Онлайн
Консультація
Дізнатися ціни на послуги(Перелік послуг та цін)
X
Підписка на розсилку від Медичного центру Парацельс
Підписка на розсилку(новини та акційні пропозиції)
FaceBook

Корисно знати

ЕНУРЕЗ
Енурез - це процес мимовільного виділення сечі. Дане явище вважається патологічним, коли перевищується вік, при якому вже досягається свідомий контроль видільної функції сечового міхура.
ФАРИНГІТ
В осінньо-весняний період багато хто з нас зіштовхується з таким неприємним явищем як запалення слизової оболонки глотки. У медичних колах це називається фарингіт. А в просторіччі фарингіт більш відомий як «біль у горлі».
ДІАРЕЯ У ДІТЕЙ
Діарея у дітей є досить банальним шлунково-кишковим розладом, який може бути викликаний факторами різної природи і походження. Діарея характеризується частими (кілька разів протягом дня) актами дефекації, кал при цьому напіврідкий або водянистої консистенції.
ДИСЛЕКСІЯ
За статистичними оцінками дислексія зачіпає до 17% населення планети. 49% батьків з дислексією мають такі ж проблеми і у дітей. Точні причини розладу до сих пір не відомі. Згідно з деякими теоріями, дислексія визначається або генетичною схильністю, або певними анатомічними аномаліями головного мозку.
ДЕРМАТОМІОЗИТ
Дерматоміозит - це захворювання сполучної тканини ідіопатичного характеру, що впливає на м'язеву систему і шкірні покриви та має деякі типові шкірні ознаки (висип, склеродермія). У прогресуючій стадії дерматоміозит може впливати на деякі внутрішні орган.
АДЕНОМА ГІПОФІЗУ
Аденома гіпофізу є доброякісною пухлиною, яка розвивається із залізистих клітин епітелію і становить близько 10% від усіх внутрішньочерепних пухлин. Це явище досить поширене. Статистика говорить про те, що 17% населення страждає від цієї хвороби.
КРУП
Круп - сукупність симптоматичних ознак, яка супроводжується яскраво вираженим кашлем, хрипким голосом і проблемами з диханням. Характерним симптомом крупу є гавкаючий (крупозний) кашель. При крупі виникає набряк гортані, крім того, блокуються трахеї і бронхи.
АНЕВРИЗМА
Аневризма - це патологічне розширення стінок кровоносних судин, зазвичай артерій. Ділянка стінки судини, ураженої аневризмою, ослаблена і може розширюватися аж до розриву, викликаючи кровотечу.
АЕРОФАГІЯ
Після щедрого частування здуття живота, в певних межах, є фізіологічною нормою. Близько 70% повітря, присутнього в кишечнику - це повітря, яке потрапило туди при ковтанні їжі, 20% - потрапляє з кров’яного русла, 10% - результат бактеріальної ферментації неперетравлених органічних відходів.
МАСТОЇДІТ
Мастоїдит - це інфекційно-запальний гнійний процес, гострого або хронічного характеру соскоподібного відростту скроневої кістки. Щоб розуміти, про що йде мова, необхідно знати, що нижня частина соскоподібного відростку закінчується трикутним виступом, кінчик якого звернений вниз...
Повернутися