ведуть до серйозних наслідків, наприклад, захворювання набуває хронічної форми.

Консультація отоларинголога дитячого відділення "Бебі клінік" медичного центру "Парацельс", в ході якої виставляється правильний діагноз і призначається відповідне лікування, необхідна на початкових стадіях прояву захворювання. Ні в якому випадку пацієнт не повинен займатися самолікуванням дитини.

Найбільш затребувані процедури:


  • "кукушка" - промивання порожнини носоглотки фізіологічним розчином в комплексі із лікарськими засобами при необхідності;
  • інгаляції з використанням ультразвукового інгалятора, ця процедура дає відмінний терапевтичний ефект, так як лікарські речовини потрапляють безпосередньо в дихальні шляхи і при цьому мають мінімальний побічний вплив на організм.


Повернутися