Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ПСЕВДОКРАСНУХА: У ЧОМУ НЕБЕЗПЕКА?
Псевдокраснуха або дитяча розеола - типове для дитячого віку інфекційне захворювання вірусного походження, що вражає переважно маленьких пацієнтів від 6 місяців до 2 років. Інфекція викликає екзантемну висипку, що характеризується появою на шкірі специфічних плям і папул.
АДЕНОЇДИ У ДИТИНИ
Аденоїди є лімфатичними утвореннями, які присутні з народження і прогресивно розвиваються, досягаючи максимальних розмірів приблизно у віці 3-5 років. У нормі у немовлят у верхній задній частині носоглотки, трохи вище язичка помітний м'який горбок.
СКОЛІОЗ: ЯК ВИЯВИТИ І ЩО РОБИТИ?
Сколіоз – деформація хребта, відома з давніх часів. Ще в 300 р. до н.е. Гіппократ класифікував різні кутові деформації хребта і розробив ряд інструментів для зменшення їх проявів. Назва хвороби походить від грецького терміна skoliosis, що означає «вигнутий».
ЗАПОР У ДИТИНИ
У немовлят, які харчуються виключно грудним молоком, норма частоти випорожнень може широко варіювати: від разу на тиждень до 7 - 10 разів на добу. У разі штучного вигодовування та після введення прикорму частота дефекації становить не менше 3-х разів на тиждень.
ВІРУСНИЙ ГЕПАТИТ А У ДІТЕЙ
Вірусний гепатит – це інфекційне захворювання, спричинене вірусами, при якому уражається печінка. Одні з них потрапляють у шлунково-кишковий тракт з їжею та водою (А, Е); інші (B, D, G, F) - в кров. Батькам найчастіше доводиться мати справу з вірусними гепатитами А та В.
ЩЕПЛЕННЯ: ЯК ПІДГОТУВИТИСЯ І ЧОГО ЧЕКАТИ?
Коли малюк є частиною материнського організму, він захищений від багатьох інфекцій антитілами – особливими речовинами, які здатні нейтралізувати збудників хвороб. Після народження мама передає ці антитіла дитині і до 3 – 6 місяців діти хворіють на інфекційні захворювання вкрай рідко.
АНЕМІЯ У ДИТИНИ
Як відомо, кров – унікальна біологічна рідина, яка доставляє кисень та поживні речовини до кожної клітини організму та видаляє непотрібні продукти обміну. У ній знаходяться червоні кров'яні тільця – еритроцити, які містять гемоглобін.
ЗДОРОВИЙ СОН ДИТИНИ
Впевненість батьків у тому, що діти ростуть уві сні, має свої підстави: максимальне вироблення організмом гормону росту здійснюється саме вночі. Сон забезпечує нормальний ритм процесів росту та дозрівання, фізичного розвитку, процесів вищої нервової діяльності.
МОЛОЧНИЦЯ У ДИТИНИ (ОРАЛЬНИЙ КАНДИДОЗ)
Ротова порожнина здорової дитини не потребує спеціального догляду, проте це не означає, що в рот не треба періодично заглядати. Зазвичай малюк сам його покаже, виявляючи своє незадоволення або солодко позіхаючи.
КОЛЬКИ У ДИТИНИ: ЧИМ ДОПОМОГТИ?
Більшості молодих мам відома проблема болю у животику або кольок у маленької дитини. З цим явищем стикається до 80% малюків у перші місяці життя. Зазвичай кольки не мають відношення до будь-якого захворювання, проте вони здатні погіршити стан дитини та викликати деякі ускладнення, пов'язані з годуванням
Повернутися