Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

СИНУСОВА БРАДИКАРДІЯ
Саме слово «брадикардія» походить від об'єднання двох грецьких термінів, в даному випадку «брадіс», що означає «повільний» і «кардіо», що означає«серце».Таким чином, брадикардія означає буквально «повільне серце».
ХАРЧОВІ ОТРУЄННЯ
Найбільш поширеними харчовими отруєннями є ті, які викликані метаболічною дією певних мікроорганізмів. Однак в строгому сенсі цього слова дані отруєння не пов'язані з присутністю живих і активних інфекційних агентів (бактерії, гриби, віруси).
МЕДИКАМЕНТОЗНА АЛЕРГІЯ
Медикаментозна алергія - особливий вид побічних реакцій, які можуть виникати після введення лікарського препарату. Алергії на медикаменти більш поширені, ніж можна собі уявити, і з цієї причини вони вважаються серйозною проблемою громадської охорони здоров'я.
ІПОХОНДРІЯ
Іпохондрія- розлад психіки, який характеризується нав'язливою і абсолютно необгрунтованою стурбованістю через уявну хворобу. Іпохондрики - люди, які страждають від страху бути хворим або захворіти на щось серйозне, незважаючи на нормальні результати діагностичних обстежень.
СИНДРОМ КАВАСАКІ
Серед захворювань можливої інфекційної природи, типовим для дітей до четвертого року життя є гарячковий васкуліт або синдром Кавасакі. Як відомо, васкуліт - це запалення кровоносних судин, в тому числі артерій.
ДЕМЕНЦІЯ
Деменція- це медичний термін, який використовується для позначення нейродегенеративних патологій головного мозку, характерних для похилого віку, (але не тільки для людей похилого віку), що передбачає поступове і майже завжди необоротне скорочення інтелектуальних здібностей людини.
МЕТЕОРИЗМ
Цікаво знати, що в нашому кишечнику при нормальних умовах міститься від 100 до 150 мл повітря. Найбільш поширеними газами є азот, кисень, водень, окис вуглецю і метан. Стінки кишечника мають здатність поглинати повітря, який потім розчиняється в крові і усувається шляхом дихання.
ОРНІТОЗ
Орнітоз, також званий пситтакозом або хворобою папуг, є інфекційним захворюванням, яким людина заражається головним чином від  птахів, завдяки бактеріям Chlamydia psittaci.
ТРИВОЖНИЙ СИНДРОМ
Сьогодні, як ніколи, працююча людина живе в режимі перманентного занепокоєння. Щоденні зобов'язання часто супроводжуються стресом і напругою, які важким тягарем лягають на психіку пацієнта.
АНГІОМА ПЕЧІНКИ
Ангіома печінки, відома також як гемангіома, являє собою доброякісну пухлину ендотеліальних клітин, що вистилають кровоносні судини печінки.
Повернутися