Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

РИНІТ
Серед захворювань ЛОР-органів, з якими нам не рідко доводиться зустрічатися в першому міжсезонні, почесне місце займає риніт. Хвороба характеризується запаленням слизової оболонки носа через вплив різних чинників: інфекційних (віруси, бактерії), анатомічних...
РАХІТ
Рахіт - скелетний розлад, викликаний дефектом мінералізації кісткового матриксу і несе потенційну відповідальність за деформацію кісток і переломи. Недостатнє перебування на сонці, тривала блювота і діарея, дефіцит надходження кальцію, магнію і фосфору може сприяти появі рахіту.
БРОНХІТ

Бронхіт - інфекція верхніх дихальних шляхів, яка найчастіше зустрічається в холодну пору року, так як в цей період особливо «вдало» з'єднуються кілька факторів, що сприяють поширенню захворювання.

ДОКОРМ І ПРИКОРМ

Запитайте молоду матусю: "У чому різниця між докормом і прикормом?" - і, на жаль, не кожна зможе відповісти на це питання. Між тим, різниця існує і про неї треба знати батькам.

ПРО ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ

Грудне вигодовування є, звичайно, природнім процесом. Однак існує міф, згідно якого, годування грудьми - це не таке вже й легке заняття.

І впровадженню цього міфу в свідомість сучасних молодих жінок сприяло те, що останні 30-40 років кілька поколінь матерів віддавало перевагу штучному вигодовуванню...

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ У ДІТЕЙ

Шкіра дитини з самого його народження потребує особливої ​​уваги і догляду. Адже вона набагато ніжніша і чутливіша, ніж у дорослих, і через це на неъ частіше чатують різні неприємності. Одним з поширених і малоприємних сюрпризів для мами і малюка є дерматит.

Повернутися