Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

МОЛОЧНІ КІРОЧКИ НА ГОЛОВІ: ЩО РОБИТИ?
Молочні кірочки, відомі під медичною назвою неонатальний себорейний дерматит - захворюванням, що вражає шкіру голови багатьох немовлят. Проявляється явними ознаками лущення шкіри, що супроводжуються лусочками та кірками жовтуватого кольору, які розташовуються переважно на волосистій частині голови.
ВАННОЧКА НОВОНАРОДЖЕНОГО: ЯК ПРАВИЛЬНО КУПАТИ НЕМОВЛЯ?
Купання є важливою гігієнічною звичкою, що впливає на когнітивний та емоційний розвиток новонародженого. рН шкіри немовляти недостатньо кислий і потовиділення ще незріле.
ЗРИГУВАННЯ У НОВОНАРОДЖЕНОГО
У перші місяці життя батьки можуть зіткнутися з таким станом у дитини як зригування, яке проявляється після годування. Епізодам зригування у новонародженого передують дратівливість та плач.
АНГІОМА НОВОНАРОДЖЕНОГО
Ангіома новонародженого – доброякісна судинна пухлина , яка виникає як на рівні шкіри, так і на рівні слизових оболонок та органів. Статистика каже, що ангіома новонародженого зустрічається у 3-10% дітей, причому у дівчаток вона зустрічається вдвічі частіше, ніж у хлопчиків.
АДЕНОВІРУСНІ ІНФЕКЦІЇ
Аденовірус - це ДНК-вірус, здатний викликати найрізноманітніші захворювання у людей різного віку і в будь-яку пору року. Це глобально поширений інфекційний агент, який зазвичай циркулює, особливо серед дітей і в першу чергу викликає респіраторні захворювання.
ДИСПЕПСІЯ: НА ЩО ЗВЕТАТИ УВАГУ?
Іноді при зміні умов, звичних для дитини (переведення на штучне вигодовування, неправильне введення нових продуктів харчування, непереносимість деяких з них, стресові ситуації, зміна кліматичних умов у зв’язку з переїздом та ін.) у неї можуть виникнути симптоми, що нагадують інфекційне захворювання кишечнику.
ОМФАЛІТ У ДІТЕЙ
Омфаліт - запалення пупка, характерне для новонароджених дітей, рідко виникає у дітей старшого віку та дорослих. Захворювання не можна недооцінювати, оскільки воно здатне призвести до небезпечних для немовляти ускладнень. У доношених дітей його симптоми проявляються на 6-10 день життя, а в недоношених – на 3-6 день.
ГОСТРИЙ ГЕПАТИТ У ДІТЕЙ І АДЕНОВІРУС
Починаючи з весни цього року, спостерігається тривожне зростання кількості випадків гострого гепатиту у дітей в Європі. Оскільки поки що точні причини не відомі, Всесвітня організація охорони здоров'я ввела вираз важкий гострий гепатит невідомої етіології у дітей для означення цього стану.
ВІТРЯНКА У ДІТЕЙ
Вітрянка або вітряна віспа – інфекційне захворювання, яке викликається ДНК-вірусом Varicella zoster. Цей збудник, який іноді називається вірусом герпесу (тип 3), відрізняється особливою латентністю. Після того, як вірус викликав захворювання, він не повністю виводиться з організму, а залишається в прихованому стані, не виявляючи симптомів і очікуючи на сприятливий момент для реактивації.
МОКРОТА В ВУСІ
Наявність ексудату у вухах є клінічною ознакою, спричиненою підвищеною секрецією слизу. Цей розлад найчастіше виникає в дитячому віці через анатомічні особливості будови слухової системи, але він також може вражати і дорослих.
Повернутися