Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

БРОНИХІОЛІТ У НОВОНАРОДЖЕНОГО: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?
Бронхіоліт – це гостре запалення бронхіол, характерне для дітей грудного та раннього віку. Це поширене захворювання, яке викликається головним чином респіраторно-синцитіальним вірусом (РСВ).
БІЛИЙ НАЛІТ НА ЯЗИЦІ: ПРИЧИНИ ТА СПОСОБИ УСУНЕННЯ
Білий наліт на язиці найчастіше є ознакою бактеріальної чи грибкової колонізації його поверхні. Симптом сам по собі не є захворюванням і, зазвичай, це минуще явище. Щоб покращити та усунути його, можна спробувати обережно механічно очистити язик зубною щіткою та пити багато води.
ВІДМОРОЖЕННЯ У ДІТЕЙ: ОЗНАКИ ТА НЕВІДКЛАДНІ ЗАХОДИ
Із настанням холодів стає актуальною тема такої надзвичайної сезонної ситуації як відмороження у дітей. Відмороження – це ушкодження шкіри, а інколи і глибших тканин, що настає внаслідок тривалого охолодження. У дітей найчастіше виникає на щічках під час зимових прогулянок.
ПОРУШЕННЯ ФІЗИЧНОГО ТА НЕРВОВО-ПСИХІЧНОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ
Найчастіші проблеми, пов’язані з порушенням фізичного розвитку дитини, це недостатня або надлишкова вага. Якщо батьки помічають, що малюк погано набирає вагу або має надлишкову масу тіла, слід обов’язково проконсультуватися із спеціалістом.
ДИТЯЧИЙ ІМУНІТЕТ: ЯК ЗАХИЩАЄТЬСЯ ОРГАНІЗМ?
Організм людини має комплексну систему захисту проти хвороботворних збудників. Її перша лінія – це шкіра та слизові оболонки верхніх дихальних шляхів, ротової порожнини, кишечника, які виробляють спеціальні речовини, які запобігають проникненню шкідливих мікроорганізмів.
ЮВЕНІЛЬНИЙ АРТРИТ: ЯК ДОПОМОГТИ?
У медицині термін «артрит» означає запальний процес, що вражає суглоб. Ювенільний ідіопатичний артрит - це форма артриту, походження якого невідоме (звідси і термін " ідіопатичний "), проявляється захворювання до 16 років. Найчастіше вражає дівчат. Це найпоширеніша форма дитячого артриту.
БІЛЬ В СПИНІ У ДІТЕЙ: ПРИЧИНИ І ЯК ЙОГО УНИКНУТИ?
Біль у спині в дитини завжди повинен привертати увагу батьків. Проте, за даними опитувань, майже половина дітей, які страждають на цей симптом, не пред'являють скарг. Біль також є суб'єктивною ознакою, яку у дітей часто применшують або сприймають як примху.
ВИСОКИЙ ХОЛЕСТЕРИН У ДІТЕЙ: ПРИЧИНИ І ЯК БУТИ?
Холестерин - стероїдний ліпід тваринного походження, 30% якого надходить з їжею, а 70% загальної кількості синтезується внутрішньоклітинно, особливо в печінці та кишечнику. Холестерин є надзвичайно важливим для перебігу фізіологічних процесів в організмі людини.
ДИТЯЧЕ ЗДОРОВ'Я ТА ОЖИРІННЯ: ЯК РОЗПІЗНАТИ ТА ДОПОМОГТИ?
Ожиріння визначається як надлишок жирової маси та маси тіла, які не перебувають у межах норми. На сьогодні це одна з найзлободенніших проблем. У світі налічується близько 120 мільйонів дітей та підлітків, які страждають від ожиріння. 80% їх зберігають цей стан і у дорослому віці.
ДІАРЕЯ НОВОНАРОДЖЕНОГО
Діарея - це розлад дефекації, що характеризується виділенням рясного та погано сформованого калу. Для того щоб говорити про діарею, повинні бути дотримані такі умови: не менше трьох випорожнень на день; зміни у кількості та якості фекалій (стул рідкий або напіврідкий); постійні позиви до дефекації, навіть за відсутності фекалій.
Повернутися