Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ІШЕМІЧНА ХВОРОБА СЕРЦЯ
Цікавий факт, вчені відзначають, що найбільше число серцевих нападів трапляється саме в січні. Святкування Нового року, Різдва, виявляється, не проходить без наслідків. Чому? По-перше, свята розцінюються нашим організмом як емоційний стрес.
СКАРЛАТИНА
Скарлатина - гостре інфекційне захворювання, що викликається бета-гемолітичним стрептококом групи А. Хвороба вражає в основному дітей у віці від трьох до дванадцяти років. Статевої схильності до скарлатини немає.
АРТЕРІАЛЬНА ГІПЕРТОНІЯ
Артеріальна гіпертонія - патологічний стан, при якому артеріальний тиск у спокої вище фізіологічної норми. Це одне з найпоширеніших захворювань в промислово розвинених країнах, зачіпає близько 20% дорослого населення планети і є однією з основних клінічних проблем сучасності.
ОПЕРІЗУЮЧИЙ ЛИШАЙ
У давні часи цю хворобу називали «полум'ям сатани», через сильний біль і ураження шкіри, що нагадують опік. Сьогодні вона всім відома як оперізуючий лишай. Це захворювання інфекційної природи і обумовлене реактивацією того ж вірусу, який викликає вітряну віспу - Herpes zoster.
ОСТЕОАРТРОЗ
Якщо Ви протягом життя піддавали свої суглоби значним робочим або спортивним навантаженням, то існує висока ймовірність того, що з часом у Вас проявиться остеоартороз.
ЦЕЛІАЛКІЯ (ГЛЮТЕНОВА ХВОРОБА)
Глютенова хвороба або целіалкія - це непереносимість глютену, комплексу азотистих речовин, що утворюється при змішуванні з водою борошна деяких злаків, таких як овес, пшениця, жито, ячмінь, жито, тритикале.
ТЕПЛОВИЙ УДАР
Літо в розпалі, і однією з головних небезпек, що підстерігають нас у спеку, стає тепловий удар. Цей стан викликається раптовим підвищенням температури тіла. Коли ми піддаємося тепловому стресу, механізми, що відповідають за терморегуляцію, можуть вийти з ладу.
БОЛІ В СУГЛОБАХ
Болі в суглобах можуть бути як симптомом багатьох патологічних станів, так і результатом простої втоми або інфекцій. У деяких випадках це прояв патологій, які зачіпають сам суглоб, кісткові структури, сухожилля або навколишні м'які тканини.
ВАЛЬГУСНА ДЕФОРМАЦІЯ СТОПИ
Близько 80% сучасних дітей страждають від порушень постави, плоскостопості та дисплазії. Однак це не всі ортопедичні проблеми, з якими доводиться мати справу батькам у міру дорослішання дитини. А знати про них необхідно, щоб не допустити погіршення стану і своєчасно почати терапію.
ВАГІТНІСТЬ, ПОЛОГИ І ДЕПРЕСІЯ
Депресія - це більше, ніж просто бути в поганому настрої кілька днів, це розлад, під час якого почуття порожнечі, тривоги і печалі не проходять, а навпаки, наростають і заважають нормальному повсякденному життю.
Повернутися