Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ЦИСТИТ У ДІТЕЙ
Цистит у дітей є запальним захворюванням слизової оболонки сечового міхура. Викликає хворобу зазвичай бактеріальна інфекція, і в більшості випадків вона підтримується грамнегативними бактеріями (такими як E. coli, K. Pneumoniae тощо), але іноді й грампозитивними, (наприклад стафілококами і стрептококами).
ТОНЗИЛІТ
Хронічний тонзиліт – це запалення мигдаликів, яке є результатом повторних епізодів гострого тонзиліту (ангіни). Ця проблема виникає переважно у дітей, рідко – у дорослих. Найчастіше збудник захворювання має інфекційну чи вірусну природу.
ХРОПІННЯ У ДИТИНИ
Хропіння у дитини – незвичний стан, який бентежить та турбує батьків. Існує безліч причин для цього, але результат завжди один – у дихальних шляхах застоюється повітря. Самостійно складно з'ясувати корінь проблеми і тим більше її лікувати.
КРАСНУХА
Мало хто з нас не чув про краснуху. Це заразне інфекційне захворювання вірусного походження, що викликає появу типових червоних плям по всьому тілу. Хвороба зазвичай має позитивний прогноз, проте існують певні ситуації, коли краснуха становить небезпеку.
БОЛІ РОСТУ У ДИТИНИ
Рідко кого з батьків обійшла стороною ситуація, коли дитина будить серед ночі зі скаргами на болюче поколювання в ногах. Найчастіше це звані болі зростання – фізіологічно нормальне явище, що зачіпає від 25% до 40% дітей.
ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ. ЩО РОБИТИ?
Осінь - початок грибного сезону. Тихе полювання на природі багатьом несе радість, однак слід бути напоготові, тому що отруєння грибами - одне з найпоширеніших типів отруєнь. Інтоксикація виникає не тільки при використанні в їжу отруйних грибів, але й при вживанні їстівних, які були неправильно приготовані.
ЗАКЛАДЕНІСТЬ ВУХ. ПРОЦЕДУРА ПРОДУВАННЯ
Нерідко при захворюваннях носоглоткової порожнини дитину турбує закладеність вух. Так відбувається через набряклість слизової оболонки слухової труби. Її носоглотковий отвір закривається, і барабанна порожнина не вентилюється
ЛІТО І КИШКОВІ  ІНФЕКЦІЇ
Літо - не тільки прекрасна пора, коли ми можемо насолоджуватися сонцем, свіжими овочами, фруктами і ягодами, а й, на жаль, піковий сезон кишкових інфекцій. З настанням теплої погоди ризики захворюваності гострою кишковою інфекцією зростають в рази.
ДИТИНА НА ПЛЯЖІ. БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК
Коли як не влітку відправлятися до моря, озера, або хоча б річки? Пора пляжного відпочинку в розпалі. Ми всі прекрасно пам’ятаємо про те, що сонце, повітря і вода - наші найкращі друзі, але неправильно організований відпочинок здатний принести і неприємні наслідки.
ТРИВАЛЕ ПІДВИЩЕННЯ ТЕМПЕРАТУРИ
Багатьом знайома ситуація, коли протягом декількох тижнів у нас самих або у дитини незначно підвищена температура тіла - до 37 - 37.8С. Такий стан речей може спостерігатися якийсь певний час, наприклад, ввечері, або цілодобово, і носить назву субфебрилітет.
Повернутися