Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ДИСТОНІЯ
Серед кінетичних порушень, окремого слова заслуговує дистонія - патологічний стан, відповідальний за скорочення і мимовільні спазми м'язів, які змушують пацієнта приймати фізично аномальні пози або робити незвичайні рухи.
ОТИТ
      Отит являє собою запальне захворювання різних вушних відділів, викликане вірусною або бактеріальною інфекцією. Виділяють кілька форм хвороби: отит внутрішнього вуха, середнього і зовнішнього. Слід зазначити, що серед дітей найбільш поширений отит середнього вуха.
ДИСПЛАЗІЯ КУЛЬШОВОГО СУГЛОБА
Дисплазія кульшового суглоба, відома також як вроджений вивих стегна, є найбільш поширеною скелетною аномалією новонароджених. Від неї страждає 5 немовлят з тисячі. Дуже важливо виявити захворювання якомога раніше, щоб уникнути негативних наслідків патології.
РИНІТ
Серед захворювань ЛОР-органів, з якими нам не рідко доводиться зустрічатися в першому міжсезонні, почесне місце займає риніт. Хвороба характеризується запаленням слизової оболонки носа через вплив різних чинників: інфекційних (віруси, бактерії), анатомічних...
РАХІТ
Рахіт - скелетний розлад, викликаний дефектом мінералізації кісткового матриксу і несе потенційну відповідальність за деформацію кісток і переломи. Недостатнє перебування на сонці, тривала блювота і діарея, дефіцит надходження кальцію, магнію і фосфору може сприяти появі рахіту.
БРОНХІТ

Бронхіт - інфекція верхніх дихальних шляхів, яка найчастіше зустрічається в холодну пору року, так як в цей період особливо «вдало» з'єднуються кілька факторів, що сприяють поширенню захворювання.

ДОКОРМ І ПРИКОРМ

Запитайте молоду матусю: "У чому різниця між докормом і прикормом?" - і, на жаль, не кожна зможе відповісти на це питання. Між тим, різниця існує і про неї треба знати батькам.

ПРО ГРУДНЕ ВИГОДОВУВАННЯ

Грудне вигодовування є, звичайно, природнім процесом. Однак існує міф, згідно якого, годування грудьми - це не таке вже й легке заняття.

І впровадженню цього міфу в свідомість сучасних молодих жінок сприяло те, що останні 30-40 років кілька поколінь матерів віддавало перевагу штучному вигодовуванню...

АТОПІЧНИЙ ДЕРМАТИТ У ДІТЕЙ

Шкіра дитини з самого його народження потребує особливої ​​уваги і догляду. Адже вона набагато ніжніша і чутливіша, ніж у дорослих, і через це на неъ частіше чатують різні неприємності. Одним з поширених і малоприємних сюрпризів для мами і малюка є дерматит.

Повернутися