Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ГІПОГЛІКЕМІЯ
Якщо Вас відвідують раптові напади голоду, то це означає реакцію мозку на низький рівень глюкози в крові. Іншими словами, це свідчення легкої форми гіпоглікемії. Гіпоглікемію не можна назвати самостійним захворюванням, це - синдром...
КІР
Зима 2019 року в Україні ознаменувався найбільш маштабною епідемією кору за останні сто років. Щоб зупинити поширення хвороби навчальні заклади країни масово закриваються на карантин. Що ж нам слід знати про це захворювання?
КАШЛЮК
Минаючий 2018 рік ознаменувався стрімким зростанням захворюваності на кашлюк. Тих, хто заразилися, було в два рази більше, ніж в 2017 році. І найбільш вразлива категорія - діти. У чому причина наступу смертельно небезпечної інфекції і як їй запобігти?
ПОПРІЛОСТІ
Офіційно в медичних колах попрілості визначаються як хворобливий стан шкіри, викликаний безперервним терням двох суміжних поверхонь. Іншими словами, це найпоширеніша форма дерматозу, при якому в шкірних складках застоюється піт і епідермальний шар піддається мацерації та інфекційній атаці.
ПЛОСКОСТОПІСТЬ
Як не сумно це звучить, однак в останні роки помітно прогресує дитяча плоскостопість. Батьки повинні знати, що проблема криється не тільки в косметичному дефекті та складнощах з підбором відповідного взуття для дитини, але також існує реальна загроза здоров'ю скелета в цілому і спини - зокрема.
НЕРВОВИЙ ГАСТРИТ (ГАСТРИТ СТРЕСУ)
Нервовий гастрит (гастрит стресу) - це окрема психосоматична форма шлункового запалення, яка зачіпає тих, хто відчуває емоційно стресові моменти, або тих, хто є жертвою панічних атак.
ГОЛОВОКРУЖІННЯ
Головокружіння (запаморочення)- досить поширене явище, в присутності якого пацієнти відчувають нестійкість, відсутність рівноваги і відчуття того, що навколишнє середовище обертається або рухається (ілюзія руху).
ЛІМФАДЕНОПАТІЯ
Слідзнати, що лімфаденопатія не обов'язково являє собою тривожний «дзвінок».Наприклад, у немовлят часто відзначається збільшення лімфовузлів, також незначна пахова лімфаденопатія у дорослих не повинна викликати зайве занепокоєння.
МІЄЛІТ
Відносно рідкісне, але дуже небезпечне захворювання, яке вражає головним чином людей середнього віку, не залежно від статевої приналежності, і заслуговує на нашу сьогоднішню увагу - це мієліт.
БЛОШИНІ УКУСИ
Блохи - це комахи, що належать до групи тимчасових гематофагічних ектопаразитів. Це означає, що вони не живуть постійно на поверхні шкіри господаря, але нападають на нього, коли їм доводиться харчуватися його кров'ю.
Повернутися